Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Po Neverwinter Nights 2 czas na... Planescape

46 postów w tym temacie

Nareszcie... Po tylu latach będzie można ponownie odwiedzić świat Planescape... Kiedyś był już podobny projekt związany z poprzednią częścią NWN, ale z tego co pamiętam - umarł. Fajnie, że ktoś chce poświęcać swój czas by uszczęśliwiać innych =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fett

Po premierze pierwszej części Neverwinter Nights potrzeba było miesięcy, by zaczęły powstawać w pełni profesjonalne moduły, dające nie mniejszą przyjemność z gry, niż oficjalna kampania. Wszystko wskazuje na to, że obecnie wiele z zespołów już planuje scenariusze dla sequela NwN.

Przeczytaj cały tekst "Po Neverwinter Nights 2 czas na... Planescape" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też już zacząłem się cieszyć, że powstanie Planescape: Torment 2, a tu jak się okazuje tylko mofy do NWN 2. :( No, ale mam nadzieje, ze się kiedyś doczekamy Tormenta 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez :) Ale fajnie bedzie powrocic do tego swiata. A tak w ogole czy Panowie z CDP uchylili by rabka tajemnicy i powiedzieli jak stoi sprawa z polskim wydaniem Neverwinter Nights 2 ? Do swiatowej premiery w sumie niecale 3 tygodnie, a o polskim wydaniu cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planescape: Torment uważam za jedną z najlepszych gier RPG. To był świat, niesamowita fabuła, ciekawe i wyraziste postacie... I stanowczo sprzeciwiam się, by powstał jakikolwiek sequel. Patrząc na to jak płytkie i żałosne się nam serwuje fabułki, to byłoby to prawdopodobnie wielkie rozczarowanie. Podoba mi się za to idea stworzenia czegoś nowego w świecie Planescape. Nawet jeśli ma to być tylko mod do NWN 2. Czas pokaże czy programistom uda się odtworzyć ten wspaniały klimat Tormenta:) Jeśli tak - to może zmienię nawet zdanie co do sequela... :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Planescape bylo wspaniale, poniewaz bylo swietnie wymyslone i pieknie napisane... pytanie, czy tworcy tego moda maja w ekipie kogokolwiek choc zblizonego do formatu Chrisa Avellone.

No i oglosili cala trylogie, lacznie z datami wydania poszczegolnych czesci, jeszcze zanim wypuszczono toolset... dopiero potem zaczeli sie zastanawiac nad NPCami... naprawde, zle mi to wyglada. Nawet tak - wydawaloby sie - dobrze zorganizowany projekt jak City of Doors Initiative upadl. A ci goscie od razu sie chwala, ze zrobia cala trylogie... lepiej zaczeliby od czegos mniejszego, zamiast robic ludziom apetyt.

Ze screenow wynika, ze przynajmniej tworcy plansz chyba wiedza, co robia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc ja tez tak zrozumiałem, że Planescape II mas się niedługo pojawić na rynku ;)

Wracając do tematu, jestem ciekawy jak to wypadnie, bo to naprawdę ciekawa inicjatywa! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

planescape 2 nie wyjdzie niestety nigdy, powód jest taki że nie można kupić licencji na ten świat. właściciel praw do niego czyli wizard of the coast uznało że skoro nie wydaje podręczników, to taki świat nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że jeszcze nie ma konkretnej daty wydania NN2. Enigmatyczne "Dalej w 2006 " nie brzmi zachęcająco a ja czekam na moją edycję kolekcjonerską :). A co do tych modów to świetny pomysł, mam nadzieję że wypali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 00:00, bruli napisał:

Nareszcie... Po tylu latach będzie można ponownie odwiedzić świat Planescape... Kiedyś był
już podobny projekt związany z poprzednią częścią NWN, ale z tego co pamiętam - umarł. Fajnie,
że ktoś chce poświęcać swój czas by uszczęśliwiać innych =]


gdzie taką informacje wyczytałeś, pokaż linka chętnie przeczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować