PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Mam pytanie. Jakie znacie dobre programu do konwersji plików muzycznych (najlepiej free i PL). Mam fajny dzwonek na tel. ale on jest w mp3 a ja potrzebuję inny format tego. Jaki program polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 21:24, jadam napisał:

> Ja mam problem taki że moja płyta GŁÓWNA nie ma zlacz agp ani pci-express natomiast jest jakby mjejsce na agp tylko
bez szyny czy to można jakoś domontować(szyne) cociaż narazie mam grafike pod zwyke pci (radeon 9250)

Gdzie wyczytałeś,
że radeon 9250 jest na złączu PCI. Kart na PCI już od lat chyba wogóle nie produkują a twoja karta ma pewnie AGPx8.

Nie wiesz co mówisz szukaem jej po hurtowniach przez 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli masz Winampa, to mozna nim taka konwersje do np wav wykonac ... Miesza sie tylko w opcjach i wszystko co jest na playliscie, laduje do wskazanego folderu ... a wiekszosc programow do tworzenia dzwonkow z wav, da sobie juz rade... jak Cie to interesjue, zainstaluje sobie winampa i zerkne jak to sie robilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 17:50, Ponury rzniwiaż napisał:

Nie wiesz co mówisz szukaem jej po hurtowniach przez 2 tygodnie

Tez myslalem, a raczej zorientowany w temacie jestem z racji bycia kiedys sprzedawca w sklepie komputerowym...
Mozesz podac model i producenta? Mam jednego klienta ktorego by taka wiadomosc baardzo ucieszyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 19:00, buras napisał:

> Nie wiesz co mówisz szukaem jej po hurtowniach przez 2 tygodnie
Tez myslalem, a raczej zorientowany w temacie jestem
z racji bycia kiedys sprzedawca w sklepie komputerowym...
Mozesz podac model i producenta? Mam jednego klienta ktorego by
taka wiadomosc baardzo ucieszyla...


HIS ARTI Radeon 9250 64 bit 128 mb vram obsluguje shadery 1.2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 17:50, Ponury rzniwiaż napisał:

> > Ja mam problem taki że moja płyta GŁÓWNA nie ma zlacz agp ani pci-express natomiast jest jakby mjejsce na agp
tylko
> bez szyny czy to można jakoś domontować(szyne) cociaż narazie mam grafike pod zwyke pci (radeon 9250)
> >
> Gdzie wyczytałeś,
> że radeon 9250 jest na złączu PCI. Kart na PCI już od lat chyba wogóle nie produkują
a twoja karta ma pewnie AGPx8.
Nie wiesz co mówisz szukaem jej po hurtowniach przez 2 tygodnie

Pozatym myślisz że jestem glupi i nie umiem odróżnić agp od pci i przy okazji czytaj dokladnie posty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 19:18, Ponury rzniwiaż napisał:

HIS ARTI Radeon 9250 64 bit 128 mb vram obsluguje
shadery 1.2

Rany faktycznie ... dla zainteresowanych: http://www.hisdigital.com/html/product_ov.php?id=137&view=yes
Trzeba teraz tylko to cacko gdzies znalezc ... latwe to nie bedzie, ale sie raczej oplaci... szkoda tylko ze nie jest niskoprofilowa...
Dzieki za info :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 19:29, buras napisał:

> HIS ARTI Radeon 9250 64 bit 128 mb vram obsluguje
> shadery 1.2
Rany faktycznie ... dla zainteresowanych: http://www.hisdigital.com/html/product_ov.php?id=137&view=yes
Trzeba
teraz tylko to cacko gdzies znalezc ... latwe to nie bedzie, ale sie raczej oplaci... szkoda tylko ze nie jest niskoprofilowa...
Dzieki
za info :D

Ja za nią zaplacilem niecale 300 zl a normalna edycja kosztuje tylko 150 i jaka na tym świecie sprawiedliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na podobna cene jestem przygotowany ... oplaci sie, jak ktos ma microatx-a bez wlutowanego AGP ... wymiana plyty i teraz juz tez proca, wyszla by wiecej a i tak trzeba by bylo jeszcze dokupic grafike...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 19:36, buras napisał:

Na podobna cene jestem przygotowany ... oplaci sie, jak ktos ma microatx-a bez wlutowanego AGP ... wymiana plyty i teraz
juz tez proca, wyszla by wiecej a i tak trzeba by bylo jeszcze dokupic grafike...

U mnie problem dokladnie ten sam (no prawie) bo dostalem kompa z zacnej firmy IBM (przeznaczenie biurowe) nie mial zlacza agp tylko pci i niestety musialem kombinowac a kom w miare bo celeron d 2.6 giga 648 ddram i szkoda mi go bylo tym bartdziej ze ma tylko jeden wiatraczek i jest cichy (wogule go nie slychac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 17:50, Ponury rzniwiaż napisał:

Nie wiesz co mówisz szukaem jej po hurtowniach przez 2 tygodnie

Faktycznie. Szukając radeon 9250 w i-necie znalazłem jedynie AGPx8.
Nie spotkałem się ostatnio z PCI i myślałem, że to rozwiązanie już nieaktualne.
Wniosek dla mnie - nie wypowiadać się w sprawach sprzętowych bo jest możliwe nawet to o czym się fizjologom nawet nie śniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez sie zdziwilem ... ale kumpel sie ucieszyl ... ma mediamarktowy super komp na full integracji i bez agp ... cos idealnie dla niego ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam malutki problemik, otóż ostatnio sporadycznie przy ładowaniu Windowsa, kiedy on sprawdza gotowość sprzętu, to przy testowaniu napędu floopy (czyli dyskietek ;p), wywala mi czasami błąd, że napęd "failed" :/ Mieliście cie już coś takiego. Czy to jest uszkodzenie napędu, czy jakieś błędy w systemie? Pozdro =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To moze byc walnieta/luzna tasma fdd, albo po stronie plyty lub flopa, problemy z kontrolerem na plycie (tak jak w totka wygrac) lub umierajacy naped ... no i sparwdz jeszcze wtyk zasilania czy docisniety, a jak jest to co wymienilem wszystko w pozadku, wykrec naped i zobacz czy nie masz zimnych lutow na gniazdku zasilania ... czasem mozna je niechcaco poluzowac lub poobrywac.
Jak nie da to nic to zawsze moozna wlaczyc w biosie opcje raportowania bledow na none, lub oprocz flopa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiedzta mi jeszcze jedno ludziska co sądzicie o płytch głownych ASrocka pod procesory Intel (celeron socket 478) a zwłaszcza o płycie głównej AsRock P4Dual-880Pro Via PT880 Pro.Komp do grania procek 2,4 celeron radeon 9600 pro ramu 2 kości po 512 mb twinmosa. co sądzicie o tych płytach głównych ware są kupienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj ( 3 listopad) komputer po mojej dawce wirów chodził jeszcze normalnie (w miare) ale jak wczoraj wróciłem z budy to normalnie gdy go włączam to mi się zawiesza ! raz na 10 pochodzi mi z góra 30 min i znów zawieszka! Nic nie zrobiłem - on tak sam od siebie! Co można z tym zrobić? Pewnie znów mi zaproponujecie przeinstalować system :/ Poprostu niemam już siły do tego kompa. Poszedłem do szkoły na kierunek informatyczny i widze że im więcej wiem o kompach - tym bardziej mam popsutego swojego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może było wstawione domyślnie przez producenta albo któryś z twoich domowników sie bawił albo mi tak zrobił kolega wyszedłem sie napić ten ponownie uruchomił kompa i ustawił mi hało !! oczywiście już nigdy więcej do mnie nie przyszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 23:11, Konrad162 napisał:

powiedzta mi jeszcze jedno ludziska co sądzicie o płytch głownych ASrocka pod procesory Intel (celeron socket 478) a zwłaszcza
o płycie głównej AsRock P4Dual-880Pro Via PT880 Pro.Komp do grania procek 2,4 celeron radeon 9600 pro ramu 2 kości po 512
mb twinmosa. co sądzicie o tych płytach głównych ware są kupienia??


Jeżeli chcesz możesz się do pisać tutaj:

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=92&u=466

Napewno ci pomogą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2005 o 21:28, buras napisał:

Tez sie zdziwilem ... ale kumpel sie ucieszyl ... ma mediamarktowy super komp na full integracji i bez agp ... cos idealnie
dla niego ...

Wniosek jeden ''''Mediamarkt powinni tego zabronić''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się