PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

@bartek002
Nie nie działają mi przednie USB tylne działają tylko, że wkurzające jest ciągłe wchodzenie pod biurko, by skorzystać z USB. Ale OK dzięki wszystkim za szybką odpowiedź
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 18:30, laki13 napisał:

@bartek002
Nie nie działają mi przednie USB tylne działają tylko, że wkurzające jest ciągłe wchodzenie
pod biurko, by skorzystać z USB. Ale OK dzięki wszystkim za szybką odpowiedź
Pozdro


moze ty nie masz podlaczonych tych przednich USB????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam podłączone wcześniej korzysałem z przednich USB tylko mój problem polega na tym, że nie moge włożyć do tych przednich gniazd USB bo np. pad mi nie wchodzi. I dlatego pytałem, czy można wymienić USB. Ale na szczęście mam tylnie porty USB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 18:36, laki13 napisał:

Mam podłączone wcześniej korzysałem z przednich USB tylko mój problem polega na tym,
że nie moge włożyć do tych przednich gniazd USB bo np. pad mi nie wchodzi. I dlatego
pytałem, czy można wymienić USB. Ale na szczęście mam tylnie porty USB


mozesz kupic rozgaleziacz usb stawiasz na obudowie i z jednego usb masz 3 lub 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem gdy chce cos przekopijować ,zrobionego screena itp. nie moge wkleić nic. Wogole nie jest aktywna opcja wklej ..... co mam zrobic aby moz kopiowac ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 15:48, Misquamaqus napisał:

A w ogole usb dziala ?.
W biosie masz usb wlaczone na enabled ?
Podlacz cokolwiek pod usb i zobacz czy dziala.
Moze trzeba jakies sterowniki do tej myszki ?.



czekaj, małe sprostowanie....

Mam dwie myszki na PS2 i od wczoraj PC nie może żadnej wykryć. Teraz na chwilę pożyczyłem myszkę USB od kumpla i działa bez problemów. Resetowałem BIOSa i nic - złącze PS/2 nadal nie wykrywa myszek i zamiast w Far Crya gram w Dooma 1 xD

nikt nadal nie zna odpowiedzi na mój problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 20:25, Raziel93 napisał:

nikt nadal nie zna odpowiedzi na mój problem?

Wygląda na uszkodzony port PS/2. Nie podłączałeś czasem tych myszek przy włączonym komputerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! pisałem już wcześniej że mam problemy z kodekami ,ale nie mogę zrozumieć dlaczego teledysk który nie chce mi sie odtworzyć ani w winampie ani w windows media player odtwarza mi się w Allplayerze dopiero po 3 czy 4-ym uruchomieniu ,wcześniej tylko muzyka (tak jak w reszcie) kompletny brak obrazu.Dlaczego uruchamia się dopiero po kilku razach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!
Mam 2 letni zasilacz 430W i parę dni temu zauważyłem, że nastąpił duży spadek energii na poszczególnych liniach ( dałem obrazek z Easy Tune 5, napięcia bywają wyższe i niższe...) takie napięcia są normalne, czy mam powoli odkładać kasę na nowy zasilacz?
Ma kto jakieś rady?, z góry dziękuje.

20080422221931

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 20:48, Misquamaqus napisał:

Aaaaa...ps2 nie dziala...LOL.
A co pokazuje menadzer urzadzen ?.
Chodzi mi o zakladke "mysz i inne urzadzenia wskazujace".
Najlepiej pokaz fotke z menadzera urzadzen.



fotka niżej, a co do pytania Treanta: tak, podpiąłem raz przy włączonym PC i już po tym, jak miałem problemy, więc wątpię, żeby to było to o_O

20080422222024

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie o to mi chodzilo....
Pokaz fotke z menadzera urzadzen.
Klikasz prawa strona myszki na moj komputer -> wlasciwosci -> sprzet -> menadzer urzadzen.

Tak ma wygladac fotka z menadzera urzadzen. Chodzi o to czy mysz jest wykrywana przez system czy bios odcial ps2. Mozliwe, ze bedziesz musial odinstalowac sterowniki do plyty glownej, wyczyscic pozostalosci programikiem "driver clinear pro" i zainstalowac je od nowa.

http://www.idg.pl/ftp/pc_10142/Driver.Cleaner.Professional.1.5.html

20080422223238

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 22:19, lechu28 napisał:

Hej!
Mam 2 letni zasilacz 430W i parę dni temu zauważyłem, że nastąpił duży spadek energii
na poszczególnych liniach ( dałem obrazek z Easy Tune 5, napięcia bywają wyższe i niższe...)
takie napięcia są normalne, czy mam powoli odkładać kasę na nowy zasilacz?
Ma kto jakieś rady?, z góry dziękuje.


Jak napiecia zaczynaja szwankowac to nie ma na co czekac. Zbieraj kase na nowy bo z powodu awarii zasilacza mozesz sie pozbyc wartosciowych podzespolow w kompie.

http://video.google.com/videoplay?docid=5393904704265757054

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 22:19, lechu28 napisał:

Hej!
Mam 2 letni zasilacz 430W i parę dni temu zauważyłem, że nastąpił duży spadek energii
na poszczególnych liniach ( dałem obrazek z Easy Tune 5, napięcia bywają wyższe i niższe...)
takie napięcia są normalne, czy mam powoli odkładać kasę na nowy zasilacz?
Ma kto jakieś rady?, z góry dziękuje.

Wszystkie napięcia są w 100% w normie. Z twoim kompem wszystko w porządku.
PS O ile wahania mocy nie przekraczają 10% (czyli dla 12V może być nawet 10,8V), to znaczy, że jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie może jakiś program do kręcenia np. gameplay''ów. No i najlepiej żeby był darmowy i do ściągnięcia. Bo ja ostatnio ściągnołem sobie wersje trial (30 dni) programu Camtasia. Można nim nagrywać wszystko co dzieje się na pulpicie ale trochę przymula kompa. Ale to tylko wersja testowa. Czy są specjalne programy do gameplayów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 23:22, Grizzly. napisał:

Znacie może jakiś program do kręcenia np. gameplay''ów. No i najlepiej żeby był darmowy
i do ściągnięcia. Bo ja ostatnio ściągnołem sobie wersje trial (30 dni) programu Camtasia.
Można nim nagrywać wszystko co dzieje się na pulpicie ale trochę przymula kompa. Ale
to tylko wersja testowa. Czy są specjalne programy do gameplayów ?


Np. Fraps, ale wersja bezpłatna pozwala na nagrywanie jedynie 30 sek. kawałka (po tym okresie nagrywanie zostaje przerwane i trzeba wcisnąć klawisz za to odpowiedzialny jeszcze raz, by nagrać kolejne 30 sekund)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2008 o 23:22, Grizzly. napisał:

Znacie może jakiś program do kręcenia np. gameplay''ów. No i najlepiej żeby był darmowy
i do ściągnięcia. Bo ja ostatnio ściągnołem sobie wersje trial (30 dni) programu Camtasia.
Można nim nagrywać wszystko co dzieje się na pulpicie ale trochę przymula kompa. Ale
to tylko wersja testowa. Czy są specjalne programy do gameplayów ?


Ostatnio Xfire posiada opcję nagrywania filmików, jeszcze jej nie testowałem, ale nie wydaje mi się by miiała jakieś ograniczenia długości filmu poza rozmiarem dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się