Zaloguj się, aby obserwować  
TwoSwords

Heroes of Might and Magic - wszystko o serii

1843 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2010 o 11:18, Geralt9202 napisał:

Witam,mam problem z misja 4 w kampani Nekropolis a mianowicie mam pokonac Cyrusa. W każdym
pradniku psize że moja armia bez problemu pokona jego armie. Gdzie ja walcze z nim juz
chyba 10 raz i ledwo pokonałem połowe jego armi...Cóż zrobic??;p


Podaj może jaka Ty masz armie a jaka ma Cyrus bo może jest tak, że masz sporo słabszą i nie da się nią wygrać. Przydałaby się tez informacja jak rozwinąłeś bohatera który walczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Armia Cyrusa to: 650 gremlin dowódzca, 55 arcymag, 175 obsydianowy gargulec, 45 Dżin Królewski, 35 Rakszasza Rani, 15 Tytanów
Moja Armia 23 kościane smoki, 400 szkieletów, 106 łuczników, 17 kostuchów, 7 arcylisz, 3 widmo smoki
A tzn rozwinał bohatera czyli??;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może za mało się starasz ;) Poprostu nawet w najprostszych walkach musisz zastosowac odpowiednią taktykę bo inaczej nie wygrasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 20:46, Geralt9202 napisał:

a jednak się udalo przejść...dzieki za wskazówki jak ulepszyc bohatera;)


Pobierz tego moda: http://www.sendspace.com/file/s4ua1k dodaje on w oknie bohatera dodatkowy przycisk, który wyświetli koło umiejętności - rozrysowane są na nim drzewka umiejętności bohatera i ich opis oraz polecam też ten plik: http://members.multimania.co.uk/homam/download.htm poprawia całe mnóstwo błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 11:37, Elminster napisał:

Ok. Udało nam się wreszcie z kolegą pograć przez GameRanger''a. Dzięki za pomoc.


Nie ma sprawy. Możemy nawet kiedyś pograć. Mam taki sam nick jak na tu na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Które pliki HoMM5 powinienem zapisać przez planowanym formatem kompa, żeby nie stracić sejwów?
Nie widzę żadnego folderu save niestety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skopiuj całą zawartość folderu Hirołsów z "Moich Dokumentów" bądź późniejszego odpowiednika. Tam siedzą twój profil, sejwy i ustawienia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2010 o 15:42, luzac napisał:

Skopiuj całą zawartość folderu Hirołsów z "Moich Dokumentów" bądź późniejszego odpowiednika.
Tam siedzą twój profil, sejwy i ustawienia. ;)


Ech, ale ze mnie fujara.
Szukałem w Moich dokumentach, ale nie widziałem folderu HoMMV. A jest w folderze "Moje Gry" ;)
Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś mógłby mi przedstawić fabułę z 2ostatnich kampanii w Heroes V (Sylvan i Akademia)
Misja ze szmaragdowymi smokami mnie zniechęciła i zabrałbym się za dodatek ale nie znam całej historii....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2010 o 23:09, BoloMaster napisał:

czy ktoś mógłby mi przedstawić fabułę z 2ostatnich kampanii w Heroes V (Sylvan i Akademia)
Misja ze szmaragdowymi smokami mnie zniechęciła i zabrałbym się za dodatek ale nie znam
całej historii....

Moje skromne dzieło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, ehh mam mały problem z 3 misją w ostatniej kampani. Mianowicie po uwolnieniu Godryka i zdobyciu pierwszego miasta nie dam rady zdobyć kolejny ponieważ przeciwnik ma kilku bohaterów z dosc silną armia (każdy bohater ma przynajmniej 5 Aniołow i 10 Palladynów) a do tego jeden bohater z armia nieumarłych;o...Jakieś rady?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2010 o 22:00, Geralt9202 napisał:

Witam ponownie, ehh mam mały problem z 3 misją w ostatniej kampani. Mianowicie po uwolnieniu
Godryka i zdobyciu pierwszego miasta nie dam rady zdobyć kolejny ponieważ przeciwnik
ma kilku bohaterów z dosc silną armia (każdy bohater ma przynajmniej 5 Aniołow i 10 Palladynów)
a do tego jeden bohater z armia nieumarłych;o...Jakieś rady?:)

Ja tą misję ukończyłem zaskakująco szybko:
Gdy pierwszy raz zszedłem do podziemi to nie znalazłem ścieżki i po prostu wyszedłem stamtąd. Przy pomocy zaklęcia przeskoczyłem nad garnizonem i w 2 tygodniu już miałem 1 zamek. Szukając Godryka odbiłem wszystkie ludzkie zamki i pojawiła się scenka. Na nieumarłych się jeszcze nie rzucałem ponieważ miałem już taką armię, że nie raczyli nawet wyjść z zamku. W tym czasie dopiero poszedłem do podziemi i znalazłem więzienie z Godrykiem.

PS. Grałem na najwyższym poziomie trudności ;-)

PS2. Zehir ma bardzo przydatny czar przywołujący żywiołaki. Jeśli masz wyuczoną magię przywołania to w tej misji możesz przywołać nawet 30 żywiołaków, a oni już wybiją te anioły w 2 tury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować