Zaloguj się, aby obserwować  
TwoSwords

Heroes of Might and Magic - wszystko o serii

1843 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2014 o 10:11, Evertsen_Dante napisał:

Posiadam Złotą Edycję piątki. I wszystko (podstawka, Kuźna i Hordy) ma napisy PL jak
i pełny dubbing. Ponadto nie znalazłem w necie nowszych patchy niż to co już jest na
płycie. Więc nic tylko siadać i grać :) I wziąć coś na uspokojenie przy kampanii Inferno...

Czyli w sumie to lepiej już być nie mogło:) To ja tymczasem dziękuję raz jeszcze za odpowiedzi i miłej gry życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprite''y są lekko podkręcone, różnica jest prawie niezauważalna. Poza tym, dostępna jest tylko zawartość podstawki bo reszta się "zgubiła". Pecetowa wersja HD to tylko skok na kasę, powstały tylko dlatego że robią wersję mobilną. Nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2015 o 10:20, luzac napisał:

Sprite''y są lekko podkręcone, różnica jest prawie niezauważalna. Poza tym, dostępna
jest tylko zawartość podstawki bo reszta się "zgubiła". Pecetowa wersja HD to tylko skok
na kasę, powstały tylko dlatego że robią wersję mobilną. Nie warto.

A ja sądzę, że warto. :P Sam kupiłem i różnica w grafice jest niesamowita. Wolę to niż mrówkowato małe obiekty z HD modem...
Cena jest w miarę ok, ale trzeba świadomie kupować: w opisie produktu wyraźnie napisano, że jest to tylko RoE bez dodatków.
Jedynie co razi to optymalizacja (mogłaby być lepsza).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście już HOMM 7 ? Jeśli nie, a macie na HDD Horn of Abyss to nic nie stracicie :)
Kicha na maxa, znów robią mange.

Kings Bounty, owszem lubię. Ale.... i tak już coraz mniej... noć ile można widzieć te kańciaste krainy.
2D Wróć... myślicie że zwariowałem ? Pierwsza gwiazda już nadeszła... Pillars of Ethernity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czym się różni Might and Magic Heroes VI Gold od Might & Magic Heroes VI - Shades of Darkness?
aktywowałem w uplay Magic Heroes VI Gold a do biblioteki wskoczyło mi Might & Magic Heroes VI - Shades of Darkness i teraz jak chcę użyć klucza do dodatku, to mówi mi że już mam ten produkt

mowa o kluczach z humble might&magic bundle
https://www.humblebundle.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2015 o 13:07, Maurycy_69 napisał:

czym się różni Might and Magic Heroes VI Gold od Might & Magic Heroes VI - Shades of
Darkness?


O poprawili blad, bo wczesniej, bylo w opisach ze Gold zawiera SOD, a dopiero wydanie Complete tak ma.
gold- podstawka,2 dlc-przygody
SOD-dodatek z elfami - "samodzielny", bo nie trzeba miec podstawki by grac, a jak masz podstawke, to jest traktowana jako rozszerzenie/dlc.

Nie wiadomo czemu w uplay niezaleznie czy masz sama podstawke czy z dodatkami to uplay pokazuje okladke z SOD-ich blad
krotko mowiac->Poniewaz masz juz H6 to kod na SOD trzeba wpisac w menu gry H6, by odblokowac dostep do SOD.

ciekawe czy uplay pobiera juz spatchowana gre, bo czytalem, ze ostatniego patcha-kilka gb- trzeba bylo pobierac samodzielnie, poza uplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No juz sie wszystkiego dowiedzialem od supportu humble bundle :) gra byla juz spatchowana, tylko odblokowalem kluczem sod i mialem wszystko dostepne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,
krótkie pytanie. Poza Smokami, które jednostki występowały w HoMM od 1 do 6? Do tej pory myślałem, że chłopi, ale oni pojawili się w cześciach 1 do 5. W 6 już ich nie było. Kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 12:25, czarnyiwan napisał:

Hej,
krótkie pytanie. Poza Smokami, które jednostki występowały w HoMM od 1 do 6? Do tej pory
myślałem, że chłopi, ale oni pojawili się w cześciach 1 do 5. W 6 już ich nie było. Kto
wie?

Goblin (Goblin Rycerz w HoM&M 4)
Cyklop
Centaur
Gryf
Minotaur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, dzięki za wcześniejszą podpowiedź. Jeszcze jedno, czy Gobliny występują w wersji podstaowej części piątej, czy w którymś z dodatków, tzn. Kuźnia Przeznaczenia albo Dzikie Hordy? Wydaje mi się, że jako jednostki Barbarzyńcy (Twierdza), Gobliny powinny być już w podstawce, ale coś nie mogę ich znaleźć :D. BTW, skąd ewentualne można zdobyć mapkę z Goblinami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2015 o 14:59, czarnyiwan napisał:

Hej, dzięki za wcześniejszą podpowiedź. Jeszcze jedno, czy Gobliny występują w wersji
podstaowej części piątej, czy w którymś z dodatków, tzn. Kuźnia Przeznaczenia albo Dzikie
Hordy? Wydaje mi się, że jako jednostki Barbarzyńcy (Twierdza), Gobliny powinny być już
w podstawce, ale coś nie mogę ich znaleźć :D. BTW, skąd ewentualne można zdobyć mapkę
z Goblinami?

Twierdza w H5 doszła dopiero w drugim dodatku - Tribes of the East. Żeby mieć do nich dostęp, trzeba mieć ten dodatek (sam dodatek nie wymaga podstawowej wersji gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,
Mam problem z grą Heroes III na windowsie 8.1. Gra się zainstalowała i mogę w nią grać,ale co jakiś czas wszystko się zacina i muszę resetować komputer. Tryby zgodności nie są rozwiązaniem. Co muszę zrobić,aby cieszyć się rozgrywką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2015 o 17:21, Gumisiek2 napisał:

Próbowałeś zainstalować HD Mod? Używa on nowszych wersji bibliotek Mss32.dll oraz Mp3dec.asi,
co zapobiega wywaleniom do pulpitu i innym błędom, choć nie jest skuteczny w każdym przypadku.
Link do ściągnięcia znajdziesz tutaj:

https://sites.google.com/site/heroes3hd/



Dzięki! Wszystko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem problem z kampanią "Wojenny Zamęt" w HoMM 3.. szukając pomocy znalazłem tutaj tę radę mod HD. Ok.. kampania się uruchamia.. ale.. przy żadnej kampanii teraz nie uruchamiają się "filmiki"/przerywniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować