Zaloguj się, aby obserwować  
TwoSwords

Heroes of Might and Magic - wszystko o serii

1843 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2006 o 16:29, kulfonito napisał:

Pomocy. Jak zagrać przez TCP/IP? Bo jak wpisuję IP kumpla, z którym chcę zagrać pisze, że takiego
nie ma :(

Pozdrawiam :)



jakie heroes?
Ja też mam problem u mnnie nieda się grać przez neta :( (heroes 3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 16:40, kulfonito napisał:

Mam Heroes III złota edycja.


h3 wymaga zewnetrznego adresu IP, zarowno u hosta jak i u joina.

jesli tylko jeden z Was ma zewnetrzny adres IP to grajcie przez hamachi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 17:52, kulfonito napisał:

Chodzi o to, że obaj mamy zewnętrzne IP, a jednak wyskakuje komunikat, że nie ma takiego IP.
:(


to nie mam pojecia.

a na pewno macie takie same wersje?
w ostatecznosci sprobujcie przez gamespy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 17:52, kulfonito napisał:

Chodzi o to, że obaj mamy zewnętrzne IP, a jednak wyskakuje komunikat, że nie ma takiego IP.
:(


Hmm... A próbowaliście grać za pomocą programu o nazwie ''Hamachi''? Ja tak grałem z kumplami.
Ewentualnie Game Spy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w H4 synek użył kodu odsłaniającego całą mapę i teraz zawsze w każdym scenariuszu od razu na poczatku mam odsłanietą mapę co mnie wkurza strasznie probowalem nowej instalacji i nie pomaga. Czy ktos pomoże rozwiazac problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie błagam o pomoc. Kupiłem Heroesy ZE i mnie krew zalewa. Po instalce gra się nie uruchamia i wyskakuje, że brakuje pliku "WING32.dll". Myślę, że to może mieć coś wspólnego z winzgrozą (mam XP), ale z drugiej strony pisze, że powinno działać (grr). Reszta konfiguracji się zgadza.
Jeśli ktoś wie, to prosiłbym o wiadomość na bearcub88@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zamiast narzekac na swojego oryginalnego windowsa xp sprawdz czy masz wszystkie aktualizacje - to jest zazwyczaj glowny powod dlaczego gry sie nie chca uruchamiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z tym jest problem, że tego pliku nie ma! Można płykę nawet rentgenem prześwietlać i nie ma pliku. Jedyne, co "mogłoby" zawierać ten plik, są dwie paczki rar, których nie jestem w stanie otworzyć.
Dlatego pytam czy ktokolwiek wie cokolwiek i czy ktoś też ma taki problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z kampania "Magnetyzm przeciwienstw" z dodatku do H4 TGS, Po ulozeniu ukladanki pojawia sie miejsce gdzie powiniem byc zwoj tyle ze tego zwoju tam nie ma.Mam "Zlota edycje" (ta za 19,90) podobno sa w niej wszystkie patche, jezeli nie to prosze o podanie jakie i jakiej kolejnosci trzeba je wgrac, chyba ze rozwiazanie problemu lezy gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 07:00, Hellangel napisał:

/ciach/

Ta wersja (podobnie jak ZE z Platynowj Kolekcji) jest spatchowana do najnowszej wersji.
Czy aby na pewno kopiesz w dobrym miejscu? Spróbuj przekopać pola dookoła tego, w którym stoisz. Jeśli to nic nie da, rozpocznij misję od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 11:14, windows00 napisał:

> /ciach/
Ta wersja (podobnie jak ZE z Platynowj Kolekcji) jest spatchowana do najnowszej wersji.
Czy aby na pewno kopiesz w dobrym miejscu? Spróbuj przekopać pola dookoła tego, w którym stoisz.
Jeśli to nic nie da, rozpocznij misję od nowa.


Problem w tym ze na ukladance nie ma krzyzyka wskazujacego gdzie kopac.I kolejny problem w piatej kampani zostal mi ostatni zamek i nie moge sie do niego dostac przez brame caly czas mi pisze ze nie jestem czlonkiem zakonu, co trzeba jeszcze zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować