Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Crusade - rewelacyjny dodatek do Warhammer 40,000: Dawn of War już w listopadzie!

348 postów w tym temacie

CD Projekt

Dla wszystkich fanów rewelacyjnej strategii Warhammer 40,000: Dawn of War mamy świetną wiadomość! Już na początku listopada ukaże się Dark Crusade - drugi dodatek do gry, którą okrzyknięto najlepszą strategią 2004 roku.

Przeczytaj cały tekst "Dark Crusade - rewelacyjny dodatek do Warhammer 40,000: Dawn of War już w listopadzie!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wielkim fanem RTS-ów ale warhammer 40000 obok medieval total war to jedyne gry w których przeszedłem kampanię do końca z tego gatunku gier. Więc spodziewam się że dodatek też da radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No panowie już wkrótce będziecie mogli obawiać się Skwarka krążącego po necie z armią Tau, walczącego i mię "Ogólnego Dobra" ;]
>hehe, a jest juz info ze w 2007 bedzie conajmniej jeszcze jeden dodatek :)
gmx mógłbyś podać link? osobiście czytałem, że jest to ostatni dodatek do DoW, ale za to wyjdzie DoW 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 12:18, Skwarek pl napisał:

gmx mógłbyś podać link? osobiście czytałem, że jest to ostatni dodatek do DoW, ale za to wyjdzie
DoW 2

Na napisach końcowych w Dark Crusade widać nową planetę, na której toczą się walki, po chwili pojawia się tylko napis 2007 - trwają spekulacje co to naprawdę oznacza. :)

http://www.gamespot.com/news/show_blog_entry.php?topic_id=25052586&sid=6159680

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 12:18, Skwarek pl napisał:

gmx mógłbyś podać link? osobiście czytałem, że jest to ostatni dodatek do DoW, ale za to wyjdzie
DoW 2


Chamb (wlasciwie to mozna tak skracac? sie z rozmow przyzwyczailem) mnie wyreczyl , dodam ze z tym dodatkiem troche sie rozpedzilem - imho silnik gry chociaz ladny - zdazyl sie juz troche zestarzec wiec cokolwiek wyjdzie w 2007 - ma duze szanse byc wlasnie DOW 2.
jak to powiedzial zlosliwiec z thq - Feel free to speculate!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 12:18, Skwarek pl napisał:

No panowie już wkrótce będziecie mogli obawiać się Skwarka krążącego po necie z armią Tau,
walczącego i mię "Ogólnego Dobra" ;]


Niech lepiej uważa na moją niepokonaną armie Chaosu, która rozpoczyna Wielką Krucjatę w imię Khorna ;)

A co do newsa to, że premiera bedzie w listopadzie to już wiemy, spodziwałem się jednak jakiejś dokładniejszej daty.Przynajmniej wiadomo, że to bedzie początek a nie koniec miesiąca ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2006 o 14:23, Mroku21 napisał:

A co do newsa to, że premiera bedzie w listopadzie to już wiemy, spodziwałem się jednak jakiejś
dokładniejszej daty.Przynajmniej wiadomo, że to bedzie początek a nie koniec miesiąca ;]

Za jakiś czas pewnie dowiemy się, że to będzie jednak koniec listopada ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować