Zaloguj się, aby obserwować  
TwoSwords

Heroes of Might and Magic - wszystko o serii

1843 postów w tym temacie

no wlasnie gralem bez aktualizacji...dopiero wczoraj patch 1.1 wrzucilem...a autosave''a robie bardzo czesto, z tymze u mnie problemem jest brak przejscia do ostatniej misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo, ja mam pytanko do tych co już są zagrani na maxa w HOMMa V i do tych co czestwo nawiedzają ten temat. Otóż czy ktoś już zwracał uwagę że w niektórych filmikach jest tekst niezgodny z dziękiem (ostatni filmik 1 kampanii gdy nikolaj mówi do Agarela) bądź dźwięklu wogóle nie ma (1 misja 2 kampanii gdy Agrael zadaje sobie pytanie "gdzie jest ta cholerna brama...")? Czy ktoś już pisał do CDP że są takie błędy i czy zostaną poprawione? Sory, jeśli to pytanie było ale tu jest 51 stron do przerobienia, a tak to bym prosił o bardzo (choć jak chcecie to nie) zwięzła odpowiedź. z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ave :)
odnośnie owych czołgów hehehe... ciekaw jestem czy ktoś miał okazję podejść do takiej machiny z innej epoki swoją armią? na pierwszy /jek większość/ trafiłem w pirwszej kampanii, czwarta misja - "pułapka". zobaczyłem go po kupieniu części mapy. może przy pomocy owych "butów lewitacji" znajdę jakieś miejsce dobre do przeprawy i umożliwiające spotkanie z tym czołgiem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 17:32, diawarhenev napisał:

ave :)
odnośnie owych czołgów hehehe... ciekaw jestem czy ktoś miał okazję podejść do takiej machiny
z innej epoki swoją armią? na pierwszy /jek większość/ trafiłem w pirwszej kampanii, czwarta
misja - "pułapka". zobaczyłem go po kupieniu części mapy. może przy pomocy owych "butów lewitacji"
znajdę jakieś miejsce dobre do przeprawy i umożliwiające spotkanie z tym czołgiem :).



Niestety nie da się dojść do tego czołgu, chyba, że uda Ci sie porzyczyć od autorów edytor map i wyciąć kawałek terenu z drzewami i ze skarpa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 13:31, chaos23 napisał:

no wlasnie gralem bez aktualizacji...dopiero wczoraj patch 1.1 wrzucilem...a autosave''a robie
bardzo czesto, z tymze u mnie problemem jest brak przejscia do ostatniej misji.


Niewiem, jak pomóc, podrzuć mi swoj profil to zobaczymy co można zdziałać ;D

Spróbujemy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, halo! Czy ktoś wie coś na temat poprawionego spolszczenia do HOMM-a? bo niektóre teksty są niezgodne z dźwiękiem, albo wogóle dźwięku (tekstu mówionego)nie ma w filmikach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 21:51, bobek89 napisał:

Hej, halo! Czy ktoś wie coś na temat poprawionego spolszczenia do HOMM-a? bo niektóre teksty
są niezgodne z dźwiękiem, albo wogóle dźwięku (tekstu mówionego)nie ma w filmikach :/


mozliwym jes ze pojawi sie patch poprawiajacy spolszczenie w tym tygodniu...ale rownie mozliwym jest ze sie on nie pojawi i zostanie zaimplementowany do patcha 1.2 ktory wychodzi w polowie czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 23:47, morthi napisał:

mozliwym jes ze pojawi sie patch poprawiajacy spolszczenie w tym tygodniu...ale rownie mozliwym
jest ze sie on nie pojawi i zostanie zaimplementowany do patcha 1.2 ktory wychodzi w polowie
czerwca


15 czerwca wypada w tym tygodniu wiec tak czy siak poprawka bedzie dostepna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 21:44, chaos23 napisał:

to podaj mi swoj email to Ci podesle profil i save''a


pisz tutaj : djmixmaster@o2.pl Zobaczymy co da się zrobić.

>Hej, halo! Czy ktoś wie coś na temat poprawionego spolszczenia do HOMM-a? bo niektóre teksty są niezgodne z dźwiękiem, albo wogóle dźwięku (tekstu mówionego)nie ma w filmikach :/

A ja robie własną łatke z tekstami:D Do edycji Koekcjonerskiej w wersji 1.1 :D a, jeżeli zajdzie taka potrzeba do 1.2 tez zrobie;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 18:07, mannieq napisał:

Gram homm 5, jest świetny tylko nie mogę zrozumieć dlaczego umiejętności typu impregnowana
strzała
czy znamię czrodzieja nie działają jak należy, wlaściwie nie działają. Jeśli
dobrze rozumiem to w tym pierwszym po rzuceniu zaklęcia każdy następny normalny atak wykonany
przez bohatera jest wykonywany wraz z zaklęciem. A w drugim po zaklęciu na jednostkę nastęne
zaklęcia uderzające tą jednostkę 2x większe obrarzenia. Prosze pomóżcie!

Z góry dziękuje i przepraszam jeśli ten temat już gdieś się pojawił.

Wilekie Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2006 o 16:28, walgierz napisał:

> Jeszcze Jedno. Koleś też musi miec programik?
Oczywiście.
Jeden z Was założy wirtualną sieć i poda namiary drugiemu. Potem tylko się podłączyć i grać
:)

Wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 16:07, Mateio napisał:

> > Jeszcze Jedno. Koleś też musi miec programik?
> Oczywiście.
> Jeden z Was założy wirtualną sieć i poda namiary drugiemu. Potem tylko się podłączyć i
grać
> :)
Wielkie dzięki

[nie ten przycis]
sorki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2006 o 20:18, walgierz napisał:

> /.../
Jedyny sprawdzony sposób to programik Hamachi. Jest darmowy i po polsku.
Stworzysz z kumplem wirtualną sieć i możesz grać. Nieistotne jest czy masz zewnętrzny IP, czy
też nie.
Jedyny warunek to system XP.
http://hamachi.pl/
Powyżej masz link do forum programu. Tam znajdziesz instalkę i odpowiedzi na ewentualne problemy.
Powodzenia.

JEszcze jedno..
zagrasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2006 o 16:08, Mateio napisał:

JEszcze jedno.. zagrasz?

Dzięki, ale nie za bardzo mam czas. Mundial jest bardzo absorbujący :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=8535&u=9
W tym temacie użytkownik dał nam do zrozumienia, ze jest jakiś nowy WoG już 3.59... To prawda? Jeśli tak to czemu nikt mnie nie poinformował. :) Powiem, że WoG mnie już wciągnął, a zwłaszcza jak usłyszałem, że możliwe, że dodadzą nowe miasto to już byłem happy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2006 o 16:42, Kukowsky napisał:

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=8535&u=9
W tym temacie użytkownik dał nam do zrozumienia, ze jest jakiś nowy WoG już 3.59... To prawda?
Jeśli tak to czemu nikt mnie nie poinformował. :) Powiem, że WoG mnie już wciągnął, a zwłaszcza
jak usłyszałem, że możliwe, że dodadzą nowe miasto to już byłem happy. :)


To chyba ściema jest.
Acidcave:
" Prace nad wersją 3.59 ruszyły w grudniu 2004. Zaczęto od kilku nowych skryptów oraz poprawiania drobnych błędów. Na dzień 1.VI.2006 nie było gotowych jeszcze żadnych elementów wymagających zakodowania przez Slavę (np. nowych jednostek). Nie wydaje się, by prace nad patchem 3.59 mogły się zakończyć przed końcem 2006 roku. Żadna, nawet orientacyjna data premiery nie została wyznaczona."
Informacje z czerwca 2006

Na oficjalnej stronie WoG-a w dziale download dalej jest tylko 3.58f.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2006 o 21:44, chaos23 napisał:

to podaj mi swoj email to Ci podesle profil i save''a


Niestety nie doszła do mnie żadna wiadomość, jutro rano wyjeżdżam, więc z savem będe mógł popracować dopiero w najbliższy poniedziałek chyba, że dostraczony mi zostanie jeszcze dziś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować