Zaloguj się, aby obserwować  
Blu

Władca Pierścieni Bitwa o Śródziemie II: Król Nazguli [m]

69 postów w tym temacie

Na niektórych screenach widać wysokie mury, które wyglądają jakby dało się na nie wejść. Widać też cokoły przekształcone w wieże i wieże po obu stronach bramy. Ciekawe, czy inne nacje (poza ludźmi i Angmarem) będą miały ulepszone fortyfikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie dopisuje? Sorry za spam, ale aż dziw bieże, że tak mało jest ludzi czekających na dodatek, który w dużym stopniu usprawni grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witch King''a jako postac z filmu i książki to lubie ale Battle for Middle-Earth to gra za bardzo mi sie nie podoba w I cześć grałem nie przypadła mi do gustu ale cuż recenzje czytałem dodatek zapowiada sie całkiem całkiem ;) napewno każdy kto ma podstawke to powinien zakupić dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 21:26, Shabranigdo napisał:

Witch King''a jako postac z filmu i książki to lubie ale Battle for Middle-Earth to gra za
bardzo mi sie nie podoba w I cześć grałem nie przypadła mi do gustu ale cuż recenzje czytałem
dodatek zapowiada sie całkiem całkiem ;) napewno każdy kto ma podstawke to powinien zakupić
dodatek


Druga część BfME była lepsza. A dodatek ma wprowadzić ponoć wiele zmian, co uczyni rozgrywkę lepszą. Żeby tylko nie przesunęli premiery (koniec 2006), bo kupię sobie jako prezent na gwiazdkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że jak najszybciej:P Druga część była o wiele wiele wiele lepsza od pierwszej. W dodatku kampania ma byc ponoć w stylu war of the ring, tylko, że z normalnymi bitwami, a nie sama mapka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i druga część była lepsza od pierwszej, ale w drugiej nie ma np. wchodzenia na zbudowane przez siebie mury. Mam nadzieję, że w dodatku to poprawią. Widać to chyba już na screenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 16:14, dudi1212 napisał:

Czy wie ktoś z Was kiedy będzie premiera dodatku dokładna?


W tym temacie piszemy chyba na razie tylko my dudi. A daty premiery nie znam. Ba, nie ma jej nawet w planie wydawniczym EA. Ja obstawiam grudzień/styczeń/luty. I prośba do forumowych fanów BfME 2: Dopisujcie się do tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 15:05, darth 16 napisał:

A czy ktoś wie ile będzie kosztował dodatego do BFME 2???


Najprawdopodobniej 70-80 zł, a wyjdzie w grudniu, co z resztą możemy przeczytać na gram.pl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować