PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2008 o 18:54, loli80 napisał:

Witam forumowiczów!!
Mam problem z kartą graficzną i zalecono mi zainstalowanie na nowo sterowników. Gdy instaluje
wyskakuje mi taki błąd: http://img87.imageshack.us/my.php?image=dddddddddddddddddddddddxu9.jpg


W komunikacje jest ścieżka dostępu do pliku z dokładniejszym infem, wklej jego zawartość to może coś się poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 20:26, Virus 500 napisał:

eeee w tedy to samo ściągnąłem ....



a co ty chciales innego. Ntune to Ntune no chyba ze chces RIVA TUNER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - jak w płycie Foxconn P35A-S ustawić tryb oszczędzania energii? Mam włączone C1E Support na Enabled, ale i tak to nic nie daje... :/ Jest jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z siecia z bratem on jest hostem i nawet jak ma podloczonego neta mi nie idzie a wszystko jest dobrze skonfigurowan a czasem net mi dochodzi po kilku godzinach poloczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2008 o 20:16, sig. napisał:

> Witam forumowiczów!!
> Mam problem z kartą graficzną i zalecono mi zainstalowanie na nowo sterowników.
Gdy instaluje
> wyskakuje mi taki błąd: http://img87.imageshack.us/my.php?image=dddddddddddddddddddddddxu9.jpg

>
>
W komunikacje jest ścieżka dostępu do pliku z dokładniejszym infem, wklej jego zawartość
to może coś się poradzi.

Proszę Bardzo:

********** S3 GRAPHICS SETUP LOG - Started 2008/03/07 13:54:52 **********

***** Please scroll to the end of *****
***** this document for the results. *****

S3Iset32 v2.00.30-0324B, (S3MinSetup 2.00.30-0324B)
System: Win XP SP2 Build 2600 (Dodatek Service Pack 2)
Signature: 17-9964 (ANSI)
Caller cmdline: ''''
SupportDir: ''C:\DOCUME~1\Karol\USTAWI~1\Temp\S3M3.tmp\''
Called by custom setup app.
AllowReboot: TRUE
Prompt: TRUE
SilentReboot: TRUE
Prompt: FALSE
RemoveWinINF: FALSE
PreInstFiles: FALSE
No UI Reboot: FALSE
MenuAnimOff: FALSE
MenuShadowOff: FALSE
Find VendorID: 5333
Driver INF at: C:\Downloads\K8M890CE_15131013_XP_wIShld_logod\K8M890CE_15131013_XP_wIShld_logod\dc0 2i.inf
Find hardware code: 0
Custom uninstall info: C:\WINDOWS\UChromeP.uns
HW found 0 - Ven:1106 Dev:3371 Ssven:1734 Ssdev:10CB Rev:01 at bus 1 dev 0 func 0 (InVga=0)

************** Begin Win2K/XP Driver Install **************
Enum GUID {4d36e968-e325-11ce-bfc1-08002be10318} devs to match ''PCI\VEN_1106&DEV_3371&SUBSYS_10CB1734&REV_01'':
#0 Inst=000021F4 ''PCI\VEN_1106&DEV_3371&SUBSYS_10CB1734&REV_01\4&1FEB96E4&0&0008''
Reg Location: Magistrala PCI 1, urządzenie 0, funkcja 0
Match reg key (by PCI)!
->Found Inst=PCI\VEN_1106&DEV_3371&SUBSYS_10CB1734&REV_01\4&1FEB96E4&0&0008
Parse INF file...
Found Mfg line in INF: ''S3.Mfg''.
Ln 0: ''S3G700,PCI\VEN_1106&DEV_3230''


#################################################
!! INF does not describe detected hardware!!
Device or vendor ID (or subsystem) mismatch!!
#################################################

StopTimer OK, but no timer action occurred.
Trying to copy relevant part of Setupapi.log
No change detected, nothing to copy.
-> Setup was unable to complete the installation.

** Installation Failed **

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>!! INF does not describe detected hardware!!
>Device or vendor ID (or subsystem) mismatch!!

Wygląda na zły sterownik instalujesz, w pliku *.inf nie znalazł karty graficznej jaką posiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skopał mi się coś system windows XP nawet reinstalacja XP nie idzie bo sie wiesza.. tryb awaryjny także się nie uruchamia albo niebieski ekran albo coś innego. .. mimo ze jest na nim windows 98 na innej partycji ale ma inny system plików bo ma FAT a win xp jest na NTFS.

Wyskakują dziwne błędy niebieskie ekrany i błędy w plikach systemowych. Bo to komputer taty i bawił się z pamięcią ram i wczoraj coś w nich skopał - zachciało mu się podkręcać pamięć. I płyta nie odpalała.. lecz wyciągnął baterie i ruszył bios i jakoś zadziałało. Czy to mogło być przez to ?

Co zrobić aby zgrać chociaż dane ? Nie mam teraz możliwości aby podłączyć dysk gdziekolwiek indziej. A musi ojciec dziś jakieś dokumenty do zusu wysłać właśnie które są w komputerze.

SZYBKA POMOC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dwie kosci pamieci to wyciagnij jedna i sprobuj wystartowac kompa na jednej kosci.
Probuj w roznych slotach dimm.
Zrob jeszcze raz reset biosa na dluzsza chwile (1 minuta).
Oczywiscie komp wyciagniety z sieci 230 volt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy w pewnej sprawie. Otóż mam słuchawkę bluetooth (w zasadzie kupiłem ją z przeznaczeniem dla telefonu komórkowego). Wpadłem na pomysł aby wykorzystać ją jako słuchawki z mikrofonem do Skype. Sparowałem słuchawkę z komputerem, komputer poprawnie rozpoznał ją jako "Słuchawki". Niestety nic, poza panelem bluetooth nie widzi tejże słuchawki. Nie mogę też ustawić jej jako słuchawki dla Skype. Jest to w ogóle możliwe? Jeśli tak to wdzięczny będę za jakąkolwiek pomoc.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam od jakiegoś czasu mam problem z kompem i nie mogę dojść co z nim jest nie tak ;/; system nowy stery nowe bios na płycie zmieniony. Sprawa jest taka komputer się zawiesza i nic sie nie da zrobić tylko reset obraz jest na ekranie (zamiera) temp. w porządku napięcie też. W czasie tego stanu lampa od dysku nie świeci albo świeci cały czas co by sugerowało że coś z dyskiem czy to może byc wina dysku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mój problem polega na tym ze podczas słuchania muzyki z internetu(ze stron youtube,smog etc)mam dzwięk tylko w jednym głosniku!Natomiast jezeli chodzi o muzyke z kompa jest w porządku..
Nie mam pojęcia co jest.
Głosniki Tracer 5.1,karta zintegrowana,ster Realtek,program sound man do opcjonalnej zmiany ustawień głosników.
Nic nie działa nic sie nie zmienia...
wie ktos co z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.03.2008 o 17:59, blacklio2 napisał:

Wygląda na zły sterownik instalujesz, w pliku *.inf nie znalazł karty graficznej jaką
posiadasz

Sterowniki mam właściwe. Ściągnięte z www.viaarena.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się