Zaloguj się, aby obserwować  
TwoSwords

Heroes of Might and Magic - wszystko o serii

1843 postów w tym temacie

Ściągnełem sobie właśnie dodatek Wake of Gods do HoMM3.Rozpakowałem go, a po włączeniu instalatora wyskakuje mi jakiś komunikat, a potem instalator sie zamyka.Co mam zrobić żeby zainstalować ten dodatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 15:59, Król Jabol napisał:

Ściągnełem sobie właśnie dodatek Wake of Gods do HoMM3.Rozpakowałem go, a po włączeniu instalatora
wyskakuje mi jakiś komunikat, a potem instalator sie zamyka.Co mam zrobić żeby zainstalować
ten dodatek?

moze napisz co to za komunikat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 15:59, Król Jabol napisał:

Ściągnełem sobie właśnie dodatek Wake of Gods do HoMM3.Rozpakowałem go, a po włączeniu instalatora
wyskakuje mi jakiś komunikat, a potem instalator sie zamyka.Co mam zrobić żeby zainstalować
ten dodatek?


Trzeba w panelu sterowania/data, godzina, język.../opcje regionalne i językowe zmienić język na ten, który chcesz zainstalowac w czasie instalacji:D po inastalacji zmien znów na Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten komunikat brzmi:

your system language and country should be set to english/usa before the instalation.
After instalation you can change them back.

Chyba chodzi o to żebym zmienił używany w systemie język na angielski no nie?
Tak zrobiłem i nie pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2006 o 16:08, Król Jabol napisał:

Ten komunikat brzmi:

your system language and country should be set to english/usa before the instalation.
After instalation you can change them back.

Chyba chodzi o to żebym zmienił używany w systemie język na angielski no nie?
Tak zrobiłem i nie pomogło.


nie chodzi i ten pasek języka na dole ekranu, przeczytaj mój poprzedni post i powiedz, czy się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 03.06.2006 o 16:11, paweldomar1 napisał:

nie chodzi i ten pasek języka na dole ekranu, przeczytaj mój poprzedni post i powiedz, czy
się udało


Udało sie.Dzięki .Teraz mi jeszcze powiedz czy można znależć jakąś łatke polonizującą, bo nie lubie jak mam pół na pół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś wyjaśnić o co chodzi w kampaniach WoG-a? W pierwszej co mam w armii tego chłopa to chodzę gdzie się da i dochodzę do takiej tabliczki i pisze, że odkryłem koniec tej kampanii, a i tak nic się nie dzieje. W tej z samarytaninem chodzę po jakimś labiryncie kwiatów i mam znaleść to zwierzątko, a ja tam widze tylko trolla do którego nie moge się dostać. Jeszcze tam co mam Xsi uciec z tego więzienia. Przez garnizon przechodzę za pomocą Antymagii i Armagedonu, jednak potem spotykam 4 archanioły, a ja mam 4 szkielety, więc nawet nie dojdę do ruchu by ich pokonać. Tak oto nie wiem co trzeba robić w tych kampaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2006 o 10:39, morthi napisał:

musisz czytac dokladnie wszystko co jest na tabliczkach :) wtedy bedziesz wiedziec co masz
zrobic ;)

Ja czytałem wszystko i też nic mi nie wychodziło :/
Na przykład w kampanii z tym samarytaninem dochodziłem do miejsca, w którym jedynym wyjściem była walka z przeważającymi siłami rozbójników... O co tam chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W jednej zacinam się w tym labiryncie kwiatów. W pierwszej zbieram do armii jednego pikiniera i na tym koniec, a w tej z tą Xsi to zdobywam miasto, ale tam jest brama niebieskiego klucznika, a klucznika nigdzie nie widać. Jeszcze jest jakaś wierza z czaszek i pisze, że mam tam poświęcić ożywieńców tylko taki mały szczegół, że nie wiem skąd ich wytrzasnąć, bo mam w armii głównie duchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. W kampaniach WoG trzeba pozbyć się nawyków wyniesionych z normalnych Herosów - inaczej będą problemy jak opisane wyżej.
2. W kampaniach WoG mimo wszystko trzeba i czytać i myśleć. W pczątkowych planszach jest dużo elementów RPG.
3. Kampani nie należy WoGifikować. Jeżeli nie wie ktoś, co to jest, należy poczytać dokumencję, która instaluje się wraz z dodatkiem. W ogóle każdy nowy użytkownik WoGa powinien poczytać dokumentację, a nawet ZAGRAĆ W NOWY SAMOUCZEK!!!
4. Solucje do kampani można siągnać stąd:
http://piekielnysmok.byethost11.com/forum/pafiledb/uploads/opisywog.rar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampanie do WoGa to nieporozumienie. Bywało, że ludzie ściągali ów dodatek, grali w kampanie, a potem trąbili wszem i wobec jaki to WoG denny, głupi itp. Siłą WoGa są opcje, które urozmaicają grę wieloosobową (albo jednoosobową dla pojedyńczych map, whatever). Do dziś nie zapomnieliśmy z kumplem radochy jaką dawało rozwijanie dowódców albo doświadczenie i poziomy zdobywane przez poszczególne jednostki w armii. I chyba nigdy nie zapomnimy, choć dziś usilnie zbieramy kasę na sprzęt umożliwiający grę w "piątkę". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 21:34, Mateio napisał:

Mam taki problem w żaden sposób nie mogę zagrac z kolegą [1] w Heroes''a 4 przez internet
Pomóżcie

Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2006 o 21:34, Mateio napisał:

Mam taki problem w żaden sposób nie mogę zagrac z kolegą [1] w Heroes''a 4 przez internet

Masz zewnętrzy adres IP? Twój kolega też ma?
Dodatkowo musicie mieć tę samą wersje programu.
Powiedz dokładnie w czym problem. Czego próbowaliście itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam oreginała.
Jest zarejestrowana.
Kolega ma pare kompów pod jednym netem [czy jakoś tak]
ale przy pomocy jego taty przy próbie gry podaje ten właściwy.
Przy próbie gry wyłączam jakąś tam opcje w Nortonie Internet ... 2006
Pomóżcie.
PS nie grzebaliśmy w tym prgramie Game Spy Arcade czy coiś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 13:01, Mateio napisał:

Mam oreginała.
Jest zarejestrowana.
Kolega ma pare kompów pod jednym netem [czy jakoś tak]
ale przy pomocy jego taty przy próbie gry podaje ten właściwy.
Przy próbie gry wyłączam jakąś tam opcje w Nortonie Internet ... 2006
Pomóżcie.
PS nie grzebaliśmy w tym prgramie Game Spy Arcade czy coiś takiego

Mam modem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować