PirO_17

Problemy z komputerem (temat ogólny)

39381 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2008 o 19:52, mrosi napisał:

/.../

Spróbuj odinstalować i na nowo zainstalować sterowniki karty dźwiękowej.

Sterownik ładuje się do pewnego momentu i występuje jakiś komunikat, że nie da się zainstalować. CO ciekawe, w grach dźwięk jest zupełnie normalny. Nie działają mi dźwięki systemowe i muzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 20:18, mrosi napisał:

/.../

Zrób to samo co napisałem Vanmati-emu trzy posty wyżej.

Ale gdzie jest ten cały program?? Nie mogę go znaleźć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 21:18, Ćpunek01 napisał:

Dobra, znalazłem w "dodaj lub usuń programy", poszło jak z płatka. Dźwięk jest OK i w
ogóle :D Dzięki :)


U mnie to nie pomaga,aha zapomnialem napisac ze gdy uruchamiaiam sterownik .exe,todochodzi do konca instalacji ale nie mam zadnych nowych aplikacji aka Soundman,nawet tego stera nie widac,musze dac na Dodaj nowe Urządzenie i wybrac Konroler mediów i gier,tam wybieram Realtek HDA,pomocy!

Dnia 03.06.2008 o 21:18, Ćpunek01 napisał:

A mi sie gg ciagle psuje
!!!


@mobtel

Jezeli masz najnowszą wersje jest to wersja beta,wiec nie martw sie to tylko przejsciowe,albo sciagnij starsza albo czekaj na update

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 21:44, Wintesun napisał:

A ja mam takie zapytanie: Jak moge plik zapisany w formacie .pdf otworzyć na przykład
w Wordzie czy czymś takim, abym mógł go edytować? Chodzi mi o dokument z ogromem tekstu.

o ile pamiętam to Word pdf-ów nie obsługuje, ale jeśli dokument nie jest zabezpieczony przez modyfikacją (a w pdf-ach jest taka możliwość), to darmowy open office powinien dać sobie radę. może się też okazać że możliwość modyfikacji jest zabezpieczona hasłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 21:44, Wintesun napisał:

A ja mam takie zapytanie: Jak moge plik zapisany w formacie .pdf otworzyć na przykład
w Wordzie czy czymś takim, abym mógł go edytować? Chodzi mi o dokument z ogromem tekstu.


Nie da sie otworzyc dokumentu .pdf w wordzie i czym kolwiek zwizanym z M$ office. Jesli chcesz otweirac dokument w wordzie to muisz go najpierw przekonwertowac odpowiednim programem typu .pdf to .doc. Wpisz w google haslo i napewno cos znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam taki problemik: mam dwa dyski samsunga. Na jednym zainstalowany jest XP''ek a na drugim dysku Vista. Chciałbym mieć wybór systemu podczas uruchamiania kompa, a nie mam. Co powinienem zrobić żeby przy uruchamianiu miec wybór systemu? Każdy system jest na innym dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 19:24, marian538 napisał:

Witam
Mam taki problemik: mam dwa dyski samsunga. Na jednym zainstalowany jest XP''ek a na
drugim dysku Vista. Chciałbym mieć wybór systemu podczas uruchamiania kompa, a nie mam.
Co powinienem zrobić żeby przy uruchamianiu miec wybór systemu? Każdy system jest na
innym dysku.

najprościej będzie przeinstalować vistę, powinna wykryć xp i zainstalować stosowny program. być może da się to też z samej visty zrobić, nie mam tego systemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co muszę zrobić żeby ten cholerny windows XP się szybciej zamykał ?!
No bo cholera pisze zamykanie systemu windows i kurde dysk przestaje pracować , z minutę muszę czekać i dokańcza wyłączanie . Co jest Cholera ?

Komputer mam w jak najlepszym porządku , defragmentuję codziennie lub co 2 dzień , czyszczę rejestr programem jv16 powertools itp....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj tego:
>> Zamykanie usług <<

Czasem zamykając system widzimy informację o błędzie.

Sposób:

HKEY_CURRENT_USER -> Control Panel -Desktop -> AutoEndTask

Dane wartości: 1

Aby przypadkiem nie stracić ważnych danych należy dać też czas aplikacji na zapis danych.

Sposób:

HKEY_CURRENT_USER -> Control Panel -> Desktop -> HungAppTimeout

Dane wartości: 800

Można też skrócić czas zamykania usług.

Sposób:

HKEY_LOCAL_MACHINE -> System -> CurrentControlSet -> Control -> WaitToKillServiceTimeout

Dane wartości: 5000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2008 o 19:24, marian538 napisał:

Witam
Mam taki problemik: mam dwa dyski samsunga. Na jednym zainstalowany jest XP''ek a na
drugim dysku Vista. Chciałbym mieć wybór systemu podczas uruchamiania kompa, a nie mam.
Co powinienem zrobić żeby przy uruchamianiu miec wybór systemu? Każdy system jest na
innym dysku.

Spróbuj może kliknąć prawym przyciskiem myszy na "Mój komputer",wejdź w właściowości, później przejdź w zakładkę "Zaawansowane" niebieskimi literami będziesz miał napisane "Urichamianie i odzyskiwanie" wejdź w ustawienia tego, a później pozmieniaj co należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2008 o 08:17, Misquamaqus napisał:

Wyciagnij pamieci ze slotow i sprawdz je osobno. Dobrze by bylo podniesc napiecie na
memkach w biosie.
To samo dotyczy procesora.

az taki chardkorowy nie jestem zeby wiedziec jak podniesc tam napięcie poza tym mam tylko 1 kosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się