PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2007 o 08:54, Lak5 napisał:

>
Są wyjątki w windowsach :) jest jeden windows darmowy do pracy - słyszałem o nim kosztuje taniej
bo do specjalnie stworzony do szkół i pracowni internetowych i można ko zainstalować na 20
komputerach i więcej nie wiem .

młody grafik - Windows nie legalny i nie jesteś piratem hehe pierwszy raz słysze żeby
nie być piratem jak się nie ma legalnego windowsa .

Piractwo medialne – potoczne, negatywnie nacechowane emocjonalnie, określenie działalności
polegającej na łamaniu praw autorskich poprzez nielegalne kopiowanie i posługiwanie się własnością
intelektualną (programami komputerowymi, muzyką, filmami itp.) bez zgody autora
lub producenta i bez uiszczenia odpowiednich opłat.

Wydaje mi się że programy to samo co windows prawda ??


a skąd wiesz że mam akurat , tak jak to nazwałeś "nielegalnego Windowsa''''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 20:16, Lak5 napisał:

>
sam tak pisałeś że tylko system masz nielegalny .

możesz pokazać dokładnie w którym miejscu czy nie? bo przeglądałem swoje posty i się tego nie doszukałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 20:18, młody grafik napisał:

> >
> sam tak pisałeś że tylko system masz nielegalny .
możesz pokazać dokładnie w którym miejscu czy nie? bo przeglądałem swoje posty i się tego
nie doszukałem

Przepraszam cię za pomyłke moją bardzo przepraszam wszytskie te słowa zostały wypowiedziane do SnikerS28271 jeszcze raz przepraszam za błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem . Z powodów fizyczych , niestety musze kożystac z EDGE Dialera transfer 230kb/s.
Gdy ciągam sobie przez eMula i zostawie go samemu sobie jest wszystko ok przez cały dzień , ale jak w tym czasie otwieram ze 3 strony naraz (lub 2, czsem nawed 1) program sie zawiesz co począć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 19:49, szymon853 napisał:

Format C nie działa a wirus blokuje nortona i formatke

już ci pisałem że nie da się sformatować dysku systemowego spod tego systemu (i bynajmniej nie jest to winą wirusa). możesz go za to bez problemu sformatować z poziomu instalatora windowsa albo dowolnego livecd posiadającego taką funkcjonalność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 20:28, Lak5 napisał:

> > >
> > sam tak pisałeś że tylko system masz nielegalny .
> możesz pokazać dokładnie w którym miejscu czy nie? bo przeglądałem swoje posty i się
tego
> nie doszukałem
Przepraszam cię za pomyłke moją bardzo przepraszam wszytskie te słowa zostały wypowiedziane
do SnikerS28271 jeszcze raz przepraszam za błąd.



nie ma sprawy. wybaczam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 20:30, Fenix42 napisał:


ulala czy emule są legalne ??


młody grafikPS : Gratuluje Statusu oby tak dalej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 22:07, Lak5 napisał:

ulala czy emule są legalne ??

emule tak, ale to co nim ściąga już niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytałem to ale nic nielegalnego tam nie widzę (edge kojarzy mi się z transmisją danych przez sieć telefonii komórkowej, dialer już gorzej ale tu jest chyba jakimś programem emulującym modem). no chyba że się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 22:15, Lak5 napisał:

> > ulala czy emule są legalne ??
> emule tak, ale to co nim ściąga już niekoniecznie.
Chyba powinniśmy się tym zainteresować: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=130&pid=9706

młody grafik - po prostu ci gratuluje awansu :)



acha dziękuje.... może jutro przodownik?
taki skromny jestem to dokończę... zobacz na dzisiejsze statystyki str. główna i na najaktywniejszych użytkowników.

P.S. zapraszam na Quiz Age of Empires i Quiz Biblijny|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 22:27, Fenix42 napisał:

...no ta totalna olewka tak myślałem "ulala czy eMule są legalne" buhehe! mam to w......



jeśli mówsz coś o eMule to łamiesz regulamin i piratujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że sam rozwiązałem swój "nierozwiązywalny" problem :)
Komp z serwisu wrócił z potwierdzeniem, że żadnych wirusów nie ma (odszczekuję Symantecowi to co na niego mówiłem ;) i z wnioskiem, że płyta pewnie będzie do reklamacji (uszkodzone kontrolery).
Przywlokłem kompa do domu i wpadłem na pomysł, żeby odpalić bootowalną płytkę z "Chipa" z najróżniejszymi programami ratunkowymi. Uruchomiłem firmowany przez Samsunga program do naprawy dysków (to producent moich twardzieli) i wybrałem opcję "uaktualnij MFT" i ... chyba będzie git.
Nie mam co prawda 100% pewności ale czuje się w kościach, że jest dobrze. System pracuje stabilnie już od kilku godzin, obraz systemu (o dziwo) odtworzył się w 6 minut a nie 50 jak to było wcześniej (z tym, że myślałem, że tak ma być, a szwagier twierdził, że u niego tez odtwarza poniżej 10 minut).
No i obciążam go standardowymi zajęciami i czekam ...
Trzymajcie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś słyszałem (z nie do końca wiarygodnego źródła) że jest tak program, którym można zresetować IP - to które otrzymuje się przy każdym połączeniu z internetem. Czy na prawdę coś takiego jest? I jeśli tak, to jaki ten program się nazywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem to może duży nie jest, ale jest trochę uciążliwe.

Na niektórych stronach zamiast obrazka mam coś takiego, obrazek się nie wczytuje. Z jakiego to powodu?

20070601003642

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


po co zaraz program? starczy zresetować połączenie (np z całym kompem,modemem, albo wyłączyć program od przy użyciu którego się łączysz i uruchomić go jeszcze raz (przy czym nie mam tu na myśli np przeglądarki czy klienta email). Numer ip jest przydzielane na zasadzie 1 wolny (przynajmniej tak było w czasach połączeń "wydzwanianych", być może w przypadku neo dostajesz "przydział" na cały dzień. niewiem bo moja siec lokalna jest podpięta dslem firmowym a tam jest stały ip).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się