PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2006 o 18:26, mrosi napisał:


@ liber85
Z Feel daj sobie spokój. Jak większość zasiłek z tej półki (cenowej) ma nalepkę 350W a w rzeczywistości
bezpieczne jakieś 150W


To nie do mnie :d ja juz mam zasilacz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 18:24, libero85 napisał:

Tak , chlodzenie trzeba wymienic , to fakt , ale zasilka , coz uwzam ze moj Tagan jest odpowiednim
uzadzeniem.



Faktycznie Tagan jest OK. Więc chłodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 18:26, mrosi napisał:

/.../

A może kolega podać przykład DOBREJ ZASIŁKI za 100PLN? Chciałbym się dowiedzieć dlaczego wydałem
340PLN na Tagana skoro mogłem mieć dobrą za 100



Proszę bardzo cały temat poświęcony zasilaczom oraz ich modelom w różnych przedziałach cenowych
http://forum.pclab.pl/t142996.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właczam dzis kompa... a tu zonk... nie mam pasku zadan na dole. Nie widac go, jest tapeta zamiast jego... w panelu sterowania jest wszystko ok... ale zamiast tego mam cos innego.. dziwnego. Cos ala takie cos jak w macach na dole, tyle ze bez ramki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jakoś mnie to nie przekonuje. Ni powiesz chyba, że kupując kartę grafiki za 900PLN kupisz zasilacz za 100PLN? Ja przynajmniej bym nie ryzykował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 18:59, mrosi napisał:

/.../

Jakoś mnie to nie przekonuje. Ni powiesz chyba, że kupując kartę grafiki za 900PLN kupisz zasilacz
za 100PLN? Ja przynajmniej bym nie ryzykował.



Wiesz zasada lepsze=droższe nie zawsze jest prawdziwa. Bez problemu można znaleźć tanie i badziewne rzeczy tak samo jak i drogie i badziewne. Sztuka to kupić tanio (albo przynajmniej niedrogo) i dobrze. I tak można.

Ja mam Fortrona 400W - sprawuje się doskonale, zero zwisów, zero wahań, stabilna praca nawet przy potężnychm obciążeniu. Dużo, dużo lepiej niż poprzednio na Megabajcie.

Ja wiem, że Tagany to klasa, ale nie każdego stać na zasilacz za 300zł. Wtedy trzeba trochę poszukać, poczytać i... szukać.

To, że Ciebie coś nie przekonuje nie oznacza, że praca innych ludzi jest bezwartościowa - a człowiek robiący tamten topic musiał się mocno napracować, żeby to wszystko sprawdzić. Skoro sprawdził - czemu mam mu nie wierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK. W porzo. Tyle tylko, że mnie nie chodzi o to, że mam gdzieś robotę gościa, który pozbierał to wszystko do kupy żeby innym pokazać. Odwalił kupę dobrej roboty i chwalić go za to. Ale mnie osobiście bardziej przekonuje coś, co ma już wypracowaną markę. A Tagana 430W U22 kupiłem bo tyle naczytałem się nim, że wiedziałem, że nie kupuję w ciemno. Co do ceny. Osobiście wolałbym poczekać i dołożyć i kupić markowy droższy (pamiętaj, że dobra marka=jakość). Tym bardziej jeśli ktoś ma na przykład 7600 lub lepiej na pokładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko , zmieniłem w pracy drukarkę z Panasonica na OKI niestety nie chce mi współpracować bo zamiat faktur drukuje jakieś krzaczki .Ustawiona jest jako Epson FX800 pod WIN98 taką samą ma emulację .

Help .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO NIE !!!
Wymieniłem zasiłkę na 500W - i dalej komp się nie załącza - dyski nie starują diody się nie świecą NIC !!! TRUP !!!
Czy możliwe że padła płyta gówna albo procek ??
Na co wskazują objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Przede wszystkim płytę (producenta i model) bo każda płyta ma określoną przepustowość szyn pamięci, a przede wszystkim czy DDR czy DDR2, no i wskazany model/ typ procesora, czy będzie z danym pamięciami współpracował "na full"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 20:01, mrosi napisał:

/.../

Przede wszystkim płytę (producenta i model) bo każda płyta ma określoną przepustowość szyn
pamięci, a przede wszystkim czy DDR czy DDR2, no i wskazany model/ typ procesora, czy będzie
z danym pamięciami współpracował "na full"



ddr2 procek pod am2 i grafa pod pci-e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze raz sorki za kilka pod rzad procek athlon64 3000+ mam zamiar mu przestawic mnoznik na 12 i zrobic z niego 3500 grafika gf 7600 gs 512 MB 128 bit i ramce 2 kosci po 512 533 mhz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 20:11, pendejo napisał:

jeszcze raz sorki za kilka pod rzad procek athlon64 3000+ mam zamiar mu przestawic mnoznik
na 12 i zrobic z niego 3500 grafika gf 7600 gs 512 MB 128 bit i ramce 2 kosci po 512 533 mhz



A od kiedy athlonom mozna podnosic mnozniki w gore ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wybór należy do Ciebie, ja natomiast osobiście wziąłbym którąś z Asusa. Chociażby dlatego, że miałem płyty tejże firmy i nie zawiodłem się na nich. Wszystkie wymienione są na Nforce 4 (więc system skądinąd sprawdzony) choć nie wiem co do za jeden ten z MSI, wszystkie obsługują Dual Channel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2006 o 20:12, libero85 napisał:


A od kiedy athlonom mozna podnosic mnozniki w gore ?


pare stron wczesniej pyatlem czy w nim mozna podniesc nikt nie odpisal. ja mam teraz athlona xp 1800+ i spokojnie w nim moge zmieniac mnozniki jak mi sie podobana plycie msi kt3v nie wiem jak maja te nowsze modele dlatego wczesnije pytalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 20:19, libero85 napisał:

A64 ma odblokowane mnozniki tylko w dol , AM2 pewnie tez


e to nie wiedzialem dzieki teraz bede musial sie zastanowic nad lepszym prockiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się