PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Fast Writes to w ogóle przy ATi należy już w BIOSie wyłączyć. Tak samo jak Large System Cache w rejestrze XP (np. za pomocą Cacheman XP) jeśli jest włączone.

A co do VPUR to już się nie wypowiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 14:06, RobeN napisał:

Jeżeli jest to związane ze sterownikami ATi - a tak mi się wydaje - to najlepiej żeby się wypowiedział
ktoś kto a taką kartę.
Ze swojej jednak strony mógłbym zaproponować zmianę sterowników graficznych na inną wersję
(nie konieczniie najnowszę i nie koniecznie z CCC) - bo jest to ewidentny błąd steronika.

Dodatkowo zapytam czy został zainstalowany najnowszy Patch 2.2???


Jest zainstalowany i dopoki tego nie zrobilem tylko sie wieszal(i reset) a teraz wszystko sie wiesza i gasnie. Nie moge wrocic do wersji bez Patch 2.2 bo zapisy gry nie działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile czasu zajmie przemiana systemu z ntfs na fat32 partycji o pojemności 32 gb ( i 32 bg wolnego miejsca ) programem partition magic 8 ? Bo czekam i czekam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 17:35, Seqiu napisał:

Ile czasu zajmie przemiana systemu z ntfs na fat32 partycji o pojemności 32 gb ( i 32 bg wolnego
miejsca ) programem partition magic 8 ? Bo czekam i czekam ...



Zależy ile i jakich rozmiarów miałeś na danej partycji plików. Im więcej tym dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2005-12-28 10:34 Application Hang Aplikacja zawieszająca dungeonsiege2.exe, wersja 2.20.0.3822, moduł zawieszenia hungapp, wersja 0.0.0.0, adres zawieszenia 0x00000000.
Może to podpowie komuś mądrzejszemu ode mnie :)) Miłej łamigłówki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 15:52, ceSSar napisał:

> Jeżeli jest to związane ze sterownikami ATi - a tak mi się wydaje - to najlepiej żeby
się wypowiedział
> ktoś kto a taką kartę.
> Ze swojej jednak strony mógłbym zaproponować zmianę sterowników graficznych na inną wersję

> (nie konieczniie najnowszę i nie koniecznie z CCC) - bo jest to ewidentny błąd steronika.

> > > Dodatkowo zapytam czy został zainstalowany najnowszy Patch 2.2???

Jest zainstalowany i dopoki tego nie zrobilem tylko sie wieszal(i reset) a teraz wszystko sie
wiesza i gasnie. Nie moge wrocic do wersji bez Patch 2.2 bo zapisy gry nie działają


2005-12-28 10:34 Application Hang Aplikacja zawieszająca dungeonsiege2.exe, wersja 2.20.0.3822, moduł zawieszenia hungapp, wersja 0.0.0.0, adres zawieszenia 0x00000000. miłej zagadki pozdro....sorry za nowego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 19:44, Seqiu napisał:

zna ktoś jakąś stronkę gdzie jest opisane jak zrobić płytke bootowalną? tylko taką dla laików
;)


Bootowalna plytka jest np. plytka instalacyjna z systemem operacyjnym. W sieci znajdziesz tez gotowe plytki do sciagniecia i wypalenia, np. tu:

http://www.bootdisk.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem - mianowicie ostatnio przy używaniu FireFoxa obraz na monitorze raz to lekko rozszerza mi się raz zwęża. Zwłaszcza po prawej stronie ekranu. Wydaje mi się , że w innych aplikacjach tego nie ma. Możecie mi powiedzieć z czym może to byćzwiązane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cze mam cholernie dziwny problem otoz od jakiegos czasu komp nagle sie zacina slychac pojedynczy dzwiek pipczenie rozmywa sie trioszke obraz i restart kompa nigdy tak wczesniej nie mialem:/ Napewno to nie procek bo teraz jego temp jest w normie , moja karta jednak straciła wiatrak czy to mozliwe ze to przez to? Jednak dziwne bo wczesniej tak nie miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 21:33, Widek napisał:

moja karta jednak straciła wiatrak
czy to mozliwe ze to przez to? Jednak dziwne bo wczesniej tak nie miałem


Może być. Zmiany obrazu tylko potwierdzają przypuszczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 22:06, RobeN napisał:

> moja karta jednak straciła wiatrak
> czy to mozliwe ze to przez to? Jednak dziwne bo wczesniej tak nie miałem

Może być. Zmiany obrazu tylko potwierdzają przypuszczenie.


no i tym bardziej ze wylaczyl sie monitor i zaczeły swiatełka wszytskie migac narazie spokoj ech:/ Acha jescze czy gwarancja tez podlega skoro odpadł wiatrak?:) POdkrecałem karte ale nie tak hardo i jak myslisz moze sie wylaczac bo nie ma tez chlodzenie pasywnego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 22:35, RobeN napisał:

Jeżeli odpadł oryginalny wiatrak to jak najbardziej podlego to gwarancji.


dziala karta graficzna a typ od ktorego kupowałem nic nie mowil o gwarancji:) Moze poweidziec ze to z mojej winy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 22:41, Widek napisał:

> /.../
dziala karta graficzna a typ od ktorego kupowałem nic nie mowil o gwarancji:) Moze poweidziec
ze to z mojej winy?

Karta graficzna z reguły wytrzymuje wyższą temperaturę niż procesor (chociaż w karcie to też procesor) ale bez przesady. Lepiej poszukaj takiego wiatraka jak odpadł.
Wiem, że w niektórych Radeonach były przyklejone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 22:44, myniekka napisał:

za podkręcanie można stracić gwarancje ale jak co to powiedz że nic nie robiłeś a jak coś to
przez ten wietrak


mam z tym typem dobre stosunki bez skojarzen:) u niego całego kompa złozyłem i mowilem ze nic nie ruszałem choc to oczywiscie klamstwo krecilem go na 400/470 i nic sie nie psuło az pewnigo razu odslonilem obudowe i wiatrak zwisał i szczerze kawalek jeszze jego zostało:/

i nie wiem co mam robic klocic sie o gwarancje wiec nie wiem napewo karty mi nie zwroci
czy dac se spokoj i kupic cos takeigo:

http://www.4max.pl/default.asp?g=141&gg=19&produkt=261

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 22:49, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../
> dziala karta graficzna a typ od ktorego kupowałem nic nie mowil o gwarancji:) Moze poweidziec

> ze to z mojej winy?
Karta graficzna z reguły wytrzymuje wyższą temperaturę niż procesor (chociaż w karcie to też
procesor) ale bez przesady. Lepiej poszukaj takiego wiatraka jak odpadł.
Wiem, że w niektórych Radeonach były przyklejone...


no wlasnie szujkal w necie i u siebie ale nie mogl znalezc tych do Radkow 9550 czy 9600 i mial dla mnie takie padło za 12 zł deo Gef 2mx to powiedziałem zeby sie wypchał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 22:49, Widek napisał:

i nie wiem co mam robic klocic sie o gwarancje wiec nie wiem napewo karty mi nie zwroci
czy dac se spokoj i kupic cos takeigo:


gwarancje to raczej masz a to mogła być wina producenta (wadliwe rzeczy się zdarzaję, kiedyś kupiłem nowy dysk 8G i po tygodniu zjawił u mnie na chacie gostek ze sklepu i powiedział że zabiera dysk bo jest wadliwy - mnie się wydawało że jest ok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2005 o 22:50, Widek napisał:

> > > /.../

>/.../ to powiedziałem zeby sie wypchał:)
Na Twoim miejscu kupiłbym taki wiatrak do jakiego dałeś linka, chyba, że ktoś wskaże Ci lepszy w tej cenie, albo równie dobry a tańszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się