Zaloguj się, aby obserwować  
DazZy

Śródziemie (Władca Pierścieni) - Forumowa gra RPG

1129 postów w tym temacie

Chwilowo potwierdziły 3 osoby z 9. Dane osoby mają jeszcze 1 dzień na potwierdzenie. Acha jestem początkującym GM więc na początku może być do bani. Wszelakie skargi na moje prowadzenie gry mówić. Rogoz mówił i że nie może grać ma zepsuty net więc nie musi potwierdzać w ciągu 1 dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam Wszem i w obec że koniec przyjmowania potwierdzeń następujące osoby wypadają z rozgrywki:
misilov
Inthar
Damboliko
Adamido
Pytanie do osób które grają przyjmujemy nowe osoby czy nie?
Każdy kto przez tydzień nic nie napisze bez uzasadnienia wyleci z rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 11:22, necron1501 napisał:

Ogłaszam Wszem i w obec że koniec przyjmowania potwierdzeń następujące osoby wypadają z rozgrywki:
misilov
Inthar
Damboliko
Adamido

Trudno ;)

Dnia 02.09.2007 o 11:22, necron1501 napisał:

Pytanie do osób które grają przyjmujemy nowe osoby czy nie?

PRZYJMUJEMY!!! Co będziemy tak sami grać??

Dnia 02.09.2007 o 11:22, necron1501 napisał:

Każdy kto przez tydzień nic nie napisze bez uzasadnienia wyleci z rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2007 o 12:33, misiolv napisał:

Sorry byłem w za miastem przez ostatnie 2 dni.
Potwierdzam jeśli jeszcze można?

No dobra przez wzgląd na to że wkładałeś się w poprzednią grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Dobra rozpoczynamy.Wprowadzenie czemu nie ma rogoza i reszty.]

-Co?!zostawiasz nas samych?!-krzyknął Artemis
-No niestety muszę was opuścić-powiedział skruszony Rogoz
-Dobra rozumiem,dostałeś ważniejsze zadanie, dobra, ale kurde dlaczego zabierasz połowę naszy kumpli i rzeczy?! -Kurde pytam dlaczego?-wrzeszczał dalej Artemis na Rogoza
-Nie krzycz tak bo ktoś usłyszy-powiedział Rogoz
-Jak mam w 4 osoby wypłynąć do śródziemia (przypominam jeszcze nie wypłyneliśmy)HM?
-Nie wiem przepraszam-powiedział coraz bardziej zdołowany Rogoz
-Nic kurde nie wiesz-krzyknął i wypadł z pokoju Rogoza zbiegł na dół po schodach i podszedł do jego jeszcze dobrze nastawionych 4 towarzyszy.
-Panowie każdy z nas ma 1 dzień na pożegnanie i te rzeczy jutro wypływamy-powiedział i wypadł niczym burza
z gospody w deszcz i pobiegł na statek.(Rozmawiacie teraz o wydarzeniach które miały miejsce reszta osób [czyli te które nie potwierdziły zniknęły z miasta]nie ma w gospodzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.09.2007 o 11:22, necron1501 napisał:

Każdy kto przez tydzień nic nie napisze bez uzasadnienia wyleci z rozgrywki.

Mam pytanie. bede staral pisac sie jak najczesciej ale jak nie bede gral przez tydzien to przez to ze mam strasznie duzo nauki (2 klasa liceum). Tojest chyba uzasadnienie. A co do pytania. Uwazam ze nie ma wiekszego sensu przyjmowac wiekszej ilosci graczy bo zrobi sie tutaj chaos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie masz co przepraszać ale pomyśl logicznie, na tyle wątków na forum szanse dostrzeżenia przez modka Twej prośby są.. małe. Uważam że należy spisać nowy regulamin a zrobić to powinien MG. Kto ma doświadczenie niech to zrobi :> Regulamin bym napisał ale już MG''owanie nie wchodzi w gre, więc kto się czuje na siłach niech się tego zadania podejmie, ja chętnie do gry dołącze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 01:34, Obi-wan Kenobii napisał:

Nie masz co przepraszać ale pomyśl logicznie, na tyle wątków na forum szanse dostrzeżenia przez
modka Twej prośby są.. małe. Uważam że należy spisać nowy regulamin a zrobić to powinien MG.
Kto ma doświadczenie niech to zrobi :> Regulamin bym napisał ale już MG''owanie nie wchodzi
w gre, więc kto się czuje na siłach niech się tego zadania podejmie, ja chętnie do gry dołącze.


Widze doświadczzony więc przyjmuje do gry a regulamin możesz napisać wystawić na forum i zobaczym co trzeba będzie poprawić a jeżeli będziesz grał to mianuje cię MG administracyjno zastępczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 22:17, Książe Pólkrwi napisał:


.

Dnia 03.09.2007 o 22:17, Książe Pólkrwi napisał:

Mam pytanie. bede staral pisac sie jak najczesciej ale jak nie bede gral przez tydzien to przez
to ze mam strasznie duzo nauki (2 klasa liceum). Tojest chyba uzasadnienie. A co do pytania.
Uwazam ze nie ma wiekszego sensu przyjmowac wiekszej ilosci graczy bo zrobi sie tutaj chaos.


Dobra rozumiem masz usprawiedliwienie ale próbuj coś pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 17:27, necron1501 napisał:

Widze doświadczzony więc przyjmuje do gry a regulamin możesz napisać wystawić na forum i zobaczym
co trzeba będzie poprawić a jeżeli będziesz grał to mianuje cię MG administracyjno zastępczym.

Nie no ludzie.. Przecież napisałem że nie mam doświadcznia. Regulamin IMO musi spisac MG wedle uznania, w końcu to on będzie swojego rodzaju panem naszego losu ;] Uważam że Mediv byłby odpowiednia osobą o ile się zgodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mediv mam do ciebie proźbę jako że jestem zielony w byciu GM czy mógłbyś stworzyć regulamin gry jesteś od początku tematu i słyszałem że masz doświadczenie w takich rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować