Zaloguj się, aby obserwować  
Markus89

Piątek 13 (trzynastego)

71 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2006 o 21:29, fanfilmu.pl napisał:

13 jakiego miesiąca?
Ja grudnia...

Ja w maju.I (przygaście światło i czytajcie niczym z trailera horroru)straszna tajemnica:ja TEŻ żyję!!Buhahahahahahaha!!!(Trailer mode off)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ja dzisiał dostałem super gierki gazetke na informie 2godz w budzie buszowaliśmy po necie,cały dzień spędziłem na graniu z kolegami w gale,a teraz bee się zajadac łakociami które dzisiaj kupiłem(sporo tego) jogurtow po rozne chipsy itd.CZYLI WIDZE ZE PRAWIE KAZDY MAIL DOBRY DZIEN ZMIENIAMY PRZESAD PIĄTEK 13 TO CUDOWNY DZIEŃ.A tak wogólejesli chcecie wiedziec dalczego piatek 13 jest pechowy zajzyjcie do kśiążki kod da vinci podobno tam jest odpowiedz na to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja dostale od pana "pitka 13" :P przeziebienie w prezencie :P i nie poszedlem na ognisko:/ i sie nudze w domu :/
buu ja chce na ognisko wypic pare browarku po flirtowac zjes kelbache :) no trudno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie ten dzien sie juz skończył:PZapamietam go na zawsze z jednego powodu...nigdy mi sie tak nie nudziło przed kompem i nie narzekało sie,że nie ma w co grać.Ale jak to piątek 13,jest 0.30 po północy i wgrywam Dungeon Siege 2.Może on mi pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 00:38, Markus89 napisał:

Tak - mamy już sobotę - 14 października.

Piątek 13 minął mi bardzo szczęśliwie a i zapowiada się na to, że dobry humor mnie nie opuści
;]



Nie taki piatek 13 straszny,jak go widzą:)Zwykły przesąd,ale jest w nim troche prawdy.2 lata temu mieliśmy stłuczkę ja i rodzina.Niewielką,ale zawsze jest.Fajnie tata to skomentował--Która dziś data?13..piatek,odpowiedziałem.A tata na to-Acha...trzeba było wcześniej mówić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie już sobota 14-tego, choćaż muszę przyznać że piątek był udany bo dostałem cztery piątki w szkole! a to mi sięczęsto nie zdarza

P.S mój numer w dzienniku 13 :P no to nieźle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak! 13 piątek okazał się pechowy, bo gra na którą wyczekiwałem, Test Drive Unlimited, ej premiera zostanie przesunieta o 5 miesiecy, a własciwei została! A niech to, a jeszcze się chwaliłem wczoraj, ze nic mi się nie wydarzyło, a teraz dla wszystkich maniaków wyścigów samochodowych będzie źle...Ach, przepowiednai dnia się spełniła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie był pechowy, znaczy zapowiadał się dobrze bo miała być kartkówka z matematyki a jej nie było, ale grając z chłopakami w piłkę chciałem przelobować bramkarza ale z impetem przywaliłem w ziemię i mam mocno stłuczonego palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe - u mnie wszystko elegancko wczoraj przebiegło - miałem trochę na ten dzień zajęć przygotowanych, nawet się zastanawiałem czy aby na sobotę nie przełożyć ale na szczęście nie pisane mi było wczoraj mieć pecha.
Ale pod drabiną nigdy nie przechodzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 08:56, Jarys napisał:

Hehe - u mnie wszystko elegancko wczoraj przebiegło - miałem trochę na ten dzień zajęć przygotowanych,
nawet się zastanawiałem czy aby na sobotę nie przełożyć ale na szczęście nie pisane mi było
wczoraj mieć pecha.
Ale pod drabiną nigdy nie przechodzę ;)

Jak to w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 10:01, jurexxxj napisał:

> Hehe - u mnie wszystko elegancko wczoraj przebiegło - miałem trochę na ten dzień zajęć
przygotowanych,
> nawet się zastanawiałem czy aby na sobotę nie przełożyć ale na szczęście nie pisane mi
było
> wczoraj mieć pecha.
> Ale pod drabiną nigdy nie przechodzę ;)

Przesądny...Next!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak myśle że po prostu kto wierzy w przesądy to złe rzeczy mu się przytrafiają, zapomniałem dodać że wczoraj przebiegł mi czarny kot przez drogę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować