Zaloguj się, aby obserwować  
TwoSwords

Heroes of Might and Magic - wszystko o serii

1843 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2006 o 14:48, Raylin napisał:

> Mam pytanie.Skąd można sciagnąć dodatek do Heroes3 Wake of The Gods???? bo w sklepie go
nie
> dostanę nigdzie.on jest chyba jakis nieoficjalny.odpiszcie i dajcie jakis link.

To jest dodatek stworzony przez fanów, nie był robiony z myślą o sprzedaży. A ściągnąć go możesz
stąd: http://www.strategyplanet.com/homm/wog/


A ja mam pewien poblem z owym dodatkiem. Po wybraniu języka w instalacji (ENGLISH) pojawia się okienko informujące mnie o tym, że język gry zostanie zmienony na wybrany, lecz po instalacji znowu będzie taki, jaki był. Lecz gdy ten komunikat zniknie, nie wiem co robić dalej... :( Proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może zacznijmy od początku: wchodzisz do panelu sterowania i tam w opcjach regionalnych i językowych zmieniasz wszędzie gdzie możesz ustawienia z polskiego na angielski, instalujesz WoGa i z powrotem zmieniasz wszystko na polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam tylko na dodatek :)Jeśli by ktoś miał jakieś info co do dodatku to prosze przesyłać na e-maila skubsa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś objaśnić jak atrybuty siła i obrona wpływają na zadawane bądź otrzymywane przez moje wojsko obrażenia? Czy jeśli atakuje kogoś a mam mniejszy atak niż obrona wroga to nie zadam mu obrażeń? Chociaż nie, jak patrzyłem to pomimo tego i tak zadawane były obrażenia. :/ Mógł by mi ktoś to objaśnić? Lepiej bowiem jest chyba grać w coś i wiedzieć jakie reguły tym prowadzą niż nie, prawda? Dzięki z góry za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 10:57, Nivellen89 napisał:

Czy może mi ktoś objaśnić jak atrybuty siła i obrona wpływają na zadawane bądź otrzymywane
przez moje wojsko obrażenia?

To jest tak: każdy punkt ataku bohatera zwiększa atak każdego stworzenia w jego armii o 1, podobnie - każdy punkt obrony bohatera zwiększa obronę każdego stworzenia w jego armii o 1.
A do obliczania obrażeń wykorzystuje się wzór, który uwzględnia atak i obrażenia zadawane przez istotę atakującą, obronę istoty broniącej się i modyfikatory (wynikające z czarów, umiejętności itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 13:57, windows00 napisał:

To jest tak: każdy punkt ataku bohatera zwiększa atak każdego stworzenia w jego armii o 1,
podobnie - każdy punkt obrony bohatera zwiększa obronę każdego stworzenia w jego armii o 1.
A do obliczania obrażeń wykorzystuje się wzór, który uwzględnia atak i obrażenia zadawane przez
istotę atakującą, obronę istoty broniącej się i modyfikatory (wynikające z czarów, umiejętności
itp.).

Sorry za drugi post, ale zapomniałem o jednym:
w tych obliczeniach uwzględnia się też ilość jednostek atakujących i broniących się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2006 o 17:34, walgierz napisał:

> pomocy walgierz!!!!!!!!!!!!!!11
Jeden z Was tworzył sieć. Podczas tego powienien podać nazwę sieci i hasło do niej.
Podczas dołączania kolega musi wpisać nazwę sieci i to hasło.
Jeżeli nie o to chodzi, to podaj więcej szczegółów, może screena. Nie wiem, czy będę w stanie
pomóc, nie znam tak dobrze tego programu. Ale postaram się :)


co mam w to wpisac i jako opcje wybrac podem zeby grac prze online

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdź do menu i kliknij Gra dla wielu graczy czy jak to sie nazywao a optem wybierz ubi.com i zaloguj sie na konto które powinnno byc zalozone na stronie ubi.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 16:40, Mag.Marcin napisał:

co mam w to wpisac i jako opcje wybrac podem zeby grac prze online

Instalujesz, uruchamiasz, konfigurujesz wg wskazówek. Czekasz, aż program się zaloguje. Wtedy opcje stają się aktywne.
Wybierasz "Utwórz nową sieć" i postępujesz wg poleceń. Potem koledze/kolegom podajesz parametry utworzonej sieci (nazwa, hasło) i oni się w niej logują.
Każdy z Was bedzie miał nadany mu przez Hamachi nr IP (u góry).
Włączasz grę (np Heroes III), wybierasz grę wieleoosobową, tryb TCP/IP, "szukaj gry", wpisujesz IP (to od Hamachi) gospodarza sesji i czekasz. Powinno hulać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2006 o 16:40, Mag.Marcin napisał:

> > pomocy walgierz!!!!!!!!!!!!!!11
> Jeden z Was tworzył sieć. Podczas tego powienien podać nazwę sieci i hasło do niej.
> Podczas dołączania kolega musi wpisać nazwę sieci i to hasło.
> Jeżeli nie o to chodzi, to podaj więcej szczegółów, może screena. Nie wiem, czy będę w
stanie
> pomóc, nie znam tak dobrze tego programu. Ale postaram się :)

co mam w to wpisac i jako opcje wybrac podem zeby grac prze online

Nie używaj obrazka pod postem... to nie jest miejsce na awatar... Powinny się tam znajdować jedynie obrazki związane z tematem i mające jakiś cel w dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania związane z "Hirołsami 1 i 2". Czy w tych grach można było umieścić bohatera w zamku? Jeśli tak to proszę o informację jak to zrobić. I jeszcze jedno, nie wiecie skąd ściągnąć 2 aby były w niej wszystkie filmiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2006 o 00:56, Nivellen89 napisał:

Mam pytania związane z "Hirołsami 1 i 2". Czy w tych grach można było umieścić bohatera w zamku?

W 1 nie, a w 2 byl dowodca w zamku do kupienia.

Dnia 10.07.2006 o 00:56, Nivellen89 napisał:

I jeszcze jedno, nie wiecie skąd ściągnąć 2 aby były w niej wszystkie filmiki?

Najlepiej z polki w jakims sklepie ;p Kupisz oryginal bedziesz mial wszystkie filmiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować