Zaloguj się, aby obserwować  
TwoSwords

Heroes of Might and Magic - wszystko o serii

1843 postów w tym temacie

Witam. Czy ktoś może miał taki problem z Heroes3 Złota Edycja a mianowicie: Gdy już mam około piąty miesiąc na mapie wielkości XL gra zaczyna strasznie zwalniać a dokładnie zawsze jeden z graczy komputerowych robi ruch strasznie długo i ciągle w miarę upływu kolejnych miesięcy kompuetr wykonuje swój ruch już tak długo że się nie da grać. Dodam że mam Pentium4 3.0 Ghz i 1Gb ram. A więc co siędzieje? Próbowałem ustawić koligację na 1 procesor logiczny bo to jest P4 HT ale nic to nei daje. Może trzeba całiem Hyper Trading wyłączyć? Kiedyś na poprzednim komputerze miałem tak samo. Myślę że to ejst spowodowane że gracze komputerowi z upływem czasu mają coraz więcej danych o mapie do analizowania a kod gry jest już dośc stary i niezoptymizowany do nowych typów procesorów. A może ktoś z Was ma na to sposób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 09:31, moonman napisał:


WoG jest przede wszystkim nastawiony na single - ja obecnie nie znam osob, ktore jeszcze graja
offline h3 - znam bardzo duzo graczy online h3 - i naprawde - nikt z nich nie wzbudza wiekszego
zainteresowania WoGiem. Na pytanie o WoGa przewaznie mozna uslyszec: szkoda na to czasu.

nic do WoGa nie mam - nie oczerniam go ani nie chwale - mi nie przypadl do gustu i po prostu
w niego nie gram

jesli ktos gra w hirki od kilku lat multi - to zaden, nawet boski budzik - nie zmusi go do
powrotu do offliline


To juz znasz :-) ja nigdy nie gralem z ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2006 o 21:29, żyrafa napisał:

> > czy moglby mi ktos powiedziec czemu i kiedy bedzie dostepny dzial download heroes
III
> na http://homm5.gram.pl
> > ???
>
> Patche już można ściągać.
>
patche to wiem ale kiedy mapy:/


Ee tam. Map to pełno jest w internecie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 19:34, pieknykot napisał:

Mam pytanie - Jak w edytorze map ustalić ile surowców mają na początku gracze ?

chyba sie nie da.. ale mozesz przydzielic zdarzenie / ze w 1dniu dostaniesz xx czegoś i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2006 o 19:34, pieknykot napisał:

Mam pytanie - Jak w edytorze map ustalić ile surowców mają na początku gracze ?

nie można tego zrobuić, można walnać kupkę zlota i ustawic ilość, lub wydarzeniem ..ghff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 17:30, amster22 napisał:

Mam tylko 1 część herosów 3(erathia) jak zainstalować , aby w grze były wszystkie dodatki?
Razem dzialały?

instalujesz erathie, po czym AB albo SoD w tym samym folderze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 17:32, michał26 napisał:

> Mam tylko 1 część herosów 3(erathia) jak zainstalować , aby w grze były wszystkie dodatki?

> Razem dzialały?
instalujesz erathie, po czym AB albo SoD w tym samym folderze :)

czyli wszystkie kampanie w jednej tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2006 o 17:33, amster22 napisał:

> > Mam tylko 1 część herosów 3(erathia) jak zainstalować , aby w grze były wszystkie
dodatki?
>
> > Razem dzialały?
> instalujesz erathie, po czym AB albo SoD w tym samym folderze :)
czyli wszystkie kampanie w jednej tak?

tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem ze jest jakas przyczyna, dla której twórcy zrezygnowali z wprowadzenia w HoMM V karawan. Po prostu mapy very big są so small, że karawany sa absolutnie zbyteczne. Tylko by zamieszanie wprowadziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Hero 2, otóż gdy właże na np. puzzle map gra mi się wiesza. W innych przypadkach też. CZasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj idę sobie do kiosku po oglądać gazetki z grami i oczom nie wierzyłem jak zauważyłem, że jest gra Homm2... :) Cóż dla samego kolekcjonerstwa musiałem kupić. :) Ciekawe czy mi się spodoba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2006 o 14:19, Jolanta2004 napisał:

Ściągnęłam z neta kilkanaście spakowanych map.
Co zrobić by je zainstalować i grać???
Proszę o pomoc!!!

Mogłaś przynajmiej napisać do której części... :) Jak do Homm3 to mamy rozpakowujesz i kopiujesz do folderu "Maps" znajdujacego się w głównym folderze gry. Jak do Homm4 to sprawa wygląda podobnie tylko w folderze "maps" możesz zrobić nowy folder w którym umieścisz nowe mapki- Nie jest to jednak konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować