PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2006 o 00:28, RobeN napisał:

> jest ktos w stanie dokladnie powiedziec mi jak zwiekszyc rozmiar dysku C bo mam tam za
mało
> tylko5 GB a na innych po 80 GB

Jeśli masz tak ustawione partycje to nic nie zrobisz. Tzn. nic nie zrobisz jeśli chcesz zachować
dane - trzeba usunąć przynajmniej 2 partycje (C i kolejną) a następnie utworzyć nowe - z czego
pierwsza już większa niż 5GB.


No własnie tajk to umiem a chodzilo mi o to czy da sie jakos zwiekszyc rozmiar plik wymiany no cos takiego trudno;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 07:16, Widek napisał:

No własnie tajk to umiem a chodzilo mi o to czy da sie jakos zwiekszyc rozmiar plik wymiany
no cos takiego trudno;/


Plik wymiany to możesz przenieść na inną partycją - ale czy to zwiększy "dysk C"??
To najwyżej uwolni trochę miejsca na partycji C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2006 o 22:43, Widek napisał:

jest ktos w stanie dokladnie powiedziec mi jak zwiekszyc rozmiar dysku C bo mam tam za mało
tylko5 GB a na innych po 80 GB


Był taki program particion magic bodajże - nie wiem bo nie miałem - ale qmpel mówił że da rade bez straty danych coś takiego zrobić (powiększyć partycje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 10:26, iro1979 napisał:

Był taki program particion magic bodajże - nie wiem bo nie miałem - ale qmpel mówił że da rade
bez straty danych coś takiego zrobić (powiększyć partycje).

Owszem, jest nawet ;) Tylko trochę drogi - 69.95$. Można ściągnąć wersję trial ale nie mam pojęcia czy jest w pełni funkcjonalna. Link: http://www.soft32.com/download-Partition_Magic-151-5.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 12:23, Kamiloos napisał:

Jakim programem mozna zrobic testy pamieci RAM pod katem ich poprawnego dzialania? Pozdrawiam


MemTest, SuperPI ustawione na 16M lub 32M - pod windowsem, lub GoldMemory pod DOS (z dyskietki startowej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz sprawdzę sam jak to wygląda u mnie.

A w razie czego cofnij się do wersji 1.3 - ta była dobra na 100%
Tu może winą być sam program - tak jak w nHancer gdy włączy się polski język, to okienko od Synchronizacji Pinowej się rozjeżdza i nie widać wszystkich opcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 13:15, Tomi_323 napisał:

W gazecie KS Ekspert pełna wersja Partition Magic 7.01 kosztowała zaledwie 9,99zł :)

A mógłbyś tak pełną nazwę gazety i numer ? Chętnie bym nabył 10 zł za taki program to grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komputer Świat Ekspert numer 5/2003. Jednak mam złą wiadomość: Już go nie dostaniesz. zamiast opcji Kup teraz! jest Nakład wyczerpany ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce sprzedac komputer...moja konfiguracja to:Athlon 2000+ 1.6Ghz,Radeon 9200SE 64MB,Dysk 80GB 7200,Płyta K7VTA3 v5,RAM 384 DDR,monitor Samsung 17",głosniki Tracer,Mysz A4Tech,Klawiatura multimedialna Tracer.Jeżeli ktos zainteresowany prosze odpowiedziec....Nie drogo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się