Zaloguj się, aby obserwować  
TwoSwords

Heroes of Might and Magic - wszystko o serii

1843 postów w tym temacie

Małe pytanie jeśli posiadam HoMaM V: Dzikie Hordy to dodatek Kuźnia Przeznaczenia mogę normalnie instalować czy muszę kupić Podstawkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 20:00, NdysH napisał:

Małe pytanie jeśli posiadam HoMaM V: Dzikie Hordy to dodatek Kuźnia Przeznaczenia mogę
normalnie instalować czy muszę kupić Podstawkę ?

Kuźnia wymaga podstawki. Dzikie hordy to "tylko" samodzielny dodatek. Nie można dzięki niemu odpalić innego dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: dlaczego w HoMM5 - Dzikie Hordy w mieście barbarzyńcy nie można wybudować struktury Gralla (po znalezieniu Łzy Ashy)?? w innych miastach można zbudować "bonusowy" bydynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli ogólnie czy w konkretnym mieście na jakiejś planszy? Jeśli to drugie to możliwe że opcja wybudowania struktury Graala została tam wyłączona (wydaje mi się że jest taka możliwość w edytorze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 22:38, Martimat napisał:

Chodzi mi ogólnie - co daje taki budynek ? W innym miastach wiem - tutaj nie.


A doniosłeś bohaterem Łzy Ashy do miasta w którym chcesz zbudować ów budynek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Struktura Graala w mieście barbarzyńcy daje +5000 złota dziennie, +50% do tygodniowego przyrostu jednostek oraz +4 do ataku dla wszystkich bohaterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co lepsze 3 część czy 4, bo jedni mówią że 3 jest NAJ NAJ Lepsza, a 4 jakby była najgorsza, sam grałem z kumplem na dówch w 4 i taka zła nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Część trzecia Herosów to już dzisiaj jest legenda i gra w którą powinien zagrać każdy. Jeśli tylko dasz jej szanse to prawdopodobnie wciągnie Cię na długie tygodnie gry. Podobnie jak w "czwórce" i w tym przypadku najlepiej się sprawdza gra ze znajomymi na jednym komputerze. A Heroes IV to nie jest wcale taka zła gra tylko tylko że przy genialnej i ponadczasowej "trójce" wypada niestety trochę blado. Sprawdź sam a się przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 07:59, Pablo1989 napisał:

Mam pytanie co lepsze 3 część czy 4, bo jedni mówią że 3 jest NAJ NAJ Lepsza, a 4 jakby
była najgorsza, sam grałem z kumplem na dówch w 4 i taka zła nie jest.

Ja także polecam trójkę.Czwórka mnie z deka zdenerwowała ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 08:53, dave03 napisał:

/ciach/


W czwórce byłoby wszystko dobrze gdyby dali generator map, bo szczerze powiedziawszy w grze jest ich zbyt mało, i szybko się nudzą, poza tym jest wszystko ok, ale część trzecia jest najlepsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 11:27, Isildur napisał:

W czwórce byłoby wszystko dobrze gdyby dali generator map, bo szczerze powiedziawszy
w grze jest ich zbyt mało, i szybko się nudzą, poza tym jest wszystko ok, ale część trzecia
jest najlepsza :)

W czwórce wydaje mi się że na siłe chcieli odświeżyć serię, wprowadzić dużo nowych elementów itp. no i nie wyszło to niestety serii (ani twórcom) na dobre. Mi tam czwórka z tego względu absolutnie "nie podchodzi". Jak udowodniła później piątka jedyny sprawdzający się schemat rozgrywki to ten z trójki. Trójka po prostu rządzi :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 12:44, knopfler napisał:

/ciach/


Owszem, ale czwórka nie była aż takim nie wypałem, bardzo przyjemnie się w nią gra, chociaż w tej chwili męczę piątkę i ciężko mi wracać do poprzednich, może dlatego, że widok 3D mi się bardziej podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z piatka.W grze gdy loguje sie do ubi.com to mnie bez zadnej informacji cofa do menusow,zainstalowalem wszystkie patche a mam to samo,do tego napis z wersja u dolu ekranu wciaz jest 1.0 a nie 1.6 dziwne...gdy probuje znowu zainstalowac patch to wyskakuje informacja ze mam juz ta wersje zainstalowana.Tak apropo to podczas instalowania patchy wyskakiwal mi dziwn error,cos ze jakis plik jest zablokowany czy cos i czy go ignorowac czy sprobowac jeszcze raz,klikalem uruchom ponownie i szlo dalej i niby bylo ok ale moze to przez to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 07:59, Pablo1989 napisał:

Mam pytanie co lepsze 3 część czy 4, bo jedni mówią że 3 jest NAJ NAJ Lepsza, a 4 jakby
była najgorsza, sam grałem z kumplem na dówch w 4 i taka zła nie jest.

Ja bym wybrał 3 część grałem 2,3 i 4 ale lepiej wybrać 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok mam od kumpla 3 z wszystkimi dodatkami, mam taki małe pytanko, jestem pod koniec zadania z Amuletem grabarza, i w jednym miejscu mapy jest ogrodzony drzewami jakiś smok i przy nim są 2 skrzynki z skarbami i parę surowców i nie wiem jak do niego się dostać, co prawda widać jakieś przejscie ale coś prez nie nie da rady przejsć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2010 o 07:59, Pablo1989 napisał:

Mam pytanie co lepsze 3 część czy 4, bo jedni mówią że 3 jest NAJ NAJ Lepsza, a 4 jakby
była najgorsza, sam grałem z kumplem na dówch w 4 i taka zła nie jest.



Bo III jest NAJ NAJ NAJ lepsza, ale IV też bardzo trzyma poziom. Bardzo ciekawy (jak dla mnie) system rozwoju miasta, bohaterów i naprawdę ciekawe jednostki czynią IV część bardzo fajną.
Ja jednak wolę III. Niesamowita grywalność, bardzo ładna (tak, już możecie się śmiać...) grafika (bo klimatyczna) i ładna, zgrabnie opowiedziana historia.
Jeszcze możesz zapolować na Kroniki, czyli III z inną, GENIALNĄ jak dla mnie historią, wspaniałym głównym bohaterem, w którego naprawdę można się wczuć i dalej tym wspaniałym klimatem. Poza tym znajdziesz w Kronikach masę zwrotów akcji (prościutka mapka, wszystko super, myślisz że poradzisz sobie bez problemu i nagle wyskakuje na Ciebie 140 Żywiołaków Ognia) uzasadnionych fabularnie i wiele, wiele więcej.
Zarówno IV, jak i III trzyma poziom (z wyszczególnieniem tej drugiej ;) ), z tym że Bowsza część ma większy nacisk na bohaterów (czasem wymiatają - nigdy nie zapomnę mojego tak napakowanego boha, który załatwił w jednej bitwie 16 Czarnych Smoków).
Najlepiej kupić obydwie części (łącznie z Kronikami) i samemu zdecydować, która najbardziej Ci odpowiada. Nie pożałujesz :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podstawka czy dodatek (jeśli tak to który)? Która kampania, która misja? H3 to obszerna gra więc trudno odgadnąć po tak skromnym opisie o które miejsce chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować