PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 29.12.2005 o 16:12, myniekka napisał:

masz winde z sp2? tam jest wynalazek m$

nie


jezeli cos masz to powinno siedziec na pasku obok zegarka :)

a jak nie masz zadnej zapory to dziwie sie ze jeszcze komp Ci dziala

ja uzywam kerio a zabezpieczenia mam ustawione na "paranoje" i nie uzywam ie od kilku lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 16:18, myniekka napisał:

mam tam tylko antywira NOD32


nie znam, przeczytalem opis u producenta ale nie ma nic o sieci - wyglada jak bys mial goly system

osobiscie bym wolal miec firewalla niz antywira - latwiej jest zamknac drzwi niz sprzatac po nieproszonych gosciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 13:56, myniekka napisał:


jeśli masz Firefoxa to problrm nie będzie istniał (mam tak ze stroną www.gram.pl - nie muszę
się logowac)


Mam IE,zawsze go mialem i nigdy nie mialem takiego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlaczego niewidać umnie w programie nero ten opcji " Zamknij CD - ponowny zapis płytki nie będzie już możliwy " ? przez to niemogę wypalić płytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest w każdym winxp, sp2 go po prostu włancza jesli jest wyłaczony (bez sp trzeba włączyć ręcznie bo po instalacji systemu jest wyłaczony) pozatym telekompunikacja oferuje ochrone łacza, może masz aktywą tą usługe i stąd nieistniejący firewall blokuje porty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Mam dziwny problem. W sumie to jestem zaskoczony, że takowy zaistniał.
Chodzi o wyświetlanie grafiki 3D... Odpaliłem sobie dziś grę Etherlords i nie było w niej żadnych obiektów 3d :/ Same 2d - tekstury mapy i interfejs gry .
Kompletnie nie mam pojęcia w czym tkwi provblem. Zauważyłem już wcześniej coś takiego przy aplikacjach Shockwave na necie i myślałem, że to problem związany z przeglądarką, ale wtedy też zamiast 3D były krzaczki (teraz tak myślę, że to może mieć też związek ze sobą).
Mam sterowniki z 20 lipca 2005, więc nie są stare. Mój sprzęt:
Win XP Pro SP1, Celeron 450mhz, 192mb ram, GF 2 MX400 64mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie drodzy forumowicze - mam problem! Otoz, zauwazylem ze przy maksymalizacji jakiegos okna... z komputera wydowbywa sie taki dziwny dzwiek (to nie jest glosnik systemowy) Wydaj mi sie ze gdy minimalizuje, albo maksymalizuje z procesor emituje jakas fale ktora powoduje zaklocenie - ktokolwiek slyszal, ktokolwiek wie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 22:50, Janeks napisał:

Sluchajcie drodzy forumowicze - mam problem! Otoz, zauwazylem ze przy maksymalizacji jakiegos
okna... z komputera wydowbywa sie taki dziwny dzwiek (to nie jest glosnik systemowy) Wydaj
mi sie ze gdy minimalizuje, albo maksymalizuje z procesor emituje jakas fale ktora powoduje
zaklocenie - ktokolwiek slyszal, ktokolwiek wie....

a jak odłączysz głośniki to też??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 23:04, myniekka napisał:

> Sluchajcie drodzy forumowicze - mam problem! Otoz, zauwazylem ze przy maksymalizacji jakiegos

> okna... z komputera wydowbywa sie taki dziwny dzwiek (to nie jest glosnik systemowy) Wydaj

> mi sie ze gdy minimalizuje, albo maksymalizuje z procesor emituje jakas fale ktora powoduje

> zaklocenie - ktokolwiek slyszal, ktokolwiek wie....
a jak odłączysz głośniki to też??

Tak - dzwiek wychodzi ze srodka komkputera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 23:08, myniekka napisał:

a mógłbyś opisac rodzaj dźwięku? (buczenie, warczenie, piski)

Tak, oczywiscie. W momencie gdy maksymalizuje okienka z kompueta slychac taki pisk (nie jest glosny, ale gdy jest cicho jeston slyszalny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 23:10, myniekka napisał:

nie bardzo wiem co to jest ale na pewno nie myszy - jesteś pewien że to procek a nie dysk?

Dysk nigdy nie wydaje takich takich odglosow...
Nie jestem pewien czy to procek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 23:14, myniekka napisał:

trudno mi powiedziec - zdarza się to tylko przy tej czynności czy może jeszcze kiedyś?

Wydaje mi sie ze tylko wtedy... Kiedys w plycie MSI mialem funkcje eliminujaca impulsy elekryczne procesora a teraz w moim Abicie fatal1ty tej funkcji nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu jak wcisne na mojej klawiaturze więcej niż 3 przyciski to słychac dźwięk(takie bip czy cuś)i sie klawiatura blokuje?Da sie to wyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 07:18, Jarzy napisał:

Czemu jak wcisne na mojej klawiaturze więcej niż 3 przyciski to słychac dźwięk(takie bip czy
cuś)i sie klawiatura blokuje?Da sie to wyłączyć?

U mnie też tak jest ale jak nacisne ok. 6 klawiszy naraz. U ciebie 3 klawisze?? A jak naciskasz Ctrl+Alt+Del też piszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się