Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Po Neverwinter Nights 2 czas na... Planescape

46 postów w tym temacie

Ech myślałem ze oficjalnie robią grę w świecie, Planescape ale i tak się ciesz i na pewno zagram w te mody. Świat Planescape jest dużo ciekawszy i bardziej rozbudowany niż cukierkowe „Zapomniane Krainy”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

P:T to perełka mojej kolekcji (do dziś mam koszulkę która była dołączona do gry, podkładkę pod mysz itp.). Ehhhh, gdyby tak ta samą fabułę przenieśli na silnik G3 lun NWN2 - ale by była jazda :) Pomarzyć czasem - dobra rzecz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 11:51, Kiri- napisał:

P:T to perełka mojej kolekcji (do dziś mam koszulkę która była dołączona do gry, podkładkę
pod mysz itp.). Ehhhh, gdyby tak ta samą fabułę przenieśli na silnik G3 lun NWN2 - ale by była
jazda :) Pomarzyć czasem - dobra rzecz ...


Mi ta podkładaka dawno się zużyła ;/ wytarła i wyblakła ;/ ale koszulke mam do dziś :D :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w Planescape, ale z galerii wnioskuję, że ta gra była bardzo podobna do BG, a jeśli tak to bardzo fajnie. :P Tyle, że teraz jeśli nawet coś na wzór tego zrobią to nie będzie w 2D tylko w 3D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... A już miałem nadzieję na Planescape: Torment 2 :-/. Ale i tak fajnie, że chociaż wśród fanów Planescape wciąż żyje :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety na Tormenta 2 nie ma szans z powodów już wcześniej wymienionych, a mianowicie Wizardzi zrezygnowali z wydawania podręczników do Wieloświata, a co za tym idzie nie chcą sprzedać nikomu praw do wydawania gier. Co prawda pojawiła się wzmianka o Sigil w podręczniku Planar Handbook, ale to nadal nie jest cały opis świata.
Tych, którzy chcą by powstały podręczniki do Planescape''a zapraszam na stronę: http://www.petitiononline.com/ps35esns/petition.html znajduje się tam petycja do Wizardów, by zaczęli znów wydawać podręczniki do tego jakże ciekawego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Padło pytanie o polskie wydanie NWN2, a więc odpowiem. Prace lokalizacyjne już od dłuższego czasu idą pełną parę (słyszałem na korytarzu rozmowę o doborze aktorów do dubbingu;) Zadanie jest ogromne, ponieważ w dwójce autorzy nie chcę popełnić błędu z jedynki i obiecują zaserwować dużo i ciekawą fabułę niczym seria Baldur''s Gate. Za czym idzie jeden mały szczegół. Tesktu w grze jest aż około 3500 stron! To mniej więcej tyle co w BG2 czy Tormencie! Gra ukaże się w PL pewnie z małym poślizgiem, ale nie powinnien on być zbyt wielki i na pewno nie grozi nam nic w styly cz.1, kiedy to kontrakt podpisywaliśmy w okolicach premiery, przez co gra mogła się ukazać najwcześniej kilka miesięcy po premierze. Teraz nad lokalizacją pracujemy jakoś od sierpnia gdy Atari ponownie wróciło pod nasze skrzydła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować