Zaloguj się, aby obserwować  
Blu

Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie II: Król Nazguli [m]

69 postów w tym temacie

mam problem. gdzie mogę znaleźć uaktualnienia? bo jak klikam na SZUKAJ UAKTUALNIEŃ to mi najpierw wyskakuje że są a potem ż enie może znaleźć pliku?

z góry THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2008 o 21:09, Xlol1 napisał:

mam problem. gdzie mogę znaleźć uaktualnienia? bo jak klikam na SZUKAJ UAKTUALNIEŃ to
mi najpierw wyskakuje że są a potem ż enie może znaleźć pliku?

z góry THX


jak chcesz gra przez neta to zarejestruj się, bądz zaloguj. Wtedy wychodzi na pulpit(gra działa w razie czego) i pokazuje, że jest sterownik ściąasz i tyle(tylko nie wiem czy do 1 gracza też)
Lub inny sposób- wejśc na stronę ea.com.pl wpisac bodajżę w wyszukiwarce władca pierścieni, jak ci znajduje naciskasz na grę. Pod opisem pokazane są dodk. materiały. Tam powinienem byc patch.
Nie jestem pewien na 100%, ale próbowałem pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mnie denerwować wykorzystywanie błędów gry do zwiększenia ilości zwycięstw w statystykach. Coraz częściej widać graczy z np. 250 zwycięstw i 20 porażek grających jak nooby. Przed chwilą pokonałem gracza na 8 poziomie (mam 5...), gobliny vs. ludzie (!) w 10 minut! To jest szczyt, jak nazywam grę "2v2 for average" i przychodzą takie nooby na niby wysokich levelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 21:37, Mediv napisał:

Zaczyna mnie denerwować wykorzystywanie błędów gry do zwiększenia ilości zwycięstw w
statystykach. Coraz częściej widać graczy z np. 250 zwycięstw i 20 porażek grających
jak nooby. Przed chwilą pokonałem gracza na 8 poziomie (mam 5...), gobliny vs. ludzie
(!) w 10 minut!
To jest szczyt, jak nazywam grę "2v2 for average" i przychodzą takie
nooby na niby wysokich levelach.


są osoby, które przegrywają i jak prawie kończysz rozgrywkę to one robią RESET. ty oczywiście wygrywasz, ale im za to nie zaliczają rozgrywki. dla mnie to nie jest gra.
A co do kim grasz do dobry wybór(jak dla mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 21:43, Menisk napisał:

są osoby, które przegrywają i jak prawie kończysz rozgrywkę to one robią RESET. ty oczywiście
wygrywasz, ale im za to nie zaliczają rozgrywki. dla mnie to nie jest gra.


Nie musiałeś podawać tego na forum, ale i tak pewnie wszyscy to znają. Poza tym jest sposób, przy którym obie strony wygrywają... Właśnie tak masa ludzi ma dużo zwycięstw, a zerowy skill.

Dnia 14.07.2008 o 21:43, Menisk napisał:

A co do kim grasz do dobry wybór(jak dla mnie).


Goby to najlepsza frakcja w całej grze :) Nie ma to jak 4 jamy naokoło fortecy i nieustanna kolejka po 4 jednostki w każdej. Tylko nieustanny RUSH! Najlepsze jest to, że masa osób nie umie grać przeciw goblinom, a oczywiste jest robienie kawalerii na początku.

I jeszcze jedno - znacie jakieś dobre taktyki Isenem i Mordorem? Jakoś nie mogę rozgryźć tych frakcji...

EDIT: Ktoś mi już proponował dołączenie do gildii po mojej wygranej Angmar vs. Angmar. Odpowiedziałem że się zastanowię, ale i tak najpierw muszę się podszkolić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie może czy będzie jakaś premiera połączonej podstawki+dodatku? Bo podstawka to 40zł a dodatek to nadal 80zł...trochę dużo. 80zł powinny kosztować razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 21:02, moonman napisał:

sry jesli bylo, takie smieszne pytanko - czy ten dodatek jest samodzielny czy wymaga
podstawki?



Wymaga podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować