Zaloguj się, aby obserwować  
TwoSwords

Heroes of Might and Magic - wszystko o serii

1843 postów w tym temacie

Heroes Kroniki: Władcy Żywiołów.
Jestem w misji 3, w wymiarze wody. I teraz pytanie - czy umiejętność Nawigacja przyda się w kolejnych misjach, czy tylko w tej jednej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie bardzo o heroes ale o serii Might and Magic. Otóż wiadomo już ( http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=47845), że Ubi na gamescomie zaprezentuje Might and Magic: Clash of Heroes. Więc jeśli pojawia się gra z uniwersum Might and Magic to mam nadzieję, że jak poprzednio w niedługim odstępie pojawi się coś z serii Heroes, czyli zapowiadana już szósteczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 10:40, Chester001 napisał:

ale ten Clash of heroes to co to będzie ? rpg?


Z tytułu wnioskując to chyba rpg ewentualnie fps (first person slasher) jak Dark Messiah. Ja o tej grze usłyszałem jak na razie pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 11:45, Nufiko napisał:

Z tytułu wnioskując to chyba rpg ewentualnie fps (first person slasher) jak Dark Messiah.


Zasmucę Was, to przygodowo-logiczna gra na DSa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadniecie co zainstalowałem dzisiaj :D Heroes 3 SOD :D
Heh mieć na tej samej partycji NFS Shifta, Half life 2, Disciples 2, i grać w grę z 1999 roku... heh... w sumie Heroes 3 ma już 10 lat !

I zagrywam się teraz jak mały chłopiec :D Wybrałem sobie cytadele , zwykle nie wybieram tego zamku ale raz na rok można :D mam 3 artefakty w tym zbroja tytana, nagolenniki +1 +1 wiedza moc, i właśnie jestem przed zdobyciem zamku z tytanami :D:D Ehhh szkoda że takich gier już nie robią :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2009 o 13:10, Chester001 napisał:

Stoczyłem mega ciężką bitwę siły przeciwnika były o wiele większe... zobaczcie sami (screen)



Nie no stary - szacun ! Wiadomo, że bronić zamku jest łatwiej (zwłaszcza kiedy ma się rozbudowane wieże i fose), ale i tak nieźle ! Przecież prócz smoka i byków z bagien miałeś kiepskie oddziały.

MAM WAŻNE PYTANIE ! Czy można gdzieś w necie kupić HoMM III bez płyty? Chciałbym sobie na netbooku zainstalować, ale nigdzie nie mogę znaleść - w każdym razie nie ma na steamie. Może być sklep zagraniczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2009 o 16:01, BluesBoy napisał:

MAM WAŻNE PYTANIE ! Czy można gdzieś w necie kupić HoMM III bez płyty? Chciałbym sobie
na netbooku zainstalować, ale nigdzie nie mogę znaleść - w każdym razie nie ma na steamie.
Może być sklep zagraniczny.


http://www.gog.com/en/gamecard/heroes_of_might_and_magic_3_complete_edition

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę na zamek,,, główna wieża nie jest tknięta już nie pamiętam czy tam byli łucznicy czy nie ale z tego wynika że zamek nie był rozbudowany za bardzo i miałem tylko słabe mury...

Po za tym nie wiem dlaczego wliczasz tego smoka do mocnych oddziałów jak miałem go tylko jednego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka Cafel !


Do Chester001 - no tak 1 smok, ale smoki są twarde, a przy obronie liczy się aby jak najwięcej tur przetrwac - liczy się każda "twarda" jednostka. Co nie zmniejsza zasługi Twojego zwycięstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi o plik instalki spolszczenia. Grę mam już z gog.com za 9,99 $ - wychodzi około 28 zł - troche drożej, ale bez płyty - co w tej sytuacji jest zaletą - bo zainstaluje na netbooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2009 o 22:36, BluesBoy napisał:

Chodzilo mi o plik instalki spolszczenia. Grę mam już z gog.com za 9,99 $ - wychodzi
około 28 zł - troche drożej, ale bez płyty - co w tej sytuacji jest zaletą - bo zainstaluje
na netbooku.

Kupiłeś ENG, masz ENG.
Chcesz PL, kup PL.
Simple as that.
;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 16:38, Chester001 napisał:

Coś nowego o H 6 ?


Nadal nic nie wiadomo konkretnego, może gra jest już w produkcji, a może UbiSoftowi nie zależy już na tej serii.
Jak dla mnie to bez różnicy, będzie słaba i tyle. W życiu już niewiele gier mnie powali tak jak Heroes 3.
Ostatnio szukałem spokojnej muzyki, bo wszędzie samo łubudubu, więc zgrałem na odtwarzacz kilkanaście wybranych utworków z H3 (jest katalog z muzyką w folderze głównym) - genialna ta muzyka, coś wspaniałego. Dzisiaj takiej już nie komponują. Coś mi się wydaje, że jeżeli chodzi o gry na komputery, to wraz z odejściem grafiki 2D, odszedł niepowtarzalny i wielki klimat, a zaczął się wyścig, kto lepszą grafikę przedstawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować