Zaloguj się, aby obserwować  
DazZy

Śródziemie (Władca Pierścieni) - Forumowa gra RPG

1129 postów w tym temacie

Nagle w powietrzu rozległ się skrzek, jakby kogoś ze skóry obdzierano.Wszyscy spojrzeli w górę i zobaczyli, że setki orłów niszczy Upiory Pierścienia na skrzydlatych bestiach. Zrzucały je na ziemię w kawałkach, które grzebały pod ziemią zastępy wroga oraz Nazgul.
Chwilę później usłyszano róg. Głośny, rześki i piękny.
-To róg elfów Thranduila! -krzyknął Legolas. To była prawda. Pół tysiąca elfów biegło na wroga, a za nimi posuwał się las entów. W niecałą godzinę wszyscy zniszczyli całą armię wroga. Pozostało wygnać niedobitków.
Rogoz chodził po polu walki ze strachem. Było tutaj tyle krwi i nadgniłych ciał. Nagle zobaczył cos straszliwego. Pośród trucheł całego odzdziału orków leżała Olga z włócznią w brzuchu. Rogoz szybko do niej podbiegł, ukląkł i złapał kobietę za rękę.
-Stało się..-mruknęła. - Żegnaj. I niech ci się dobrze powodzi...
Wydała ostatnie tchnienie...

Rogoz klęczał przy niej przez parę minut, potem wstał. Wargi trzęsły mu się w niemocy. Z przerażającym krzykiem rzucił się na ciała orków, az się przewrócił. Leżał tak i płakał...

[Wybacz Olga, ale bardzo długo nic nie pisałaś]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sulnar powoli podszedł do Rogoza i powiedział:
- Wojna to jednocześnie radość i rozpacz. Płaczemy, gdy umierają bliscy, gdy widzimy ciała poobgryzane przez kruki ciągnące się aż po horyzont. Z drugiej jednak strony dzisiaj odnieśliśmy wielkie zwycięstwo - nieprzyjaciel został odparty, a jego armia rozbita. Nie osiadajmy jednak na laurach. W Mordorze zapewne jest jeszcze wielu Orków i wiele przerażających bestii. Musimy postanowić co robić dalej. Ty też musisz. Jesteś w końcu przywódcą naszej drużyny.

***

Kilka godzin później Sulnar szedł ulicami Minas Tirith. Nikt się nie radował, nikt nie śpiewał. W mieście panowała żałoba. Nic dziwnego - zginęły tysiące ludzi, mury miasta pogruchotane, a budynki spalone. Strażnik szedł samotnie, w ciszy przez miasto. Ludzie przyglądali mu się z zaciekawieniem mieszanym z podziwem. Spojrzał na siebie. Okazało się, że cały płaszcz i skórzany kaftan ma obryzgany krwią. Podszedł do jednego mieszkańca i zapytał:
- Gdzie tu znajdę lazaret? Mój przyjaciel został ranny.
- Domy Uzdrowień? W następnym kręgu, pierwszy budynek na prawo. Na pewno pan pozna - Domy Uzdrowień mieszczą się koło ogrodów.
- Dziękuję - odpowiedział mu Sulnar i odszedł we wskazanym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Co Olg nie żyje???- Madras wykrzyczał kiedy rozmwiał wieczorem w karczmie z kolegami.- Nie no to ne możliwe, przeciaż ona, nie dlaczego ona, to niemożliwe...
Czarodziej wstał i wybiegł z izby. Wypadł na ulice, w oddali widoczna była łuna pożaru, ze wsząd było czuć dym i ścierwa orków. Coś mokrego poczół na policzku, co to deszcz pada? Spojrzał wniebo, ale było czyste, okazało się, że to łzaciknie mu po policzu. Usiadł gdzieś w bramie i płakał.
- Nie dlaczego ona umarła, przecież ja ją kochałem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię:Artemis Enteri
Rasa:człowiek
Opis postaci:Ponury i zamyślony bohater. wysoki,czarne włosy,gibka postura. Walczy sztyletem i krótkim mieczem. Sztylet leczy swojego właściciela przez wysysanie życia z przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 18:27, necron1501 napisał:

Imię:Artemis Enteri
Rasa:człowiek
Opis postaci:Ponury i zamyślony bohater. wysoki,czarne włosy,gibka postura. Walczy sztyletem
i krótkim mieczem. Sztylet leczy swojego właściciela przez wysysanie życia z przeciwników.

[Najpierw niech MG pozwoli ci grac. Potem zrob karte postaci]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2007 o 19:52, necron1501 napisał:

[Rogoz nilubię być natrętny ale kiedy mnie wprowadzisz?]

A ja nie lubię się powtarzać! Jak niby z Zielonej Szkoły miałem Cię wprowadzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.05.2007 o 21:33, rogoz94 napisał:

A ja nie lubię się powtarzać! Jak niby z Zielonej Szkoły miałem Cię wprowadzić?


Sorry zapomniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(Zakładamy, że wszystkie wydarzenia z książki, po zwycięstwie na polach Pelenoru już się stały, jesteśmy pod Czarną Bramą. Rozgrywa się bitwa.)

Rogoz walczył, ile miał sił w ramionach. Jeszcze nie oswoił się z myślą, że Ona nie żyje... Chciał pomścić Olgę, cokolwiek by to znaczyło. Nagle zobaczył przed sobą wielkiego, potężnego przywódcę trolli. Zrobił unik przed jego mieczem, zaszedł go od tyłu i mocno ciął w tętnicę. Troll padł na kolana. Rogoz wskoczył mu na kark i już miał odrabać stworzeniu obrzydliwy łeb, gdy ziemia się zatrzęsła. Carna Brama zaczeła się walić, wszyscy orkowie umarli tam, gdzie stali, Nazgul wyparowali, a ich bestie padły martwe. Orodruina sypnęła magmą, która zniszczyła doszczętnie Wieżę. Wygrali, a Jedyny został unicestwiony...


Dobra! Pierwszy scenariusz mamy już za sobą. Mam teraz trzy propozycje:
1. Rozpocznijmy kolejny, tylko, że będzie się rozgrywał na wyspie Numenor, w II Erze.
2. Rozpocznijmy znów woję o pierścień, ale tym razem siłami zła.
3. Rozpocznijmy wojnę z Melkorem, jako elfowie.

Którą z nich wybieramy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 17:36, rogoz94 napisał:

1. Rozpocznijmy kolejny, tylko, że będzie się rozgrywał na wyspie Numenor, w II Erze.


Pierwszy jak zwykle najlepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 19:30, Inthar napisał:

[Skoro zaczyna się nowy scenariusz, to czy mógłbym znów wrócić do gry ?]

Owszem, tylko jeszcze nie wiemy, który scenariusz gramy:)
Zaraz coś wyperswaduję u Modów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 27.05.2007 o 17:36, rogoz94 napisał:


Dobra! Pierwszy scenariusz mamy już za sobą. Mam teraz trzy propozycje:
1. Rozpocznijmy kolejny, tylko, że będzie się rozgrywał na wyspie Numenor, w II Erze.
2. Rozpocznijmy znów woję o pierścień, ale tym razem siłami zła.
3. Rozpocznijmy wojnę z Melkorem, jako elfowie.

Którą z nich wybieramy?


Moim zdaniem powinniśmy wybrać ziłami zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz trzy wybory, to zawsze wybieraj czwarty (albo i piąty nawet) - to jedno z moich ulubionych powiedzeń. Według mnie powinniśmy umiejscowić wydarzenia pod koniec II ery. Dlaczego? To okres wielu ważnych wydarzeń dziejących się w krótkich odstępach czasu. Możemy uczestniczyć w wojnie Angmaru z Arnorem i Elfami, wojnie Gondoru z Mordorem lub z Korsarzami z Umbaru, wojnie Krasnoludów ze smokami pod Samotną Górą lub z Goblinami w Morii. A na koniec możemy uczestniczyć w bitwie, która zakończyła II erę, kiedy to poległ Gil-Galad i Elendil, a Sauron został (prawie) pokonany. Jak wam się to podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2007 o 18:27, Mediv napisał:

pokonany. Jak wam się to podoba?

Przeczytał Silmarilion i teraz szpanuje:P

Mi też się podoba:)

Czyli jest 3:1:0 dla II Ery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 18:27, Mediv napisał:

Jeśli masz trzy wybory, to zawsze wybieraj czwarty (albo i piąty nawet) - to jedno z moich
ulubionych powiedzeń. Według mnie powinniśmy umiejscowić wydarzenia pod koniec II ery. Dlaczego?
To okres wielu ważnych wydarzeń dziejących się w krótkich odstępach czasu. Możemy uczestniczyć
w wojnie Angmaru z Arnorem i Elfami, wojnie Gondoru z Mordorem lub z Korsarzami z Umbaru, wojnie
Krasnoludów ze smokami pod Samotną Górą lub z Goblinami w Morii. A na koniec możemy uczestniczyć
w bitwie, która zakończyła II erę, kiedy to poległ Gil-Galad i Elendil, a Sauron został (prawie)
pokonany. Jak wam się to podoba?


Angmar kontra elfy i ludzie.... Dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2007 o 10:58, necron1501 napisał:


Angmar kontra elfy i ludzie.... Dobry pomysł

Odezwał się ten, kto się zna!
Ale poczekajmy, az reszta się wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować