Zaloguj się, aby obserwować  
TwoSwords

Heroes of Might and Magic - wszystko o serii

1843 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2006 o 13:01, Mateio napisał:

/.../

Jedyny sprawdzony sposób to programik Hamachi. Jest darmowy i po polsku.
Stworzysz z kumplem wirtualną sieć i możesz grać. Nieistotne jest czy masz zewnętrzny IP, czy też nie.
Jedyny warunek to system XP.
http://hamachi.pl/
Powyżej masz link do forum programu. Tam znajdziesz instalkę i odpowiedzi na ewentualne problemy.
Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 20:18, walgierz napisał:

> /.../
Jedyny sprawdzony sposób to programik Hamachi. Jest darmowy i po polsku.
Stworzysz z kumplem wirtualną sieć i możesz grać. Nieistotne jest czy masz zewnętrzny IP, czy
też nie.
Jedyny warunek to system XP.
http://hamachi.pl/
Powyżej masz link do forum programu. Tam znajdziesz instalkę i odpowiedzi na ewentualne problemy.
Powodzenia.

Ąciągnąłem.
Jutro PPowiem koledze.
Wielkie Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z przejsciem 4 misji kampanii Heaven :(
posiadam boots of leviatation i przeszedlem przez zburzony most...zaraz za nim wlaczyla mi sie animacja, po skonczeniu ktorej napisane mialem "mission completed". Nie przeszedl mi do ostatniej misji tej kampanii tylko wyszedl do main menu gdzie mialem czynna tylko 1 misje tejze kampanii! Nie mam pojecia o co chodzi,czemu mnie nie wrzucil (albo czemu sam tego nie moge zrobic)do ostatniej misji...w tych samych okolicznosciach konczyliscie te misje??
z gory dzieki za pomoc
pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 17:40, chaos23 napisał:

mam problem z przejsciem 4 misji kampanii Heaven :(

HAVEN!
Jak już grasz w to badziewie to przynajmniej nie myl w ten sposób nazw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2005 o 21:31, Hegemon napisał:

> > za szybko stawał siechodzącym
> czołgiem, samodzielnie niszczącym cale armie.
>
> Taaak. Moj czolg (bohater) napewno pokonal bez problemu 25 czarnch smoków
> tak... (z 10 mial problem). I zdecydowanie za szybko sie stawal tym "czolgiem" bo co to
jest te kilka godzin gry by zrobic
> sobie"czolg"??


Apropos czołgów w Heroes V można znaleść nieprzewidywane obiekty jak na wydarzenia przedtawione w grach fantasy... Na obrazku poniżej prawdziwy czołg jaki znalazł sie w heroes V !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe. Właśnie jestem w tej misji. :-) Sam zobacze czy est czołg, ale jest to bardzo możliwe. Mogli Go zrobić, tak dla humoru, przypomnieć nowoczesne bitwy itp. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do czołga to tak (trzeba wleźć w profiles i zmienic kilka liniejek hmm. a ten czołg wkleić z Counter Strika do Profiles i jest taki czołg w grze :P PROSTE co nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 12:17, Wasizi napisał:

To ciekawe. Właśnie jestem w tej misji. :-) Sam zobacze czy est czołg, ale jest to bardzo możliwe.
Mogli Go zrobić, tak dla humoru, przypomnieć nowoczesne bitwy itp. :D


Tylko, że do czołgu nie da sie dotrzeć :( Należy zakupić mape u kartografa i on jest ;D (Mapa kosztuje 20 000 sztuk złota )

W mojej wersji 1.1 Heroes wszystko ładnie chodzi tylko, że niestety został pominiętyw tłumaczeniu fragment tekstu :( (Targowisko podczas wymiany sórowców:)

Ale poprawie to już sobie sam;D I przemianuje nazwy budynków :p

Zauważył ktoś róznice międy edycjmi Heroes?? Mam kolekcjonerską i nie widze specjalnych różnic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 14:26, Shadow SSJ Warrior napisał:

Zauważył ktoś róznice międy edycjmi Heroes?? Mam kolekcjonerską i nie widze specjalnych różnic...


W edycji kolekcjonerskiej są trzy dodatkowe mapy i specjalny ślad bohatera (taka aura pod aktualnie zaznaczonym bohaterze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 20:18, walgierz napisał:

> /.../
Jedyny sprawdzony sposób to programik Hamachi. Jest darmowy i po polsku.
Stworzysz z kumplem wirtualną sieć i możesz grać. Nieistotne jest czy masz zewnętrzny IP, czy
też nie.
Jedyny warunek to system XP.
http://hamachi.pl/
Powyżej masz link do forum programu. Tam znajdziesz instalkę i odpowiedzi na ewentualne problemy.
Powodzenia.

Jeszcze Jedno.
Koleś też musi miec programik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 14:53, Daimon_Frey napisał:

> Zauważył ktoś róznice międy edycjmi Heroes?? Mam kolekcjonerską i nie widze specjalnych
różnic...

W edycji kolekcjonerskiej są trzy dodatkowe mapy i specjalny ślad bohatera (taka aura pod aktualnie
zaznaczonym bohaterze)


E... to nic ciekawego się nie dowiedziałem ;(

Ciekawe informacje z gry to np, że w Heroes V macie 124 różne typy tygodni o specjalnych właściwościach każdy;D
np.

Tydzień Fałszerstw: Koszt ulepszenia jednostek zredukowany do połowy.
Tydzień Honoru : Podwójna liczba PD za stoczone bitwy
Tydzień Anioła : Podwójny przyrost populacji Aniołów i Archaniołów
Tydzień Diabła : Podwójny przyrost populacji Diabłów i Arcydiabłów
Tydzień Powietrza : odczas walki, obrażenia zadawane przez czary związane z żywiołem powietrza są zwiększone o 50%. O 50% zwiększona jest też liczba przywoływanych Żywiołaków Powietrza.

Lub teksty, które nie zostały przetumaczone:
Жадность - это то, что тебя погубит. ( tekst pochodzi z misji pojedenczej nr 5, od artefaktu Nie kończący się Wór Złota*-1)
Сила армии измеряется победами, но лишь до первого поражения. (ponownie ta sama misja, tym razem Zwój z zaklęciami*)

*Nazwa artefaktu tłumaczone przez autora tego postu;D

Scenariusz ID 17386\C2M1\Sign-3
Pojawia się wiadomość Falcon''s Reach (Dosięgnąc Falkolna*)

Autozy dali nam 75 różnych artefaktów;D

Mapa IVN''a oraz jej komentarz ;D
To jest mapa Ivna Test_01
blah-blah-blah long text goes here !!! blah-blah-blah long text goes here !!! blah-blah-blah long text goes here !!! blah-blah-blah long text goes here !!! blah-blah-blah long text goes here !!! blah-blah-blah long text goes here !!! blah-blah-blah long text goes here !!! blah-blah-blah long text goes here !!!

Opisy o dziwnej treśći :? Do testowania Potworów- Leave''em (#91918 - gra załamuje się dla gracza, który obecnie nie gra)

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 15:10, Mateio napisał:

Jeszcze Jedno. Koleś też musi miec programik?

Oczywiście.
Jeden z Was założy wirtualną sieć i poda namiary drugiemu. Potem tylko się podłączyć i grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram homm 5, jest świetny tylko nie mogę zrozumieć dlaczego umiejętności typu impregnowana strzała czy znamię czrodzieja nie działają jak należy, wlaściwie nie działają. Jeśli dobrze rozumiem to w tym pierwszym po rzuceniu zaklęcia każdy następny normalny atak wykonany przez bohatera jest wykonywany wraz z zaklęciem. A w drugim po zaklęciu na jednostkę nastęne zaklęcia uderzające tą jednostkę 2x większe obrarzenia. Prosze pomóżcie!

Z góry dziękuje i przepraszam jeśli ten temat już gdieś się pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos pomoc??na pewno wielu z was przechodzilo te misje...
mam problem z przejsciem 4 misji kampanii Haven :(
posiadam boots of leviatation i przeszedlem przez zburzony most...zaraz za nim wlaczyla mi sie animacja, po skonczeniu ktorej napisane mialem "mission completed". Nie przeszedl mi do ostatniej misji tej kampanii tylko wyszedl do main menu gdzie mialem czynna tylko 1 misje tejze kampanii! Nie mam pojecia o co chodzi,czemu mnie nie wrzucil (albo czemu sam tego nie moge zrobic)do ostatniej misji...w tych samych okolicznosciach konczyliscie te misje??
z gory dzieki za pomoc
pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy w miedzy czasie rozrywki (tzn, odkad gdy zaczoles grac, zaktualizowales Heroes do wersji 1.1?) Po aktualizacji np. nie wyczutuje od poczatku kampani,

Na przyszlosc polecam wlaczyc obcje auto save (troche denerwujaca, zapisuje sie gra co ture ale da sie zyc;D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować