PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2007 o 20:31, kibot napisał:

Kliknij lewym mychy na pulpit (byle gdzie - w puste miejsce) a potem naduś ten klawisz po lewej
od prawego Ctrl, a dalej sobie poradzisz :)

chyba mam coś zwalonego w pulpicie. :/ :/ :/ nawet ikonek nie ma.
TEN LAPTOP JEST DO D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem, że jak jest bardzo gorąco to się komp wiesza. Dzisiaj (temp. na dworze na słońcu ok 40stopni) komp się 2 razy zawiesił a temp procka wzrosła do 69stopniC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli ten klawisz wyglądający jak notesik :) Pamiętaj: najpierw klikasz na wolne miejsce na pulpicie a potem ten klawisz ;)
Jest jeszcze drugie wyjście: start -> panel sterowania -> wygląd i kompozycje -> zmień rozdzielczość ekranu.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 20:43, awesome napisał:

A ja mam taki problem, że jak jest bardzo gorąco to się komp wiesza. Dzisiaj (temp. na dworze
na słońcu ok 40stopni) komp się 2 razy zawiesił a temp procka wzrosła do 69stopniC.


Ja radze kompa przestawic w dalsze miejsce od okna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 20:49, kibot napisał:

Mam na myśli ten klawisz wyglądający jak notesik :) Pamiętaj: najpierw klikasz na wolne miejsce
na pulpicie a potem ten klawisz ;)
Jest jeszcze drugie wyjście: start -> panel sterowania -> wygląd i kompozycje -> zmień
rozdzielczość ekranu.
Pozdrawiam

Nie mogę włączyć panelu sterowania wyskakuje mi że nie może znaleźć jakiegoś pliku null

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 20:30, Vaxinar napisał:

Raczej nie...

spróbuj dla pewności wpisać w okienku adresów przeglądarki 208.65.153.251 to ip serwera youtube, jak się załaduje strona to jednak coś z dns-ami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 21:04, sig. napisał:

spróbuj dla pewności wpisać w okienku adresów przeglądarki 208.65.153.251 to ip serwera youtube,
jak się załaduje strona to jednak coś z dns-ami


Już nie trzeba próbowac, bo się upewniłem, że jest coś nie tak z DNSem. :/ Kumplowi też nie działa, jutro zadzwonie do admina. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z Directem 9.0c po zainstalowaniu gier Brothers in Arms i TH American Westeland wyskakuje mi komunikat zebym zainstalowal directa wiec instaluje i nic blad dalej sie pojawia.Bawilem sie chyba z tym ze 100 razy.

Karta graficzna:Radeon x800GTO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszę w zasadzie dla formalności, bo już dwóch informatyków mi w kompie grzebało, ale co tam :) Dwa tygodnie temu spaliła mi się płyta główna, teraz po drobnych inwestycjach odbudowałem sprzęt i zaczęły się schody. Przy instalce XP, w momencie zmiany rozdzielczości (normalnie monitor się wtedy włącza, odświeża i generalnie mruga :) proces się zatrzymuje. Co dziwne bez najmniejszych problemów zainstalowałem starego, dobrego Windowsa 2000 (z nim pojawiła się masa innych problemów, ale przynajmniej działa). Ktoś ma sugestie? Jeśli to się przyda do diagnozy na odległość, to podam obecną konfigurację: płyta główna Asrock - 939dual - sata2, Athlon 3200+ i 1 GB ramu DDR 266mhz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 23:31, gaax napisał:

Piszę w zasadzie dla formalności, bo już dwóch informatyków mi w kompie grzebało, ale co tam
:) Dwa tygodnie temu spaliła mi się płyta główna, teraz po drobnych inwestycjach odbudowałem
sprzęt i zaczęły się schody. Przy instalce XP, w momencie zmiany rozdzielczości (normalnie
monitor się wtedy włącza, odświeża i generalnie mruga :) proces się zatrzymuje. Co dziwne bez
najmniejszych problemów zainstalowałem starego, dobrego Windowsa 2000 (z nim pojawiła się masa
innych problemów, ale przynajmniej działa). Ktoś ma sugestie? Jeśli to się przyda do diagnozy
na odległość, to podam obecną konfigurację: płyta główna Asrock - 939dual - sata2, Athlon 3200+
i 1 GB ramu DDR 266mhz.


Czasem promlemem nie jest współpraca konrtolerów ATA i SATA dokłądnie nei pamietam ale były dosć spore problemy z działaniem jedego i drugiego jednocześnie

Odnośnie spalenia mobo możliwe że masz zasilacz już na śmietnik, moze nei zapewniał odpowiednich napięć i popieścił płyte główną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 00:08, blacklio napisał:

Czasem promlemem nie jest współpraca konrtolerów ATA i SATA dokłądnie nei pamietam ale były
dosć spore problemy z działaniem jedego i drugiego jednocześnie

Może coś jest na rzeczy, ale ja nie używam kontrolerów SATA :p Płyta główna jest uniwersalna.

Dnia 10.06.2007 o 00:08, blacklio napisał:

Odnośnie spalenia mobo możliwe że masz zasilacz już na śmietnik, moze nei zapewniał odpowiednich
napięć i popieścił płyte główną

Zapomniałem dodać, że zasilacz też poszedł i mam nowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 00:31, gaax napisał:

> Czasem promlemem nie jest współpraca konrtolerów ATA i SATA dokłądnie nei pamietam ale
były
> dosć spore problemy z działaniem jedego i drugiego jednocześnie
Może coś jest na rzeczy, ale ja nie używam kontrolerów SATA :p Płyta główna jest uniwersalna.


Ach no to lipa

Dnia 10.06.2007 o 00:31, gaax napisał:

> napięć i popieścił płyte główną
Zapomniałem dodać, że zasilacz też poszedł i mam nowy :)


A jednak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się