PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Też mam jeden relikt BTC :D
Klawiaturę na DIN :) I wiesz, że działa idealnie??? To już 11 lat?? Chyba nawet 12 :)
To moja awaryjna serwisowa z przejściówką PS/2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LiteON lub LG to moim zfaniem najgorszy wybor... o ile jeszcze LiteON ok, ale LG... nie, nie, nie... normalnie to syf jest. Mialem 2 takie nagrywarki... i normalnie obie zrzedzily jakby kuba rozprowacz w srodku siedzial i pilowal plyte... zdazaly sie rysowania czesto. [na nowkach, nie na jakis uzywkach]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już naprawde sie załamie.Chce wysłać maila a sie okazuje,że dodali mnie na czarną liste!!Dostałem linka,żeby obczaić co i jak i nadal nie wiem o co chodzi.Żadnego ostrzeżenia.Wiem,że głupie wirusy wysyłały spam z mojego konta,ale je usuwałem a teraz te łosie z WP mi zblokowali konto.Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagle problem zniknął :? Za drugim razem jak zapuściłem Outlooka to wszystko było git.Naprawde dziwna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2006 o 20:19, Jarzy napisał:

konto.Co mam zrobić?

zmienić portal. wp to znany spamer mają erwery bez zabezpieczeń, chyba że teraz jest autoryzacja wysyłania). w każdym razie dłuuuuuuugo dało sie korzystać z ich serwerów nie posiadając tam konta (po prostu podawało sie zmyslone, nic nie sprawdzało ani czy wogle jest takie konto a jak jest czy wysyła jego uzytkownik czy ktoś inny). wiec może sie zdażyć że nie wyslesz bo cała wp jest blokowana a nie tylko twoje konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie jedno i zarazem prośbe o pomoc. Mam film w języku jakimś tam, pobrałem do niego angielską ścieżkę językową w formacie mp3 bodajże. Jak mozna ta stara sciezke z filmu wyciac a wstawic ta angielska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 14:10, Mistic napisał:

Hej, mam pytanie jedno i zarazem prośbe o pomoc. Mam film w języku jakimś tam, pobrałem do
niego angielską ścieżkę językową w formacie mp3 bodajże. Jak mozna ta stara sciezke z filmu
wyciac a wstawic ta angielska?

virtual dubowi powinno sie coś takiego udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 18:25, PirO 17 napisał:

Jak wyłączyć active desktop? bo boję się włączyć kompa jak mi cały czas wyskakuje :/

prawym na pulpit/własciwośći i gdzieś tam szukaj (no chyba że to spyware, ono właczy spowrotem i trzeba go najpierw dokładnie usunąc a dopiero potem active desktop wyłanczać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi komp czasami w trakcie dowolnej racy wykonywanej na kompie na chwile staje a potem pojawia sie niebieski ekran z jakimś zrzucaniem pamieci fizycznej na dysk. po 100 sekundach komp sie restartuje, a po zaladowaniu windowsa pisze ze odzyskal sprawnosc po powaznym bledzie. co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejszą informacją jest liczba pojawiająca się tuż po napisie STOP. Identyfikuje ona rodzaj powstałego błędu. Przepisz ją na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 20:30, Tomi_323 napisał:

Najważniejszą informacją jest liczba pojawiająca się tuż po napisie STOP. Identyfikuje ona
rodzaj powstałego błędu. Przepisz ją na forum.


Ale ona często się zmienia!
Mam wrażenie że chodzi o kartę dźwiękową(mam "lewe" strowniki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2006 o 20:21, Smugller napisał:

mi komp czasami w trakcie dowolnej racy wykonywanej na kompie na chwile staje a potem pojawia
sie niebieski ekran z jakimś zrzucaniem pamieci fizycznej na dysk. po 100 sekundach komp sie
restartuje, a po zaladowaniu windowsa pisze ze odzyskal sprawnosc po powaznym bledzie. co mam
robic?


A tak się dzieje za każdym razem po stu sekundach.
Jeżeli masz win XP to wiem chyba jak temu zaradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2006 o 12:41, Harmegidon napisał:


A tak się dzieje za każdym razem po stu sekundach.
Jeżeli masz win XP to wiem chyba jak temu zaradzić.


tak mam go jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwości Mój Komputer >> Zakładka Zaawansowane >> W ramce Uruchamiani i odzyskiwanie klikasz na Ustawienia. Dalej ustaw to jak na screenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 13:29, Smugller napisał:

tak mam go jak to zrobić?

Wszelkie problemy jakie mam to radzę sobie w taki sposób(jeżeli chodzi o błędy i wirusy i wszelkie niedogodności jeżeli chodzi o system operacyjny).
Mówiłeś że masz Win Xp - to proponuję wejśc do trybu awaryjnego użwayjąc F8, gdy uruchomi się ten tryb, wyskoczy ci napis z "długim kazaniem" naciśnij przycisk NIE i włączy ci się autoprzywracanie systemu.
Tak pozbyłem się paru błędów kiedyś i wirusa też.
Tylko wybierz datę tego przywracania taką kiedy miałeś wszystko w porządku.
Jedną wadą tego przywracania sytemu jest to że może wywalić programy, które zainstalowałeś do wybranej daty, jednak i tak to jest leprze niż instalowanie ponownie WinXp bo wiąże się to z koniecznością formatowania
partycji lub całego dysku.
Daje 85 % że powinno pozytywnie wypalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 13:36, Tomi_323 napisał:

Właściwości Mój Komputer >> Zakładka Zaawansowane >> W ramce Uruchamiani i odzyskiwanie
klikasz na Ustawienia. Dalej ustaw to jak na screenie.


Dzięki za rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się