PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 15.08.2006 o 22:35, morthi napisał:

szybki test memtestem i wszystko jest jasne :)
http://www.memtest86.com/


Ha, żeby to było tak proste.... W testach u mnie nic nie wykazało a winda na uszkodzonej kości nie instalowała się! Trochę to dziwne, ale tak było (już pisałem - nawet w serwisie byli zdziwieni). Po wymianie kości do tej pory jest OK (już 7 miechów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2006 o 22:56, olbin napisał:

> szybki test memtestem i wszystko jest jasne :)
> http://www.memtest86.com/

Ha, żeby to było tak proste.... W testach u mnie nic nie wykazało a winda na uszkodzonej kości
nie instalowała się! Trochę to dziwne, ale tak było (już pisałem - nawet w serwisie byli zdziwieni).
Po wymianie kości do tej pory jest OK (już 7 miechów).

Z kompami nigdy niczego na 100% nie wiadomo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi sie pochrzaniło z moimi programami do oglądania filmów!Gdy włączam pliki .wmv obraz wyświetlany jest w dziwnych kolorach!Zamiast normalnego obrazu mam wszystko w kolorach jak na wykrywaczu podczerwieni!!(tylko kolory:niebieski,czerwony,poamarńczowy,zielony i granatowy!).Tak jakby film pokazywał sie w 32kolorach!Co jest nie tak?Koedki uszkodzone?Taki sam problem mam w Allapleyrze jak i w Windows Media Playerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możliwe ze przesawiłes suwak HUE w właściwościach karty nie wiem jak z ATI ale w nVidi jest taka opcja Hue w zakąłdce Video powinno byc 112 albo 114% najlpeij kliknij na przywróc domyślne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 01:56, Piter Fersin napisał:

możliwe ze przesawiłes suwak HUE w właściwościach karty nie wiem jak z ATI ale w nVidi jest
taka opcja Hue w zakąłdce Video powinno byc 112 albo 114% najlpeij kliknij na przywróc domyślne

Mam Radeona 9550.Co to jest HUE?Co mam otworzyć,bo niebardzo sie orientuje :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 02:02, Jarzy napisał:

> możliwe ze przesawiłes suwak HUE w właściwościach karty nie wiem jak z ATI ale w nVidi
jest
> taka opcja Hue w zakąłdce Video powinno byc 112 albo 114% najlpeij kliknij na przywróc
domyślne
Mam Radeona 9550.Co to jest HUE?Co mam otworzyć,bo niebardzo sie orientuje :(?


Hue to bodajże nasycenie kolorów ale co i jak z radakmi tonie wiem ja jestem wierny nVidi i na catalystach sie niezanm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to super :/ Niektórych filmów nie a sie obejrzeć przez te schrzanione kolory!Ściągnąłem sobie trailera do kolejnej części mojej ukochanej gry(Guild Wars) a tu taki zonk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 15:05, Rider of Rohan napisał:

Hej, a ja mam takie pytanie: czy instalator Windowsa XP ma wbudowane narzedzie do partycjonowania
dyskow?

tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2006 o 15:26, Blackhand napisał:

Mogłeś też paść ofiarą jakiegoś paskudztwa, sprawdź, czt ta poprawka Ci pomoże:
http://www.microsoft.com/poland/technet/security/bulletin/ms06-040.mspx

Ech już cię miałem ozłocić i przelaż ci na konto 6-cio cyfrową kwotę ;) ..
Net podziałał 2 godzinki (czyli pomogło) ale wywala teraz błąd IE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam ostatnio dziwaczny problem ze stacją dyskietek w Windows XP HE. Chodzi o to, że gdy włożę do napędu dyskietkę to otwiera się ona bez problemu, natomiast gdy ją wyjmę i włozę następną to zawartość okna nie aktualizuje się i nie mogę odczytać drugiej dyskietki. Odświeżam i nic, za każdym razem kiedy włożę dyskietkę widzę zawartość tej dyskietki którą włożyłem jako pierwszą (naped, kable i kontrolery są na 100% sprawne).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2006 o 11:46, Galileo napisał:

Witam, mam ostatnio dziwaczny problem ze stacją dyskietek w Windows XP HE./.../ Odświeżam
i nic, za każdym razem kiedy włożę dyskietkę widzę zawartość tej dyskietki którą włożyłem jako
pierwszą (naped, kable i kontrolery są na 100% sprawne).

A czy zamykasz dyskietkę (na ekranie) przed wyjęciem? Jak nie, to właśnie to może być powodem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To masz doskonały pretekst, by przetestować przeglądarki alternatywne ;).
A tak na poważnie, niestety, tu Ci nie pomogę - na poprzedniego linka wpadłem przypadkiem, na jakiejś stronce z informacją o jakimś nowym paskudztwie w Sieci (był tam link do tej poprawki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie wiem co sie dzieje, ale ostatnio, gdy slucham muzy na winampie(czasami w grach tez) poprostu glos wysiada. Jak wylaczam kompa, to wyskakuje blad i po ponownym uruchomieniu, juz jest dobrze. Oczwiscie do czasu, gdy sie to znowu nie zrobi. Wie ktos jak to zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie zawartość okna powinna zniknąć (lub też okno powinno się zamknąć), ale oczywiście próbowałem też wariantu o którym wspominałeś - zamknięcie okna, wyjęcie dyskietki z napędu po zgaśnięciu diody... no i jak wchodze ponownie na dyskietke to dalej widzę zawartość tej poprzedniej (jak nie ma nic w napędzie) jak wkładam nową to niby napęd czyta czyta i za chwile znowu okno z tą samą zawartością wyswietla :) naprawdę niezłe jaja z tym są, tyle że jak będzie mi coś potrzebne to kicha. Odkryłem pewną prawidłowość - jeśli włożę dyskietkę przed startem systemu to jej zawartość się pojawi. Natmioast potem już cały czas będzie zapamiętana na A:

Znalazłem na witrynie microsoftu podobny problem z tym że związany z napędami CD-ROM, zrobili do tego odpowiedni fix. Nie wiem tylko co z dyskietkami, nie mogę nigdzie tego znaleźć (o ile wogóle coś takiego zrobili).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nowy komputer i mam obudowe z wyświetlaczem LCD i pokazuje mi temp na chipsecie(chyba tak to sie pisze :P) i tu sie pojawia moje pytanie:
Jaka jest dopuszczalna temp. własnie na nim żeby mi sie komp nie sfajczył ??
(Jak gram w Obliviona to mam tak ok 65 C)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MAm may problem. Jak moge usunąć wszystkie pliki dotyczące gry z rejestru???? Czy wystarczy ją usunąć poprzez "dodaj/ usuń programy" czy trzeba to jakoś inaczej zrobić ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się