Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Crusade - rewelacyjny dodatek do Warhammer 40,000: Dawn of War już w listopadzie!

348 postów w tym temacie

Poczekamy, zobaczmy. Kumple łupią od miesiaca ale ja czekam na PLka. Zresztą...jak mozecie najeżdżać na CDP jesli chodzi o terminy??? W końcu "wytrwałość i milczenie to najwazniejsze cechy" ;))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm.. jak jeden z użytkowników stwierdzil iż sciągnie sobie z Netu DC to mu pstryczka zrobili.... a na nasze prośby o podanie , przynajmniej przyblizonej daty wydanie PL wersji , nie reagują ... coś nie tak. Może jakieś wyjaśnienia czemu tak długa każą nam czekać. Co jest tego powodem. bardzo proszę o jakąś informacje.


pozdrawiam All :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 11:40, Laczus napisał:

to nic nie znaczy zobacz sobie na http://wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=2&ProduktID=10089
tu mają 24 listopada


Grę wydaje cd project a nie jakieś sklepy internetowe a jak cd project mówi że 6 listopada zn ze preorderowcy dostaną przesyłki okolo 9. A jak sie cekać i szukac po empikach i takich iinych to ma sie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 13:28, Sonny555 napisał:

> Zanim wszyscy zaczniecie skakać z radości że DC będzie już 6-tego popatrzcie na date wydania

> tutaj: http://www.empik.com/showobject.jsp?objectId=2514201¤tCategory=4010100
> wygląda na to że do 15-tego nici z DC(K!@#$%^&*Ć)
>

A co to Empik wydaje DC ?!?!

Nie, ale te gre sprzedaje, a poza tym jest wiarygodnym źródłem, tak że jak piszą że będą mieli gre 15-go to jąna pewno będą mieli,ktoś dostał jakieś potwierdzenie że pre-orderowcy będą mieli gre rozsyłaną 6-go czy dalej siedzicie i bazujecie na stronie pre-orderu,która nie zmieniła sie ani troszke od czasu gdy jeszcze utrzymywano że premiera będzie w październiku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 13:35, Świrex napisał:

Tak to jago sobie z netu sciagnelem i teraz sobie gram:P Szczerzemowiac zawiodlem sie na
grze nie wiem czemu.Czegos tam brakuje


Tam niczego nie brakuje, ale tobie brakuje rozumu, żeby pisać o takich rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2006 o 14:55, Gethwar napisał:

Nie, ale te gre sprzedaje, a poza tym jest wiarygodnym źródłem, tak że jak piszą że będą mieli
gre 15-go to jąna pewno będą mieli,ktoś dostał jakieś potwierdzenie że pre-orderowcy będą mieli
gre rozsyłaną 6-go czy dalej siedzicie i bazujecie na stronie pre-orderu,która nie zmieniła
sie ani troszke od czasu gdy jeszcze utrzymywano że premiera będzie w październiku???


No wiesz, wydaje mi się, że oficjalna strona polskiego wydawcy gry to dość pewne zródło... A na oficjalnej stronie pisze że szóstego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 15:19, Filip213 napisał:


> Nie, ale te gre sprzedaje, a poza tym jest wiarygodnym źródłem, tak że jak piszą że będą
mieli
> gre 15-go to jąna pewno będą mieli,ktoś dostał jakieś potwierdzenie że pre-orderowcy będą
mieli
> gre rozsyłaną 6-go czy dalej siedzicie i bazujecie na stronie pre-orderu,która nie zmieniła

> sie ani troszke od czasu gdy jeszcze utrzymywano że premiera będzie w październiku???


No wiesz, wydaje mi się, że oficjalna strona polskiego wydawcy gry to dość pewne zródło...
A na oficjalnej stronie pisze że szóstego


nie koniecznie,strona może nie być aktualna,zwłaszcza że nie zauważyłem żadnych zmian od czasu kiedy ostatnio ją odwiedziłem,wybacz ale info w empolu pojawiło się dziś a to stronie bodaj miesiąc temu,co jest bardziej wiarygodne?hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2006 o 17:23, Gethwar napisał:

nie koniecznie,strona może nie być aktualna,zwłaszcza że nie zauważyłem żadnych zmian od czasu
kiedy ostatnio ją odwiedziłem,wybacz ale info w empolu pojawiło się dziś a to stronie bodaj
miesiąc temu,co jest bardziej wiarygodne?hmm


Bzdura info o wysyłce preordera pojawiło się wczoraj i jak byk pisze 6 listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2006 o 17:28, Mroku21 napisał:


> nie koniecznie,strona może nie być aktualna,zwłaszcza że nie zauważyłem żadnych zmian
od czasu
> kiedy ostatnio ją odwiedziłem,wybacz ale info w empolu pojawiło się dziś a to stronie
bodaj
> miesiąc temu,co jest bardziej wiarygodne?hmm

Bzdura info o wysyłce preordera pojawiło się wczoraj i jak byk pisze 6 listopad


Dokładnie. Do wczorajszego dnia widniała data po prostu 6 XI, a od wczoraj jest juz konkretnie napisane: 6 listopad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.10.2006 o 18:02, Dann napisał:

Dokładnie. Do wczorajszego dnia widniała data po prostu 6 XI, a od wczoraj jest juz konkretnie
napisane: 6 listopad.


Miałeś chyba na myśli, że najpier było napisane tylko listopad, a od wczoraj wiadomo ż to 6 listopad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ;] bo XI miesiąc to jak wiadomo listopad ;] natomiast od wczoraj znamy tą "nowine" głoszącą, iż DC ukaże się 6 :D wiecie może kiedy premiera jest/była w uk? Słyszałem, że mieli mieć 3 ale czy tak rzeczywiście było to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować