PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2007 o 20:42, ziptofaf napisał:

> ale w przypadku 940N??? po co mi CRT jak mam 22 powieszona na scianie?
A to nie - 940N obsługuje tylko 1280*1024.
A co drugiego pytania - bo ma możliwość zmiany rozdzielczości. Teraz taki 8800GTX starcza do
gry w 1680*1050 (ale już nie w Crysis''ie), ale niedługo przestanie sobie radzić.
PS Ile zapłaciłeś za monitor??? 2000 zł?



8800GTX radzi sobie w Crysisie ale w 1680x1050 ale z nie AAx16. Do tej gry trzeba miec naprawde mocno podkreconego procka.
Za monitor dalem 1250zl i to bylo 3 miechy temu

20071115233105

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 22:15, Sztywny-pl napisał:

Jak sprawdzić bezpieczeństwo zasilacza? Np. wahania napięć, jego stabilność i tak dalej...bo
nie wiem, czy po upgrade opłaci mi się wydawać szmalec na nowy, a nie zaryzykuję sfajczenia
sprzętu ;p



napisz mi dokladnie jaki masz zasilacz i jaki dokladnie bys chcial kupic sprzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 22:15, Sztywny-pl napisał:

Jak sprawdzić bezpieczeństwo zasilacza? Np. wahania napięć, jego stabilność i tak dalej...bo
nie wiem, czy po upgrade opłaci mi się wydawać szmalec na nowy, a nie zaryzykuję sfajczenia
sprzętu ;p


Sciagnij sobie programik , w ktorym jest monitoring temperator i napiec 5v i 12v.

http://www.benchmarkhq.ru/fclick/fclick.php?fid=301

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 23:45, MLODY2K6 napisał:

napisz mi dokladnie jaki masz zasilacz i jaki dokladnie bys chcial kupic sprzet

Mam zasiłkę dołączoną do obudowy. Zasilacz zwie się Tracer 4Life 400w, mam go już ponad 2 lata.
Myślę nad zakupem http://proline.pl/shop.php?prodid=CHIEF+GPS+450AA-101A . Nie zależy mi na głośności, jedynie na stabilności i możliwie niskiej cenie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 12:11, Sztywny-pl napisał:

> napisz mi dokladnie jaki masz zasilacz i jaki dokladnie bys chcial kupic sprzet
Mam zasiłkę dołączoną do obudowy. Zasilacz zwie się Tracer 4Life 400w, mam go już ponad 2 lata.
Myślę nad zakupem http://proline.pl/shop.php?prodid=CHIEF+GPS+450AA-101A . Nie zależy mi na
głośności, jedynie na stabilności i możliwie niskiej cenie ;p



to ten cheif napewno bedxzie 2 razy lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Ostatnio włączam kompa i wyskakuje mi takie coś (jest to pokazane na obrazku). Myślałem, że to coś z BIOSEM i wszedłem tam , ale wszystko jest ustawione normalnie. Jak to naprawić?

20071116125831

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 12:59, Tomaszek92 napisał:

Witam!
Ostatnio włączam kompa i wyskakuje mi takie coś (jest to pokazane na obrazku). Myślałem, że
to coś z BIOSEM i wszedłem tam , ale wszystko jest ustawione normalnie. Jak to naprawić?


Sprawdź czy w twoim napędzie cd/dvd nie jest jakaś płyta włożona. Ale system uruchamia się normalnie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 13:01, napster6 napisał:

Sprawdź czy w twoim napędzie cd/dvd nie jest jakaś płyta włożona. Ale system uruchamia się
normalnie tak ?


W napędzie nie ma żadnych płyt, ani dyskietek. System się nie włącza- nie przechodzi nawet do wczytywania windowsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 13:07, Tomaszek92 napisał:

> Sprawdź czy w twoim napędzie cd/dvd nie jest jakaś płyta włożona. Ale system uruchamia
się
> normalnie tak ?

W napędzie nie ma żadnych płyt, ani dyskietek. System się nie włącza- nie przechodzi nawet
do wczytywania windowsa.


Wiec zostały uszkodzone pliki systemu , jeśli dysponujesz płytą windowsa spróbuj reinstalować. W najgorszym wypadku był by to uszkodzony dysk twardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2007 o 13:09, napster6 napisał:

Wiec zostały uszkodzone pliki systemu , jeśli dysponujesz płytą windowsa spróbuj reinstalować.
W najgorszym wypadku był by to uszkodzony dysk twardy.

Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 14:04, Kamillos007 napisał:

Gdzie dokladnie znajduje sie radiator


Wewnątrz komputera zazwyczaj wygląda trochę jak kaloryfer. Najogólniej rzecz biorąc jest to takie metalowe ustrojstwo z żeberkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 14:12, Nufiko napisał:

> Gdzie dokladnie znajduje sie radiator

Wewnątrz komputera zazwyczaj wygląda trochę jak kaloryfer. Najogólniej rzecz biorąc jest to
takie metalowe ustrojstwo z żeberkami.


taki kolo wiatraka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam już pojęcia co robić! Ekran mi ciągle miga gdy włączam gg to niebieski ekran ciągle mam błędy w grafice. Np. gdy mam zminimalizowane gram.pl to jak włączam to zamiast przycisków jest coś co wygląda jak szum. Zamiast niektórych guzików są czarne paski i co najgorsze GTA3 mi się potwornie tnie a kiedyś chodziło normalnie. Przeinstalowałem Windowsa pełny format dysków i ciągle tak się dzieje. Otworzyłem kompa wszystko powyjmowałem poczyściłem sprężonym powietrzem nic nie wygląda na spalone co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy do czego ten radiator bo w komputerze są zazwyczaj co najmniej 3 radiatory. Jeśli chodzi o ten od procesora to znajdziesz go zaraz pod zasilaczem i jest on zazwyczaj największy a na nim znajduje się wiatrak. Jeśli chodzi o radiator od karty graficznej to należy go szukać właśnie na niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam problem z cd romem w menadżerze pojawia się przy napędzie czarny wykrzyknik na żółtym tle i pisze że nie można włączyć urządzenia od 10 co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam problem z cd romem w menadżerze pojawia się przy napędzie czarny wykrzyknik na żółtym tle i pisze że nie można włączyć urządzenia od 10 co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 14:38, Nufiko napisał:

Zależy do czego ten radiator bo w komputerze są zazwyczaj co najmniej 3 radiatory. Jeśli chodzi
o ten od procesora to znajdziesz go zaraz pod zasilaczem i jest on zazwyczaj największy a na
nim znajduje się wiatrak. Jeśli chodzi o radiator od karty graficznej to należy go szukać właśnie
na niej.



bo moj procek ma 77 stopnie przy normalnej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się