Zaloguj się, aby obserwować  
TwoSwords

Heroes of Might and Magic - wszystko o serii

1843 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2010 o 16:22, tonioslaw napisał:

Złota Edycja to we wszystkich częściach gry ;/ denerwuje mnie to bo te filmiki to część
gry


Jak we wszystkich częsciach? Chodzi Ci o kolekcję wszechczasów? Bo z tego co wiem to (np.) Heroes 3 Złota Edycja zawierał podstawke i Armagerdon''s Blade oraz Schadow of Death. Czwórka ZE - Podstawka, gathering Storm i winds of War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi złotą edycje Heroes 3. O postawke i te 2 dodatki Shadow Of Death i Armagedorn''s Blade. i jak włączam kampanie to wyskakuje mi właśnie ten o to błąd

ResurceManager::GetSample could not find the "sfx" resource "g1c"

I nie działają mi wogle żadne filmiki tylko widać napisy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2010 o 17:08, tonioslaw napisał:

I nie działają mi wogle żadne filmiki tylko widać napisy!


A próbowałeś zainstalować nowe kodeki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Razem z kolegą chcieliśmy zagrać w multi Heroes of Might & Magic III. Gdy próbowałem się dołączyć do jego serwera albo on do mojego, wyskakiwał nam komunikat, w którym podane było, że serwer o podanym IP nie istnieje. Jakieś sugestie odnośnie tego jak mamy się połączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie przez jakiś program, jak korzystam z 2:
Hamachi - trzeba go jednak odpowiednio skonfigurować.
GameRanger - niekiedy nie chce połączyć graczy, i jest wieczne oczekiwanie na serwer. Problem czasem udaje się rozwiązać kilkukrotnym uruchomieniem programu ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wydania premierowego obydwu dodatków tak, podstawkę mam jedynie w wersji kolekcjonerskiej ale sądzę że normalna również miała dodaną instrukcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 12:24, BoloMaster napisał:

czy do Heroes V wydawanego przez Ubisoft jest dołączana drukowana instrukcja?

Nie. Nie ma tam instrukcji.

Karharot
Bolo nie pyta o to. HoMM V w Polsce wydawał CDP, jednak później Ubi weszło na nasz rynek i zaczęło wydawać swoje tytuły we własnym zakresie. Starsze gry (w tym HoMM V) trafiły do taniej serii Ubisoft Exclusive. Okładka wygląda tak: http://tnij.org/mhm0 (jest też wydanie z samą podstawką).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 14:04, windows00 napisał:

> czy do Heroes V wydawanego przez Ubisoft jest dołączana drukowana instrukcja?
Nie. Nie ma tam instrukcji.

Cienko coś. Cena tej starej co bądź co gry niska nie jest (50zł za samą podstawkę) i na dodatek jeszcze wydanie tak marne. Sam chciałbym sobie Heroes V wreszcie sprawić, ale taka edycja do zakupu mnie jakoś nie zachęca. A na wydanie od CDP dziś już też trudno trafić. W ogóle z Herosami ostatnio jest kiepsko, bo już sagi I-III nie ma chyba w sklepach wcale podobnie jak i "czwórki" z dodatkami a jednego z nich niestety nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 16:58, dave03 napisał:

> > czy do Heroes V wydawanego przez Ubisoft jest dołączana drukowana instrukcja?

> Nie. Nie ma tam instrukcji.
>
Cienko coś. Cena tej starej co bądź co gry niska nie jest (50zł za samą podstawkę) i
na dodatek jeszcze wydanie tak marne. Sam chciałbym sobie Heroes V wreszcie sprawić,
ale taka edycja do zakupu mnie jakoś nie zachęca. A na wydanie od CDP dziś już też trudno
trafić. W ogóle z Herosami ostatnio jest kiepsko, bo już sagi I-III nie ma chyba w sklepach
wcale podobnie jak i "czwórki" z dodatkami a jednego z nich niestety nie posiadam.


Teoretycznie nie można spotkać, trzeba pobuszować po MM i Empikach, może gdzieś jeszcze zalegają jakieś na półce, i w promocji na dodatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 15:56, BoloMaster napisał:

dzięki za odpowiedź, bałem się że moja edycja może być wybrakowana:P


Bo jest nie pograsz sobie w multi bez kodu który powinien znajdować się na końcu instrukcji.
Nie przeglądaj płyty to też nie pomoże nawet instrukcje na płycie są od CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 17:22, BoloMaster napisał:

czyli mogę reklamować grę czy to wady tego wydania?


Raczej nie poreklamujesz bo tak wada tego wydania sam nie mam ochoty grać w multi, ale słyszałem że można napisać maila do ubishit w tej sprawie nawet w tym temacie było to wcześniej poruszane.
Tak więc droga wolna reklamować raczej sensu nie ma to takie straszne to nie jest jeśli oczywiście grasz tylko w singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2010 o 09:19, MlodySloniu napisał:

Spróbujcie przez jakiś program, jak korzystam z 2:
Hamachi - trzeba go jednak odpowiednio skonfigurować.

Ściągnęliśmy hamachi. Masz jakieś propozycje co powinniśmy teraz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam problem z misja 4 w kampani Nekropolis a mianowicie mam pokonac Cyrusa. W każdym pradniku psize że moja armia bez problemu pokona jego armie. Gdzie ja walcze z nim juz chyba 10 raz i ledwo pokonałem połowe jego armi...Cóż zrobic??;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spiąć poślady, przejść misję jeszcze raz, nazbierać jak najwięcej woja i modlić się do Ashy, żeby many starczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz go odpowiednio skonfigurować. W innym wypadku nie będziecie się nadal widzieli. Poszukaj na YouTube są filmiki jak skonfigurować Hamachi na Windows XP, Vista i 7.
W GameRangerze jest łatwiej ponieważ jeden gracz hostuje grę, ta pojawia się na dość sporej liście. Po czym inni gracze dołączają do niego. Grę oczywiście można zabezpieczyć hasłem. Większej różnicy w grze na obu tych programach nie zauważyłem. Po za tą, że GameRanger sam odpala grę po kliknięciu przez hosta START.
PS: Jak będziesz miał jakiś problem to pisz na GG. Numer jest podany na moim gramsajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować