Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy trial Star Wars: Galaxies

19 postów w tym temacie

Fett

Sony Online Entertainment oraz LucasArts postanowiły rozszerzyć ofertę dla osób zastanawiających się nad kupnem Star Wars: Galaxies. Od tej pory trial - trwający obecnie 14 dni - pozwala na wypróbowanie także wszystkich możliwości pierwszego dodatku do gry.

Przeczytaj cały tekst "Nowy trial Star Wars: Galaxies" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy wolałbym przeczytać newsa jakiegoś, że gram.pl będzie sprzedawało KotORy po jakichś promocyjnych cenach (i koniecznie z dożywotnią gwarancją! - jak kupiłem z LEMu, to na mejla o prośbie o wymianę płyt zareagowali bardzo szybko - to jest do dzisiaj nie ma odpowiedzi :/). Ale może kiedyś ten dzień nadejdzie. Pack KotOR i KotOR2, profesjonalnie spolszczone. Ahh.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ktos moze to probowal wlaczyc? Bo ja sciaglem (taki maly pliczek, odziwo) i jak proboje sie laczyc ot wyskakuje error i nima zadnych update no i oczywiscie grac sie rowniez nie da... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SWG bylo swietnym MMO, bylo bo od kiedy Sony Online Entertainment zobaczylo sukces WoWa i chcialo zwiekszyc liczbe graczy wprowadzili pare update''ow ktore mialy zWoWić gre, ale zamienily rozbudwanego MMO w chat połączony z gierka ala Virtual Cop. Oczywiście wszystkie zmiany zostaly wprowadzone z dnia na dzien pomimo ogromnego sprzeciwu community, za niepochlebe opinie o tych "uaktualnieniach" SOE zwolnilo nawet bardzo lubianego community manager''a. Nawet "nowy" interfejs kuleje, ten kto go projektowal musiał być z innej galaktyki, nie wiem jak bez 6 par rak mozna bez sypania epitatmi opanowac kamere, sterowanie i pasek umiejetnosci w tym "dziele" :) Wiekszosc starych graczy anulowala zaraz po tym konta, starcili 1-2 lata pracy nad postacia bo z dnia na dzien SOE zmienilo ta gre w cos zupelnie innego :/ I za to staram sie bojkotować wszystko co ma "SONY" w nazwie - nie ma drugiej takiej firmy na swiecie ktora ma klientow az tak głeboko w czterech literach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie warto sciagac.
Kosmiczne wymagania, gra chodzi jak FEAR a wyglada tragicznie. Kto to wlaczyl na ramie mniejszym niz 1bg wie o czym mowie.
Bardzo stary system przesylania danych na serwer, czyli lagi, opoznienia ktore sa po prostu normalne w tym swiecie.
Tandetny system walki ktory w d2 byl bardziej rozbudowany tandetnie (obecne community) ktore w 50% stanowi trialowcow.
Klasa postaci jedi na starcie.
Anarchy Online jest o niebo lepsze, i darmwe (bez dodatkow). SW:G jest b. podobne do AO tyle ze... slabsze ;)
Do minusow zaliczyc tez mozemy pelen chaos ktory panuje w tej grze, taki negatywny chaos :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 00:40, roctez napisał:

A ktos moze to probowal wlaczyc? Bo ja sciaglem (taki maly pliczek, odziwo) i jak proboje sie
laczyc ot wyskakuje error i nima zadnych update no i oczywiscie grac sie rowniez nie da...
:(


Hej,

ja probuje sciagnac i po tym jak przyplynelo pare plikow bez problemu, to teraz po sciagnieciu data_texture_01.tre, launch pad radosnie mowi, ze juz skonczyl sciagac wszystko, ale nie ma mozliwosci wystartowania gry (i wg mnie wszystkiego nie sciagnac ;-) ), po czym jak go restartuje to stwierdza, ze w sumie to tego data_textures_01.tre nie ma i znowu go sciaga... Na cala noc dzisiaj kompa zostawilem wlaczonego i bania :(

A sorry teraz przeszedl do data_texture_05.tre, czyli jest szansa - ETA 09:21 pm (lol)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co slyszalem to na SWG ludzie narzekaja za niedawna "renowacje" klas, ktorymi mozna grac. Z kilkudziesieciu zostawiono ponoc 9 i juz nie gra sie tak dobrze jak kiedys.

Zastanawia mnie to zdanie:
"Dodatkowym atutem odświeżonego triala jest fakt, iż po jego zakończeniu i zapłaceniu odpowiedniej sumy, możemy pobrać za darmo drugi dodatek"

Po zaplaceniu odpowiedniej sumy to oni moga i Porsche "za darmo" do kazdego pudelka dorzucac. Kwestia tylko wysokosci owej "odpowiedniej sumy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem (zawaliło mi transfer na neostradzie ale co tam :P), a ściągało się długo....ale musze pwoiedzieć, że gierka przyjemna, niezła grafika, szczegółowe tworzenie postaci...no i trial ma wszystko to co podstawka, warto przez te 14 dni sobie wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę sciagał zadnego Triala jakiegokolwiek MMORPGa ! A to dlatego, ze MMO jak żaden inny gatunek potrafi wciągnąć na całego i uzależnić, a ja nie mam kasy aby ewentualnie płacić poźniej 60 zł co miesiąc. To tak jak palisz papierosy i nagle okazuje się, ze nie masz juz kasy na nastepną paczkę ;)
Zresztą gra MMO na 14 dni to żadna frajda. Zamiast grać, tylko liczyłbym czas do końca grania : /

Co innego jak zrezygnujesz z gry, bo ci się ona znudziła. Wtedy niczego nie żałujesz. Ja tak miałem z WoWem :), tylko ze zanim mi się znudził, w WoWa grałem prawie rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od dwóch dni testuje WoW w 10-cio dniowym trialu i kurcze nie mam pojęcia co te 7 milionów ludzi widzi w tej grze. Tłuczesz i tłuczesz te potwory,zbytnio to twórcze nie jest. Przy okazji polecam nowy odcinek south parku gdzie zbijają sięz WoWa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 11:51, hellgate napisał:

Ja od dwóch dni testuje WoW w 10-cio dniowym trialu i kurcze nie mam pojęcia co te 7 milionów
ludzi widzi w tej grze. Tłuczesz i tłuczesz te potwory,zbytnio to twórcze nie jest. Przy okazji
polecam nowy odcinek south parku gdzie zbijają sięz WoWa :)


O tak - wybijając z tematu na chwilę - świetny ten odcinek South Park''a.

http://www.youtube.com/watch?v=F-TqCR6Rwhk

Oto ten odcinek - ma 22 minuty i jest po angilesku, ale fanom WoW''a i tym co znają angielski polecam.
Jakiż to prawdziwy i życiowy film jest ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 11:51, hellgate napisał:

Ja od dwóch dni testuje WoW w 10-cio dniowym trialu i kurcze nie mam pojęcia co te 7 milionów
ludzi widzi w tej grze. Tłuczesz i tłuczesz te potwory,zbytnio to twórcze nie jest.


W sumie niwiele gier jest tworczych. :P
A prawdziwa gra zanczyna sie przy 60... istna glupota wg. mnie ale taki urok tej gry, mi sie zaczelo podobac jak doszedlem do 30 lvl. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dlatego warto uzależnić sie og Guild Wars, bo kasy nie wyciąga :P Taaak, z całego gatunku MMORPG to Guild Wars >rządzi!! :D
hoho ciekawe od kiedy guild wars jest mmorpg :O toz tam nie ma zadnego elementu ktory powinien miec kazdy dobry mmorpg... Kupilem wowa, mysle se zaoszczedze kase jak gw kupie... pogralem 2 tygodnie i wrocilem do wowa. bo wow to MMO ;] a star wars galaxies probowalem za dawnych czasow, ostatnio podobno sie zepsulo tam =/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 17:35, Radzisz napisał:

a star wars galaxies probowalem za dawnych
czasow, ostatnio podobno sie zepsulo tam =/


eee, z tego co czytam to nie zepsulo, a zmienilo zeby zbalansowac swiat. A ze czesc ludzi miala juz wypasione postacie, no to troche im to dalo po nerkach ;-) Aktualnie sobie w SWG pocinam i ogolnie klimat jest swietny (no, wiadomo SW), wyglada tez calkiem w porzadku, ale technicznie to porazka. Abstrahujac od crashow systemu (w koncu udalo mi sie metoda prob i bledow wylaczyc kilka opcji i dziala), do dziwnie zorganizowanego sterowania i walki, az po oczywiste bledy techniczne - typu zwierzak biegnacy kilka metrow za bohaterem, ale i tak jakos siegajacy go zebami (nie wiem, rzuca, co czy). Poza tym walka w kosmosie sie nie umywa do tego co bylo w starutkim Tie-Fighterze. Misje tez nie rzucaja na kolana specjalnie (przynajmniej poki co). Aha, kolejna rzecz ktora musze na plus SWG zapsiac, to naprawde spory swiat (i te metry tam sie czuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować