Zaloguj się, aby obserwować  
TwoSwords

Heroes of Might and Magic - wszystko o serii

1843 postów w tym temacie

Sorryka :p po prostu myślałem że ktoś od razu zgadnie ale ok chodzi o tą misję

http://jajozglowy.pl/poradniki-solucje/heroes-3/shadow-of-death-cien-smierci-kampania/nowe-poczatki-kampania-sod

Poziom2 - Szukając Amuletu, W kierunku Góra-Lewo jest taki jakiś smok i jest ogrodzony drzewami a obok nie walaja się surowce i dwie skrzynie z skarbami i nie wiem jak do niego się dostać

http://www.celestialheavens.com/features/walkthroughs/sod/nb-2-top.jpg Na lewo od N4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 09:00, tylor2 napisał:

Czy można jeszcze gdzieś kupić Heroes III Złotą Edycję (poza allegro, bo tylko używane
widziałem)? Bo niestety swoją gdzieś zgubiłem :-)


A wiesz, tak sobie poszukałem i niestety nigdzie nie można kupić, dziwne. Ale moim zdaniem, skoro za grę zapłaciłeś, to bez wyrzutów sumienia możesz ją sobie załatwić z "alternatywnych" miejsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 11:10, Sad_Statue napisał:

A wiesz, tak sobie poszukałem i niestety nigdzie nie można kupić, dziwne. Ale moim zdaniem,
skoro za grę zapłaciłeś, to bez wyrzutów sumienia możesz ją sobie załatwić z "alternatywnych"
miejsc.


Tzn. Uważasz, że mogę ją bez wyrzutów sciągnąć? :-)

Jakby ktoś gdzieś znalazł to będę wdzięczny za link/adres sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 14:19, Karharot napisał:

Co do nowej złotej edycji to niestety jej nie znalazłem ale wygląda na to że nówkę HoM&M
III z dodatkami można na allegro kupić ->
http://www.allegro.pl/item1019502889_heroes_of_might_magic_iii_iv_complete_nowa.html


Dzięki. Popatrzę.

Ale czemu tylko przelewem? Będzie z tym kłopot. Ale i tak dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 17:04, tylor2 napisał:

Widział z was ktoś takie wydanie heroesa? Trójka i Czwórka?


W Polsce raczej takiego wydania nie było, szczerze to pierwszy raz je widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 17:05, Isildur napisał:

> Widział z was ktoś takie wydanie heroesa? Trójka i Czwórka?

W Polsce raczej takiego wydania nie było, szczerze to pierwszy raz je widzę...

No ja też.

Dobra znalazłem to...
http://agard.pl/index.php?p496,saga-heroes-of-might-and-magic-1-3
Ale oczywiście niedostępny. Tak jak w pozostałych 5 sklepach :-) Chyba zamówię jak będzie dostępna. Co prawda i 1 i 2 mam, ale to wydaje mi się pewniejsze, niż tamto z allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 17:37, tylor2 napisał:

Czy HoMM III: Complete Edition zawiera dodatki Agmagedon''s Blade i Shadow of Death?

Tak. W tym zestawie nie będzie tylko Kronik. Jednak nie polecam kupna tego pakietu, bo z tego co widzę to te gry są w wersji "Sold Out" a to z kolei oznacza iż gry nie będą udźwiękowione tak jak były oryginalne wersje. A co jak co, ale ścieżka dźwiękowa w serii Heroes była zawsze bardzo mocną stroną. Lepiej poszukać gdzieś edycji z Extra Klasyki i i właśnie je kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 18:24, dave03 napisał:

Tak. W tym zestawie nie będzie tylko Kronik. Jednak nie polecam kupna tego pakietu, bo
z tego co widzę to te gry są w wersji "Sold Out" a to z kolei oznacza iż gry nie będą
udźwiękowione tak jak były oryginalne wersje. A co jak co, ale ścieżka dźwiękowa w serii
Heroes była zawsze bardzo mocną stroną. Lepiej poszukać gdzieś edycji z Extra Klasyki
i i właśnie je kupić.

Przetłumacz mnie to na polski, bo chyba tego nie jarzę. Co ma znaczyć, to że nie są udźwiękowione tak jak w oryginale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie wiem jak to wygląda bowiem nigdy tego nie widziałem w praktyce. O tym Sold Out słyszałem przy okazji premiery Tomb Raidera -Ultimate z Premium Games: http://www.laracroft.pl/1009.htm i wszyscy bardzo się cieszyli gdy okazało się że starsze części Tomb Raiderów nie będą w tej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<ciach>

Ej no jak complete to complete :-)

Ale na serio: 300 punktów na cdPROgramie można zaryzykować, zwłaszcza, że u mnie w mieście tego mi niesprowadzą, a na necie wychodzi 43,80zł z wysyłką (Agard.pl), a i tak jest nie dostępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2010 o 23:46, dave03 napisał:

Dokładnie nie wiem jak to wygląda bowiem nigdy tego nie widziałem w praktyce. O tym Sold
Out słyszałem przy okazji premiery Tomb Raidera -Ultimate z Premium Games: http://www.laracroft.pl/1009.htm
i wszyscy bardzo się cieszyli gdy okazało się że starsze części Tomb Raiderów nie będą
w tej wersji.

OK, to ktoś może chce mi powiedzieć, że wersje SoldOUT są z brakującymi elementami nie tylko muzycznymi, ale też np. niedopasowane pod względem systemów operacyjnych? Na cholerę mają kroić gierki? Nie starczyło miejsca na CD czy DVD?
Ja mam z tej wersji 2 gry: Broken Sword 1 i 2, oraz Dungeon Keepera 2 i nie zauważyłem, żeby coś tam nie grało (w sensie nie działało, oprócze tego, że DKII nie idzie mi pod Win7 x64 :().

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przeszedł ktoś z was mapę konkursową "Czterej Jeźdźcy"? Próbowałem kilka razy i jest to chyba niemożliwe... Mowa o HOMM4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo mam pytanie wyskakuje mi błąd w Heroes Złotej edycji jak uruchamiam kampanie i niema filmów ani głosu tylko napisy;/ wysakuje mi takie cos

ResurceManager::GetSample could not find the "sfx" resource "g1c"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować