PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Potrzebuję jakiegoś nowego (i lepszego) chłodzenia do mojego procka (Athlon 2000+). Nie wiem tylko, skąd mogę wiedzieć, czy dany model będzie do niego pasował? Czy każdy zestaw radiator+wiatraczek pasuje do każdego procesora i na co powinienem zwrócić uwagę przy kupnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory, że tak trzeci post pod rząd, ale chciałbym tylko dodać, że Socket 462 to to samo co Socket A. Tak dopiero teraz to sprawdziłem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam klawiature bezprzewodową Labtec. Płaskie klawisze jak w laptopie. Chciałem ją wyczyścić i czy można spokojnie z niej powyciągać klawisze tak ze by klawiatury nie uszkodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu mam problem;( Pomoźcie mi.

Chciałem sobie zainstalować kodeki K-Lite Codec Pack po ich zaistalowaniu i po uruchomieniu komputera. Nie słychać dźwięków gadu-gadu, uruchomienia systemu, klikania itp; Muzyke słychac normalnie. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bieście tego 3 posta za spam ani za podbijanie tematu.
Tylko chcialęm dodać, zeby było jaśniej, ze normalnie slychac muzyke i dźwięki w grach tylko nie słychać w ogóle
dźwięków systemowych, klikania, psysłąnia wiadomości z gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 13:01, Carl92 napisał:

Nie bieście tego 3 posta za spam ani za podbijanie tematu.
Tylko chcialęm dodać, zeby było jaśniej, ze normalnie slychac muzyke i dźwięki w grach tylko
nie słychać w ogóle
dźwięków systemowych, klikania, psysłąnia wiadomości z gg.

sprawdziłeś w mikserze czy nie są wyciszone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 13:27, Carl92 napisał:

Jak bym mogł wiedzieć gdzie jest ten mikser :) Bo się zabardzo tak tym nie isteresuje:)

koło zegarka jest ikonka z głośniczkiem, kliknij na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 17:01, Xanax napisał:

Mam pytanie: jaki jest faktyczny rozmiar dysku o pojemności 160 GB?


To zależy jak ci sie go uda sformatowac;] I ile ma bad sektorow;] itd. Moja 160 ma 159 giga;];p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 17:01, Xanax napisał:

Mam pytanie: jaki jest faktyczny rozmiar dysku o pojemności 160 GB?

160 marketingowych gb czyli 160000000000 bajtów. dzieląc na 1024 (po informatycznemu) uzyskujemy 156250000 kilobajtów czyli (znowu dzielimy przez 1024) 152587.8 megabajta co nam daje ok 149 gigabajtów (szczerze wątpie żeby dyski miały co do megabajta taki rozmiar jaki z obliczeń wynika)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 18:44, Carbon napisał:

powiedzcie mi ile by kosztowała wymiana procesora na 3,00 GHz, 1GB RAM i jak najlepsza karta
graficzna

Najlepsza aktualnie dostępna karta graficzna to około 3000 zł, pamięć około 450 zł a procesor jednordzeniowy to już taniocha... Tylko powiedz pod jaką płytę, jaka podstawka, bo może jeszcze z AGP, wtedy najlepsza karta graficzna nie będzie pasował i kupisz taką za około 1400 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się