Zaloguj się, aby obserwować  
TwoSwords

Heroes of Might and Magic - wszystko o serii

1843 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2008 o 23:23, Kalejdoskop86 napisał:

Grałem we wszyyystkie poprzednie hirołsy (oprócz dodatkó do HoMM5) , ach, jak pięknie
te pudełka na półce wyglądają! ^^

Ale do rzeczy: w wydaniu HoMM5, które dzisiaj mi przyszło jest HoMM3: RoE. I pytanie
jest tutaj takie: czy będzie działać na Windows Vista 32bit i czy w ogóle zainstaluje
się na kompie Intel Core 2 Quad Q9300 4x2.5 ghz, 4gb RAM, GTX 260 ponad 800mb i Windows
Vista 32bit?


A masz obudowe z ołowiu? Bo płytka troche promieniuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 23:23, Kalejdoskop86 napisał:

Ale do rzeczy: w wydaniu HoMM5, które dzisiaj mi przyszło jest HoMM3: RoE. I pytanie
jest tutaj takie: czy będzie działać na Windows Vista 32bit i czy w ogóle zainstaluje
się na kompie Intel Core 2 Quad Q9300 4x2.5 ghz, 4gb RAM, GTX 260 ponad 800mb i Windows
Vista 32bit?


Powinno działać. Mojemu bratu działa na Viście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2008 o 23:16, Lfdracon napisał:

Cheatujesz = płacisz za to cenę. Możesz wpisać kod anulujący działanie poprzedniego,
ale nie sądzę, żeby gra przywróciła wtedy status "czystej" rozgrywki.

Byc może nie wyraziłem sie dokładnie,więc sprecyzuję, chodzi o to czy mogę sobie podejrzeć jakie będe miał np. czary w miescie(III i IV) i jakie specjalności w seminariach(IV) ,aby to uczynić szybko muszę miec włączone kody na nieograniczone AP,wygrywanie bitew i budowę budowli w miescie, jeśli czary i specjalności będą odpowiadały planowi rozwoju moich bohaterów to wczytuje początkowy plik i gram bez kodów.Troche to męczące grać kilka dni i zobaczyc że zestaw czrów lub specjalności mi nie odpowiada lub mieć dwie zainstalowane gry jedna do sprawdzania map druga do grania :(, ale jeśli to jedyna możliwość to bedę tak musiał zrobić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 05:16, Chester001 napisał:

Na allacha po co ci to wszystko ?
ludzie nic nie myslą zapisz gre wł kody podejrzyj co jest gdzie potem wczytaj gre i graj..
japierdziule..

problem w tym ze wtedy po zakończeniu kampanii w hall of fame jestem oszustem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 18:22, caesar3 napisał:

problem w tym ze wtedy po zakończeniu kampanii w hall of fame jestem oszustem

Używałeś kodów -> Nie przeszedłeś misji uczciwie -> Jesteś oszustem.
Prosta konsekwencja.
A przejść misje można nawet przy niesprzyjającym doborze czarów w miastach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 18:22, caesar3 napisał:

> Na allacha po co ci to wszystko ?
> ludzie nic nie myslą zapisz gre wł kody podejrzyj co jest gdzie potem wczytaj gre
i graj..
> japierdziule..
problem w tym ze wtedy po zakończeniu kampanii w hall of fame jestem oszustem

Po prostu nie używaj żadnych kodów. Naucz się przechodzić bez kodów, graj cały czas aż ci się uda bez kodów przejść grę. Wiem, że jest trudno bez kodów ale jak nie chcesz być podpisany jako oszust za końcu kampanii to nie graj na kodach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/cut

Huh ... a czemu nie wsadzisz płytki do napędu i sam nie sprawdzisz ? O___o

Jak będzie działać to OK a jak nie to się wtedy zgłoś. Trochę samodzielności, ludzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Nie mogę uruchomić Heroes IV. Instalacja przebiega normalnie, a gdy próbuje uruchomić grę, to pojawia się jedynie obraz z oblężenia i nic się nie dzieje. U kolegi dzieje się tak samo. Co mam zrobić?

20081102131657

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro na dwóch komputerach występuje jeden i ten sam błąd to wygląda mi na to jakby płyta z grą była jakoś uszkodzona. Być może niektóre pliki nie mogą zostać odczytane. Spróbuj skopiować zawartość płyty na dysk i zainstalować grę w ten sposób. Wątpię aby to coś dało, ale chyba nic nie szkodzi Ci spróbować. Nie wiem czy w tym przypadku opłaca sie korzystać z dożywotniej gwarancji, bo gra jest dość tania i łatwo dostępna w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 13:17, chojrak96 napisał:

Mam problem. Nie mogę uruchomić Heroes IV. Instalacja przebiega normalnie, a gdy próbuje
uruchomić grę, to pojawia się jedynie obraz z oblężenia i nic się nie dzieje. U kolegi
dzieje się tak samo. Co mam zrobić?

Błaha rzecz - czy podczas uruchamiania gry płyta jest w napędzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2008 o 19:50, KŁEJK napisał:

/cut

Huh ... a czemu nie wsadzisz płytki do napędu i sam nie sprawdzisz ? O___o

Jak będzie działać to OK a jak nie to się wtedy zgłoś. Trochę samodzielności, ludzie
...

No pytam się, bo ponoć się tnie niektórym ludziom instalator, bo jest np. stary i nie umie rozgraniczyć, że dysk może mieć 750gb. :P

btw. no ja nie wiem czemu ludzie są tacy złośliwi... raz się zapytałem, czy Stalker nie promieniuje, a tu już dogryzanie... zresztą, w HoMM i tak nie ma promieniowania więc nic nie promieniuje, hehe. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 19:04, Lfdracon napisał:

Błaha rzecz - czy podczas uruchamiania gry płyta jest w napędzie?

Właśnie o to chodzi, że jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko wytłumacz mi, jaki sens ma pisanie "czy instalator mi zadziała"? Bo męczę się z tym już jakieś 4 dni i dalej nie mogę pojąć, co to za problem byłoby spróbować zainstalować i dopiero napisać o ewentualnym błędzie/problemie...
Cóż. Widać wyraźnie na Twoim przykładzie, że ranga ma się nijak do samodzielności na forum(i nie tylko.)

chojrak96:
Spróbuj Alcoholem zrobić obraz płyty i odtworzyć go z napędu wirtualnego.
BTW. W jakim wydaniu ta H4? Premierówka/Platyka/XK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 19:22, Kalejdoskop86 napisał:

No pytam się, bo ponoć się tnie niektórym ludziom instalator, bo jest np. stary i nie
umie rozgraniczyć, że dysk może mieć 750gb. :P

Jak już mówiłem. Wsadź płytkę i sprawdź a dopiero potem zawracaj ludziom gitarę.

Dnia 02.11.2008 o 19:22, Kalejdoskop86 napisał:

btw. no ja nie wiem czemu ludzie są tacy złośliwi...

Ja też nie wiem, całymi dniami mogę nad tym rozmyślać.
>raz się zapytałem, czy Stalker nie

Dnia 02.11.2008 o 19:22, Kalejdoskop86 napisał:

promieniuje, a tu już dogryzanie...

Jakie dogryzanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 19:22, Kalejdoskop86 napisał:

btw. no ja nie wiem czemu ludzie są tacy złośliwi... raz się zapytałem, czy Stalker nie
promieniuje, a tu już dogryzanie...


Rozumiem,że nie widzisz w takim pytaniu niczego nienormalnego ? W takim razie pozostaje mieć nadzieję,że 86 to nie rok twojego urodzenia...

Dnia 02.11.2008 o 19:22, Kalejdoskop86 napisał:

zresztą, w HoMM i tak nie ma promieniowania więc
nic nie promieniuje, hehe. ^^


Ale czary są... Jeszcze z implozji może cię zechce uderzyć wróg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol, nie naskakujcie już masowo. :P
Się pytam, bo później nie lubię mieć szczątków gry na PC, bo się nie zainstaluje, gdyż instalator taki pomyśli, że 750gb to za mało, co jest błędem.

Co do mojej rangi na forum to mi jedno, jaką mam.

A jeszcze wracając do sprawy Stalkera - cóż, wiem, głupie pytanie, ale no... no jakoś coś mi mówiło, że lepiej nie kupować tej gry. Mam za słabą psychikę i jak czytałem kiedyś w necie o Czarnobylu artykuł to strasznie to mnie wstrząsnęło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 19:37, Kalejdoskop86 napisał:

A jeszcze wracając do sprawy Stalkera - cóż, wiem, głupie pytanie, ale no... no jakoś
coś mi mówiło, że lepiej nie kupować tej gry. Mam za słabą psychikę i jak czytałem kiedyś
w necie o Czarnobylu artykuł to strasznie to mnie wstrząsnęło...


Horrorów lepiej też nie oglądaj bo przez TV jeszcze cie zabiją... Naprawdę myślenie nie boli a tym bardziej trochę zdrowego spojrzenia. To nie Stay Alive czy Krąg tylko rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2008 o 19:41, dawidos170 napisał:

Horrorów lepiej też nie oglądaj bo przez TV jeszcze cie zabiją... Naprawdę myślenie nie
boli a tym bardziej trochę zdrowego spojrzenia. To nie Stay Alive czy Krąg tylko rzeczywistość.

Po prostu przeżywam różne rzeczy, wiesz? Taki film "Zielona Mila" , który 3 razy oglądałem i za każdym razem aż mnie głowa bolała, jak dawali tym skazańcom tę zamoczoną gąbkę i w ogóle, szkoda mi było szczególnie tego czarnoskórego uzdrowiciela, który został zabity za to, że chciał pomóc, a nie umiał się wytłumaczyć... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować