PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2008 o 22:59, Chester001 napisał:

nie chciałbym być nachalny... ale czy ktoś moze mi pomóc ?

nie moge normalnie nic sciągać jak nie zainstaluje tego programu ;(

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=130&pid=18846

Jaki antywirus? niektóre (np avast czy kaperski) mogą zdrowo namieszać podczas instalacji gier (psując przy okazji pliki wykonywalne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz moja kolej:)
Od jakiegoś czasu, chwilowo i nieregularnie mam problem z połączeniem internetowym. Po dłuższym okresie pracy komputera (kilkugodzinnym) połączenie internetowe zostaje przerwane. Pomaga dopiero wyłączenie komputera na kilka minut (sam restart nic nie daje). W przeciwnym wypadku z internetu nici (zostawiłem w takim przypadku raz właczony komputer na kilka godzin licząć, że połaczenie "samo" wróci i nic). Wina systemu to raczej nie będzie, bo sytuacja powtarza się na dwóch OS-ach. Połączenie mam ADSL (Multimo), bezprzewodowo przez modem/router. Zostaja więc chyba trzy możliwości: karta wifi (AirLive WT 2000 PCI), router (Linksys WAG cos tam;), albo dostawca. Dodam tylko, że w takiej sytuacji (przerwanie połączenia) z routerem łaczyć się mogę. Kontrolki od połączenia z internetem na routerze tez cały czas świecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 07:14, sig. napisał:

> nie chciałbym być nachalny... ale czy ktoś moze mi pomóc ?
>
> nie moge normalnie nic sciągać jak nie zainstaluje tego programu ;(
>
> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=130&pid=18846
Jaki antywirus? niektóre (np avast czy kaperski) mogą zdrowo namieszać podczas instalacji
gier (psując przy okazji pliki wykonywalne)

mam avasta. wcześniej normalnie mogłem instalowac moorhunta, ygoow, a teraz to pojawia mi sie ten oto komunikat co go dałem wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 12:37, Chester001 napisał:

mam avasta. wcześniej normalnie mogłem instalowac moorhunta, ygoow, a teraz to pojawia
mi sie ten oto komunikat co go dałem wyżej.

Pewnie któraś aktualizacja sp.....ła go jeszcze bardziej, usuń go i zainstaluj np avg free. reinstalacja nie działających gier (ale to już po usunięciu avasta i restarcie kompa) też będzie wymagana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.06.2008 o 13:07, sig. napisał:

Pewnie któraś aktualizacja sp.....ła go jeszcze bardziej, usuń go i zainstaluj np avg
free. reinstalacja nie działających gier (ale to już po usunięciu avasta i restarcie
kompa) też będzie wymagana.

po długich męczarnaich na forach. w końcu udało mi sie odinstalować największe badziewie jakie moze być .. avast. No żeby ściągać dodatkowe pliki aby odinstalować skandal o_( )
ale nadal to nie pomogło nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 15:01, DJ Danielus napisał:

Pisałem już w kilku wątkach, ale nikt nie odpowiada.... Chcę się dowiedzieć po prostu
co z moim dyskiem. Przyznam, ze teraz chodzi normalnie, ale:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=27037&pid=6


Ja na twoim miejscu zdefragmentowałbym dysk a następnie każda partycje po kolei przeskanowałbym w poszukiwaniu błędów .Aby to zrobić wejdź we właściwości danej partycji i w zakładce narzędzia wybierz sprawdzanie błędów . Ze znalezieniem defragmentatora problemów nie powinieneś mieć. Podsumowując mógł ci paść któryś ze sektorów lub na dysku jest mało miejsca . Wszystkiego dowiesz sie podczas sprawdzania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś podać jakiś przykład dobrego radiatora i wiatraka do procka. Chcę go wyciszyć (szczegóły płyty i procka w podpisie).

PS. Jeśli jest taki temat to poproszę o link, ja nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2008 o 18:21, DJ Danielus napisał:

A do jakiej ceny?


Do 200 zł. Jedyne mój cel to wyciszenie, temperatura procka jest ok. Ten Intelowski wiatrak jest do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się