Zaloguj się, aby obserwować  
TwoSwords

Heroes of Might and Magic - wszystko o serii

1843 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2010 o 10:31, Daimon_Frey napisał:

No to masz wszystko przecież. Przejdź na tej liście do "Dostosuj rozmiar i pozycję pulpitu".
Tam powinny być opcje skalowania

mam tylko to

20101014124015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z wywalaniem HOMM3 (złota edycja) do Windowsa (XP na netbooku, a właściwie na 2 różnych to samo - MSI Wind i Asus EEE PC, na stacjonarnym XP ten problem też czasem występuje ale dużo rzadziej).

Otóż w trakcie gry wszystko działa idealnie, ale co jakiś, zdawać by się mogło, losowy czas wywala grę do Windowsa i jedynie autozapis jeszcze jakoś ratuje sytuację. Czasem 2h nic się nie dzieje, a czasem co 2 min wywala.

Co ciekawe mam podobny problem także z HOMM3 dodawanym do złotej kolekcji HOMM5.

Czy wie ktoś co może być przyczyną takich problemów i jak sobie z tym poradzić? Z góry wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2011 o 20:06, Chester001 napisał:

Jakieś nowe wieści o h VI ?

wyczytałem że niby maj 2011...


Ubisoft chyba jeszcze oficjalnie daty nie podał. Na razie steam tylko u siebie informuje o 27 maja

Dnia 15.03.2011 o 20:06, Chester001 napisał:

i grafika 2D?


H6 jest robione w pełnym 3D, czasy gdy większość gier robiło się w 2D odeszły w zapomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pytaniami o HoMM VI najlepiej zajrzyj do tego tematu ->
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=60392&u=120
Jeśli idzie o samą walkę to pierwsze filmiki z nią już się pojawiły i pole bitwy możesz sobie obejrzeć tutaj ->
http://www.youtube.com/watch?v=EF_UhnIfpAQ
Warto też zajrzeć na oficjalną stronę gry choćby po top aby przejrzeć sobie jednostki :)
http://might-and-magic.ubi.com/heroes-6/en-GB/home/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem, a mianowicie chciałbym poznać odpowiedź na następujące pytanie: czy w HoMM V da się nadal grać po sieci w ubi.com...?

... Bo ja może wyjaśnię chciałbym zagrać w po sieci dopiero teraz, bo wcześniej nie miałem po temu okazji, okazji by użyć tego kodu z tyłu instrukcji. Czy Ubisoft nadal wspiera rozgrywkę w HoMM V? Czy da się grać w internecie? Bo po LANie i owszem da się, grywam ze szwagrem, ale chciałbym sprawdzić HoMM w sieci z innymi graczami. Czy da się, jeśli tak to jak?

Mój problem opiszę pokrótce: wchodzę w grę, wpisuję kod z tyłu. Łączę się z kontem i... nic.łączy przez sekundę i staje, wraca do wpisywania hasła. Gdy wciskam "Konto" wchodzi mi na stronę neta z errorem i coś pisze o errorze z klientem czy coś. I nie wiem co dalej. zalogowałem się na Ubi, ale tam tylko reklamy i żadnej wzmianki o HoMM V... Zastanawiam się nad wersją, czy nie mam jej przedawnionej czy coś - premierówka z 2006 wersja 1.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2011 o 23:00, L_Morty napisał:

Zastanawiam
się nad wersją, czy nie mam jej przedawnionej czy coś - premierówka z 2006 wersja 1.0


HoMM V miał kilka łatek po premierze więc zapewne to właśnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No panowie, jeśli kogoś interesuje historia z Heroes Chronicles (która potem miała przełożenie na HoMM IV i M&M z tego co pamiętam) to w końcu jest możliwość kupienia wszystkich ośmiu rozdziałów - dziś wydano je na GoGu :) W Polsce zawsze dostępna była tylko połowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam mały problem z instalacją Homm 6. Podczas instalacji(dosłownie na samym końcu) wyskakuje błąd CRC.
Co może być przyczyną? Gra jest nowa, swieżo odpakowana ,sama płyta w idealnym stanie, więc wykluczam problem z samą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2011 o 18:54, Vermintide napisał:

Cześć

Mam mały problem z instalacją Homm 6. Podczas instalacji(dosłownie na samym końcu) wyskakuje
błąd CRC.
Co może być przyczyną? Gra jest nowa, swieżo odpakowana ,sama płyta w idealnym stanie,
więc wykluczam problem z samą grą.


Problemy takie to zwykle błędy odczytu z płyty. Spróbuj skopiować zawartość z płyty na dysk i zainstaluj z dysku. Ewentualnie sprawdź na innym napędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w h3 wog ulepszyc jednostki? Tzn ulepszyc jeszcze bardziej niz standardowo. Wiem ze mozna ustawic opcje zeby potwory 7go poziomu na drugi dzien stawaly sie 8go poziomu ale jak dla mnie to troche przekoksane :p moze da sie jakos normalnie je ulepszac i nie tylko te 7go poziomu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem mamy z kolegami, mamy ZE, w hamachi nie znajduje serwera, tzn już w grze, a GameRanger, jak odpalamy to gra dostaje zawiechy, stoi na ekranie tytułowym i klepsydra, jakieś sposoby żeby przez neta grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 22:04, Maurycy_69 napisał:

Jak w h3 wog ulepszyc jednostki? Tzn ulepszyc jeszcze bardziej niz standardowo. Wiem
ze mozna ustawic opcje zeby potwory 7go poziomu na drugi dzien stawaly sie 8go poziomu
ale jak dla mnie to troche przekoksane :p moze da sie jakos normalnie je ulepszac i nie
tylko te 7go poziomu?


Pogrzeb w ustawieniach WoGa. Takie ulepszanie jest możliwe po wybudowaniu pewnego ulepszenia w zamku. PPM na Kapitolu i powinna Ci się pokazać cena ulepszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, otóż od dłuższego czasu dostępne jest takie wydanie Heroes of Might & Magic I-IV (takie szare ubisoftowe). Wie ktoś może jak tam sprawa się ma z wersją językową? Dubbing czy napisy tylko? Bo w necie jedyne co można znaleźć to albo, że napisy albo tylko ogólnie "polska wersja językowa". Pierwotnie wszystkie części (a przynajmniej od III w górę) miały z tego co pamiętam pełny dubb. Tyle tylko, że wtedy wydawał to Cd-projekt. Z drugiej strony jednak, jakoś nie chce mi się wierzyć żeby ubisoft robił specjalnie swoje osobne napisy, zamiast wykupić prawa do dubbingu od cdp. Tym bardziej że V też wydawana pierwotnie przez cdp, a teraz przez ubi dubbing ponoć ma. Ktoś może posiada takowe wydanie i mógł by podzielić się informacją jak w końcu tak na prawdę jest z tą wersją pl? Tj. zarówno to wydanie zbiorcze I-IV jak i V z dodatkami. Ubisoft jak wiadomo czasem daje znaczek PL na pudełku a potem się okazuje, że tylko jedna gra z całego pakietu jest po polsku, albo wcale, toteż chciałbym wiedzieć jak to tam z tą polską wersją jest. Z góry dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2014 o 18:06, Sarinew napisał:

Chyba widzialem podobne pytanie

A bo jeszcze w innym wątku jakiś czas temu pytałem, bo wtedy ten temat coś musiałem przeoczyć ;)

Dnia 18.09.2014 o 18:06, Sarinew napisał:

Sam gry nie mam, a na inny forum widze posta, ze napisy
i dubbing jest a gdzie indziej taka rozpiska http://www.forum.acidcave.net/topic.php?TID=856&page=1#45782
ale nie wiem czy to pelna odpowiedz na pytanie.


W sumie to i tak i nie :P Co do heroes I-IV sprawa się wyjaśniła. Dzięki za odpowiedź. Wynika z tego, że jest pełen dubb. Pozostaje jednak kwestia "piątki". Chodzi mi o wydanie ubisoftowe "Złota Edycja" tj. podstawka i oba dodatki. Może ktoś potwierdzić, że jest tam wszystko po polsku z dubbingiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, ze pudelkowa Złota Edycja piatki jest pewniejsza, ze bedzie PL, ale dowodow nie mam. (Cyfrowe wersje H5 to lepiej unikac, bo brak PL jest wg. mnie pewny.)
Moze Ubi przed premiera H7 zrobi zbiorcze wydanie 1-5 lub 1-6 czy nawet kolekcjonerskie 1-7. ;)? (Albo tez poszukac uzywanych/nowych wydan H5 od cdprojektu. )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2014 o 15:33, RaiL napisał:

W sumie to i tak i nie :P Co do heroes I-IV sprawa się wyjaśniła. Dzięki za odpowiedź.
Wynika z tego, że jest pełen dubb. Pozostaje jednak kwestia "piątki". Chodzi mi o wydanie
ubisoftowe "Złota Edycja" tj. podstawka i oba dodatki. Może ktoś potwierdzić, że jest
tam wszystko po polsku z dubbingiem?


Ostatnio kupiłem tę Złotą Edycję z Ubisoftu. Wszystko jest po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2014 o 21:01, Evertsen_Dante napisał:

Ostatnio kupiłem tę Złotą Edycję z Ubisoftu. Wszystko jest po polsku.


Mam rozumieć, że pełny dubb zarówno podstawka jak i dodatki? Możesz jeszcze to potwiedzić żeby już było całkiem jasne:) Jeśli tak to wynika z tego, że w przypadku Hirołsów Ubi nie poskąpiło kasy i kupiło od cdprojektu prawa do dubbingu.

Wielkie dzięki za odpowiedzi.

>Moze Ubi przed premiera H7 zrobi zbiorcze wydanie 1-5 lub 1-6 czy nawet kolekcjonerskie 1-7. ;)? (Albo tez >poszukac uzywanych/nowych wydan H5 od cdprojektu. )
Evertsen_Dante potwiedził, że wydanie ubi też ma dubb(no chyba, że miał na myśli, że tylko napisy są). Mimo wszystko to trochę bez sensu używke brać jak można kupić nową, no chyba żeby pl nie było to wtedy jak najbardziej miało by to sens :P
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Złotą Edycję piątki. I wszystko (podstawka, Kuźna i Hordy) ma napisy PL jak i pełny dubbing. Ponadto nie znalazłem w necie nowszych patchy niż to co już jest na płycie. Więc nic tylko siadać i grać :) I wziąć coś na uspokojenie przy kampanii Inferno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować