Zaloguj się, aby obserwować  
TwoSwords

Heroes of Might and Magic - wszystko o serii

1843 postów w tym temacie

Heroes 3 bije H IV grafika,muzyka i klimatem, z kolei IV nadrabia rozwiazaniami zawartymi w grze, zobaczymy jak im wyjdzie w H V ale czarno to widze :(

ps.mam problem, posiadam heroes3 zlota edycje(podstawka+oba dodatki) po polsku, chciałbym zmienic na jezyk angielski jak to zrobic?(jakie plik skasowac/zamienic?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>mam problem, posiadam heroes3 zlota edycje(podstawka+oba dodatki) po polsku, chciałbym

Dnia 26.10.2005 o 19:33, Wader napisał:

zmienic na jezyk angielski jak to zrobic?(jakie plik skasowac/zamienic?)


Bardzo latwo kasujesz wszystkie pliki, kupujesz wersje ang i grasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 19:33, Wader napisał:

Heroes 3 bije H IV grafika,muzyka i klimatem, z kolei IV nadrabia rozwiazaniami zawartymi w grze, zobaczymy jak im wyjdzie
w H V ale czarno to widze :(

ps.mam problem, posiadam heroes3 zlota edycje(podstawka+oba dodatki) po polsku, chciałbym
zmienic na jezyk angielski jak to zrobic?(jakie plik skasowac/zamienic?)


Jest patch zmieniajacy wersje na ang. ale zgubilem gdzies linka, jak go znajde to na pisze, a jak ci sie nudzi to poszukaj na google ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko : co daje ten patch umieszczony na stronie gram.pl do złotej edycji HoMM 3 ???

Pytanie drugie : w jednej z misji (kampania podstawowa) chciałem kupić statek. Dysponowałem około 150000 złota ale za każdym razem wyskakiwał mi komunikat "nie masz tyle złota" ... jakiś błąd czy co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 19:33, Wader napisał:

Heroes 3 bije H IV grafika,muzyka i klimatem, z kolei IV nadrabia rozwiazaniami zawartymi w grze, zobaczymy jak im wyjdzie
w H V ale czarno to widze :(


Tez tak myslalem, ale jak zobaczylem rozgrywkę (jezeli tego nie zrobiles to sciagnij sobie filmiki ją prezentujące) zmienilem troche zdanie. Wbrew pozorom jest naprawde bardziej podobna do 3 niz 4. Jednego tylko nie wiem - czy armie beda mogly sie poruszac same bez bohatera? Jezeli ktos zna odpowiedz to podzielcie sie , najlepiej razem z linkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 12:10, temist napisał:

Jednego tylko nie wiem - czy armie beda mogly sie poruszac same bez bohatera? Jezeli ktos zna odpowiedz to podzielcie sie
, najlepiej razem z linkiem.


Nie, armie nie będą mogły podróżować bez bohatera.
Pisałem o tym tutaj:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=131&pid=149

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Populacją będzie zwiększać się tygodniowo
- Armie nie będą mogły podróżować bez boatera
- Nie będzie karawan

Co za glupki, moim zdaniem to byly chyba najwazniejsze usprawnienia w 4. Co za dekle. Ale sie zdenerwowalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 12:24, temist napisał:

- Populacją będzie zwiększać się tygodniowo
- Armie nie będą mogły podróżować bez boatera
- Nie będzie karawan

Co za
glupki, moim zdaniem to byly chyba najwazniejsze usprawnienia w 4. Co za dekle. Ale sie zdenerwowalem.


No fakt karawany to byla jedna z nielicznych dobrych rzeczy w H4, teraz pewnie powroca lancuchy bohaterow takie jak w H3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 12:24, temist napisał:

- Populacją będzie zwiększać się tygodniowo
- Armie nie będą mogły podróżować bez boatera
- Nie będzie karawan

Co za
glupki, moim zdaniem to byly chyba najwazniejsze usprawnienia w 4. Co za dekle. Ale sie zdenerwowalem.


I pewnie jeszcze co tydzien bedzie trzeba odwiedzac rozne wiatraki itp. :) jak w trojce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 16:58, Goranienko napisał:

Mam pytanko : co daje ten patch umieszczony na stronie gram.pl do złotej edycji HoMM 3 ???

Pytanie drugie : w jednej z
misji (kampania podstawowa) chciałem kupić statek. Dysponowałem około 150000 złota ale za każdym razem wyskakiwał mi komunikat
"nie masz tyle złota" ... jakiś błąd czy co ??


Mi tez sie tak zdaza mam duzo zlota a tu pyk niestety statku nie moge kupic :) . A poza tym spolszczenie jest slabe :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 19:31, The Joy napisał:

Walić to, która część jest lepsza. Wiecie może kiedy Jaskinia Behemota będzie działać, albo co kolwiek o tej sprawie wiecie?

Ej a co Jaskinia jest zamknieta....... szkoda.... nie wiedzialem bo dawno nei byłem.... ale to był najlepszy z polskich stron o Homm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2005 o 19:31, The Joy napisał:

Walić to, która część jest lepsza. Wiecie może kiedy Jaskinia Behemota będzie działać, albo co kolwiek o tej sprawie wiecie?


Wejdz na www.ijb.prv.pl tam jest wszystko wyjasnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem ranking co do najlepszych części Heroesa wygląda tak:
4 miejsce: jedynka
3 miejsce: czwórka
2 miejsce: dwójka
1 miejsce: trójka.

Co do samej serii, bardzo mi się nie podoba, że piątka zrywa ze starym uniwersum, no wiecie z Antagrich, Enroth i Axeoth, a zajmuje się nową planetą wcale nie powiazaną z poprzednimi :-(. A co wy myślicie o mieście Forge, które miano dodać w "Armaggedon''s Blade"? Czy rzeczywiście było to przegięcie, aby dodać element sci-fi, który mimo wszyswtko stanowił odwieczną część unioersum M&M?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować