PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 09.11.2006 o 12:25, Markus89 napisał:

Może mi ktoś pomóc?

Spróbuj przywrócić system do poprzedniegoi stanu (przed deinstalacjami).
Start -> Wszystkie programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Przywracanie systemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z myszką, nie wiem co się z nią dzieje, od pewnego czasu- grałem w jakąś grę i nagle nie mogłem nią ruszać- sama jeździ po ekranie, lub zupełnie się zacina, a przed chwilą kursor uciekł na samą góre ekranu i zaczął włączać wszystkie ikony. Gdy włączam jakąś gre to poruszam nią bez problemu w pionie ale występuje straszny opór gdy chce przesunąć ją poziomo, nie wiem co sie dzieje, zainstalowałem sterowniki do czego sie dało ale nic nie pomaga, sprawdzałem na 2 myszkach:/ prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 14:07, windows00 napisał:

Spróbuj przywrócić system do poprzedniegoi stanu (przed deinstalacjami).
Start -> Wszystkie programy -> Akcesoria -> Narzędzia systemowe -> Przywracanie
systemu


Przywracanie systemu nie powodziło się, a próbowałem 4 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 18:46, Dard napisał:

mam problem z myszką, nie wiem co się z nią dzieje, od pewnego czasu- grałem w jakąś grę i
nagle nie mogłem nią ruszać- sama jeździ po ekranie, lub zupełnie się zacina, a przed chwilą
kursor uciekł na samą góre ekranu i zaczął włączać wszystkie ikony. Gdy włączam jakąś gre to
poruszam nią bez problemu w pionie ale występuje straszny opór gdy chce przesunąć ją poziomo,
nie wiem co sie dzieje, zainstalowałem sterowniki do czego sie dało ale nic nie pomaga, sprawdzałem
na 2 myszkach:/ prosze o pomoc


To myszki optyczne czy z kulką? Przeczyść porządnie (jeżeli z kulką :))... Albo najlepiej kup nową :D Jak mi zaczęła wariować to walnąłem nią o ściane i poszedłem do sklepu po nową, lepszą i mam ją do tej pory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Przepraszam za offa, ale strasznie mi się podoba temat pulpitu na twoim screenie... :) Czy mógłbyś dać na niego namiary (link czy coś)?]

Czy można dokupić jakoś portów USB? Mam tylko 2, a to stanowczo za mało, jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam film w formacie VOB i nie wiem jak go odtowrzyć,bo pierwszy raz w życiu widze taki format pliku :/ Który dekoder jest dobry do tego typu plików?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 01:15, Jarzy napisał:

Mam film w formacie VOB i nie wiem jak go odtowrzyć,bo pierwszy raz w życiu widze taki format
pliku :/ Który dekoder jest dobry do tego typu plików?


Rozszerzenie VOB mają pliki na zwykłych płytach DVD (kodowanie MPEG-2). Wrzuć to co masz w jakieś PowerDVD, czy co Ci tam do napędu dodali, albo odtwórz za pomocą VLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 14:34, Dard napisał:

kupiłem nową pomogło;D


No widzisz :D Co nowe to nie stare (u yeah... Moje new motto :))

Po co se nerwy strzępić grzebiąc w myszce, jak można iść za 20 zł mieć nowego, dobrego myszora...
Ja np. wyczyściłem dokładnie mysz (umyłem całą w ciepłej wodzie, oprócz elektroniki oczywiście :)) i coś schrzaniłem w niej bo czasami trochę coś w niej charczy i strzela... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wystarczy, że dokupisz sobie rozdzielacz USB - tzw. hub. Z tego co wiem to są gwiazdki na kablu (taki typowy rozdzielacz) lub takie, które wrzucasz do zatoki 3,5" lub 5,25"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 12:33, Evil Khan napisał:

Mam dysk SATA podzielony na partycje - czy jeżeli zainstaluję sterowniki RAID przy instalacji
XP stracę dane zapisane na pozostałych partycjach ?


Z tego co wiem to na innych partycjach nic sie nie stanie z danymi :)
Wiec smialo instaluj winde :)
Z tym ze zainstaluj ja na tej pustej partycji a nie na tej na ktorej juz cos masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 12:51, Klimos napisał:

Potrzebuję jakąś listwę zasilającą do komputera. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś powiedział mi
czym kierować się podczas zakupu.


wiesz jakos niegdzie nie widzialem zadnych testow listw zasilajacych wiec
kieruj sie raczej iloscia potrzebnych gniazd :)
ja mam 2 listwy 1 stara ok 7 lat a druga nowa .. i roznicy w nich nie ma i dzialaja tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kompem :/ System startuje normalnie,pojawia sie pulpit i wszystkie ikony po czym wyłącza sie monitor i nic sie dalej nie dzieje :/ WSzystko zaczęło sie od tego,że mojej qmpeli zepsuł sie laptop.Gdy go włącza wszystko niby jest ok,ale ekran jest cały czas ciemny i nie ma śladu bootowania Windowsa.Ot tylko wiatraki chodzą :/ Qmpela ta chciała sprawdzić na moim kompie czy będzie coś sie pojawiało na monitorze mojego kompa.Problem w tym,że po podłączeniu i odłączeniu laptopa od mojego kompa mój komp sie zwalił!Problem podany jest na początku posta.Uruchamiałem go w trybie awaryjnym-jest ok.Uruchamiam go normalnie-pojawia mi sie ekran ładowania Windowsa i nic więcej :/ Mój system to WinXP z SP1.Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem...

Zainstalowałem nowe sterowniki do GeForce i nagle znikły mi opcje do zmieniania taktowania procesora i ramu w karcie...

Wie ktos jak przywrocic te opcje, btw. menu przywrocilem do normalnego wygladu, bo to nowe cos jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 21:32, mrosi napisał:

/.../

Chodzi Ci o NTuner czy panel sterowania?


Nie wiem :P

Chodzi mi o standardowe sterowniki w wlasciwosciach karty na tej liscie na lewej mialem taktowanie procesora i pamieci... teraz tego nie mam...

Wiec... co zrobic by to miec spowrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się