Zaloguj się, aby obserwować  
Taykun

KKND 2 Krossfire Clan

26 postów w tym temacie

Może i bym się zgodził gdyby nie jedna rzecz. Że grałem w to dosyć dawno temu i nigdy nie byłem w to dobry :) A pozatym na necie mi sie nigdy nie chciał odpalić :/ Zawszemi jakiś błąd wypluwał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam! ja jestem wielkim maniakiem KKND - zagrywalem sie ostro w obie czesci, jezeli twoja propozycja jest nadal aktualna odpisz czym predzej na tego posta, trzeba sie dogadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no no ... :-D
A juz myślałem, ze świat zapomniał o tej IMO kapitalnej grze :)
Jedynka była jedną z pierwszych gier, jakie kupiłem (w sklepie :-P) i była naprawdę spoko :-) Potem dodatek (chyba Extreme) gdzie dodano opcję taką zbliżoną do Skirmish i znowu całe dnie zawalone na spalaniu mutantów ;-P
A jak się pojawilo Crossfire, to już w ogóle cały świat dla mnie przestał istnieć :P. Olbrzymia mapa świata w trybie taktycznym (jak w DC albo w Emperorze), nowa rasa robotów i generalnie nowy klimat rozgrywki. Po prostu niezapomniane chwile spędzone razem z bratem ;-P na zdobywaniu planety, co wcale nie było takie proste (obecnie RTSy to juz pikusie, spróbujcie przejść całego KKND 1, GL)
Ta cała seria jest jak dla mnie legendą i jak tylko zobaczyłem ten topic, to odrazu stare dobre wspomnienia się odezwły (dzięki :-D).
Szkoda tylko, ze obecnie nie mam juz ani cześci pierwszej, ani drugiej. Od "jedynki" płyta mi się porysowała i juz nie działa od dawien dawna, a dwójkę gdzieś bodajmy pożyczyłem i wsiąkła na dobre :- / ... a szkoda, bo z chęcią bym odświeżył stare wspomnienia :-/

BTW do dzisiaj pamiętam intra zarówno z części pierwszej, jak i z drugiej (to z jedynki dość fajne ;-)).

A co do ewentualnej kontynuacji, to oczywiście jestem całkowicie ZA :-), ale problem jest chyba taki, ze firma zajmująca się tą serią (bodajmy Melbourne House) juz od dawna nie istnieje :-/ i ktoś musiałby wykupić prawa do tytułu.

Krush, Kill and Destroy ...

PS. Jak się nazywał najpotężniejszy pojazd "Survivors" (nie mutantów) w KKND 1 ? (Taki czołg z działem obrotowym). Jezu, jak zaczął on kosić, to czasami aż wzroku nie mogłem oderwać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 18:58, Dann napisał:

No no no ... :-D
A juz myślałem, ze świat zapomniał o tej IMO kapitalnej grze :)
Jedynka była jedną z pierwszych gier, jakie kupiłem (w sklepie :-P) i była naprawdę spoko :-)
Potem dodatek (chyba Extreme) gdzie dodano opcję taką zbliżoną do Skirmish i znowu całe dnie
zawalone na spalaniu mutantów ;-P
A jak się pojawilo Crossfire, to już w ogóle cały świat dla mnie przestał istnieć :P. Olbrzymia
mapa świata w trybie taktycznym (jak w DC albo w Emperorze), nowa rasa robotów i generalnie
nowy klimat rozgrywki. Po prostu niezapomniane chwile spędzone razem z bratem ;-P na zdobywaniu
planety, co wcale nie było takie proste (obecnie RTSy to juz pikusie, spróbujcie przejść całego
KKND 1, GL)
Ta cała seria jest jak dla mnie legendą i jak tylko zobaczyłem ten topic, to odrazu stare dobre
wspomnienia się odezwły (dzięki :-D).
Szkoda tylko, ze obecnie nie mam juz ani cześci pierwszej, ani drugiej. Od "jedynki" płyta
mi się porysowała i juz nie działa od dawien dawna, a dwójkę gdzieś bodajmy pożyczyłem i wsiąkła
na dobre :- / ... a szkoda, bo z chęcią bym odświeżył stare wspomnienia :-/

BTW do dzisiaj pamiętam intra zarówno z części pierwszej, jak i z drugiej (to z jedynki dość
fajne ;-)).

A co do ewentualnej kontynuacji, to oczywiście jestem całkowicie ZA :-), ale problem jest chyba
taki, ze firma zajmująca się tą serią (bodajmy Melbourne House) juz od dawna nie istnieje
:-/ i ktoś musiałby wykupić prawa do tytułu.

Krush, Kill and Destroy ...

PS. Jak się nazywał najpotężniejszy pojazd "Survivors" (nie mutantów) w KKND 1 ? (Taki czołg
z działem obrotowym). Jezu, jak zaczął on kosić, to czasami aż wzroku nie mogłem oderwać :-P



Ten pojazd to był Autocannon Tank :) a masz fart bo obraz płyty KKND Xtreme jest zawarty tutaj:
część 1: http://www.megaupload.com/pl/?d=3DUU8Z47
część 2: http://www.megaupload.com/ru/?d=4D2YPNQU

gra ma status abandonware''a, więc myślę, że zamieszczenie jej nikogo nie szarpnie;p

Po zassaniu obydwóch części rozpakować WinRar''em i kropka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować