Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 w sklepie gram.pl!

95 postów w tym temacie

no no calkiem zabojcze ceny ;)
no Gratuluje!!! :)
Widac ze sklep sie niezle rozrasta.
co do tego nie ma watpliwosci.
Dodatkowo jest chyba coraz bardziej popularny...
A i jeszcze jedno gratuluje wyboru: sprzedawanie gier EA i LEM''a to swietna dzialka.
czego sie nie robi dla zaspokojenia zadzy klientow :-D
Pozdro i sorki za ort

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny conajmniej smieszne. Juz od dawna mozna bylo kupic gry na X360 za 200zł i samego xboxa za 1600zł, tutaj mamy gry za 230zł i xboxa za 1650, wielki mi deal. Jedyną ciekawą opcją ( ktora chyba zamowie) jest X360+ Gears of War za 1800zł bo tutaj faktycznie tanio wychodzi- taniej niz gdziekolwiek indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 17:05, TAKE2 napisał:

Ceny conajmniej smieszne. Juz od dawna mozna bylo kupic gry na X360 za 200zł i samego xboxa
za 1600zł, tutaj mamy gry za 230zł i xboxa za 1650, wielki mi deal. Jedyną ciekawą opcją (
ktora chyba zamowie) jest X360+ Gears of War za 1800zł bo tutaj faktycznie tanio wychodzi-
taniej niz gdziekolwiek indziej.


taniej ? :> przecież możesz gdzie indziej dostać xklocka 360 za 1600 zł i grę za 200zł, więc wychodzi tak samo ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, brakuje mi tylko 2ch rzeczy:
1. Sprzedaż ratalna
2. Więcej gier (GRAW,Oblivion,Saints Row, Dead Rising itp.) - ale to się pewnie zmieni

Ja xboxa360 napewno kupie w tym roku i już chyba nawet wiem gdzie. :D

P.S. Jako, że teraz tak jakby współpracujecie z Microsoftem, to nie macie może jakiś przecieków czy planują jakieś strategiczne posunięcie na start PS3? Pewnie nawet jak wiecie to nie możecie powiedzieć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

brakuje tylko wersji core. ten xbox bedzie sie czyms roznil od sprzedawanych na zachodzie? (np. czy bedzie polska instrukcja albo cos takiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hej, TAKE2.
Czy normalne ceny są dla ciebie śmieszne? No to bardzo ciekawe. Bo znajdź mi nówke premium z gwarancją i ubezpieczoną dostawą za 1600. Te 50 zł i tak nie jest dużą sumą. Co do gier za 230zł to jest nią tylko gears of war, który jeszcze nie miał swojej premiery i nie licz na to, że dostaniesz go gdziekolwiek dużo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować