Zaloguj się, aby obserwować  
DazZy

Śródziemie (Władca Pierścieni) - Forumowa gra RPG

1129 postów w tym temacie

[Zwróciłem ci uwagę nie dlatego, że jestem MG, ale dlatego, że było to sprzeczne z regulaminem. Napisz lepiej do mnie na GG, żeby tematu nie zaśmiecać. To się tyczy wszystkich - OD TERAZ WSZYSTKIE SPRAWY ORGANIZACYJNE ZAŁATWIAJMY NA GG.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczyciwy krasnal z plemienia durina dożywa 250 lat. Gimli miał chyba koło 70.
Aha i jeszcze jedno w co tera gramy (śródziemie to co wcześniej czy jeszcze co innego?)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Imię: Marl Szerszy
2. Rasa: Krasnolud
3. Zawód: wojownik
4. Opis: Krasnolud o wyrazistych rysach twarzy, łysy (w pożarze stracił włosy), broda długa i siwa. Lat 68, pełen entuzjazmu i humoru, urodzony poskramiacz orków i ukuków, Ciężka kolczuga co spowalnia jego ruchy lecz lepiej ochrania, hełm z lekkiego żelaza, 2 małe topory o dużej szybkości lecz o mniejszym przebiciu pancerza. Daje pomocne rady w taktyce, w walce energiczny co eliminuje jazdę konną oraz współpracę w bezpośrednim kontakcie.
Nie używa tarczy ze względu na jej rozmiary. Wybredny pod względem jedzenia ale gdy jest głody nic go nie powstrzyma od zjedzenia dużych ilości jedzenia. Nie lubi Elfów zdecydowanie woli ludzi, którzy tak jak on ruszą w bój bez względu na wszystko.
Wymiary:
-W pasie 64cm
-W ramionach 50cm
-Wzrost 130cm, co ułatwia mu znacznie w walce blokowanie ciosów.
Mam nadzieję, że może być :).
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Rogoz94/Rogoz/Królewski Gwardzista/GM uśpiony:)
2.krzysiek253/Madras/Wojskowy/Gracz
3.necron1501/Artemis/Najemnik/GM
4.Mediv/Raan/Wojskowy/(Jeżeli chcesz GM nr 2)
5.misilov/Kelebgil/Żeglarz/Gracz
6.Książe Półkrwi/Vardaas/najemnik/Gracz
7.gall historyk/Milen Kamiennoręki/krasnolud/Wojownik/Gracz
8.Akoss-94(najpierw zapytaj później pisz karte postaci)/Marl Szerszy/krasnolud/wojownik/Gracz

KONIEC PRZYJMOWANIA GRACZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Możesz przestać nas tak popędzać? Nie wiem jak inni, ale ja nie mam zbyt wiele czasu na nic. Jak uda mi się znaleźć go trochę na odpalenie kompa (co wcale nie zdarza się często), to poświęcam ten czas na pisanie (nie mam czasu na granie nawet). Druga sprawa, że piszę jeszcze do Asasynów i Bitewnego Pyłu (Wiedźmin na razie stoi), więc poświęcam swój czas nie tylko Śródziemiu.
I jeszcze jedna sprawa, która się tyczy bezpośrednio ciebie, necron1501. Jesteś MG, ale nie przestrzegasz jednego z punktów regulaminu! Pisze jak byk, że offtopy piszemy w nawiasach kwadratowych!]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 10:02, Mediv napisał:

[Możesz przestać nas tak popędzać? Nie wiem jak inni, ale ja nie mam zbyt wiele czasu na nic.
Jak uda mi się znaleźć go trochę na odpalenie kompa (co wcale nie zdarza się często), to poświęcam
ten czas na pisanie (nie mam czasu na granie nawet). Druga sprawa, że piszę jeszcze do Asasynów
i Bitewnego Pyłu (Wiedźmin na razie stoi), więc poświęcam swój czas nie tylko Śródziemiu.
I jeszcze jedna sprawa, która się tyczy bezpośrednio ciebie, necron1501. Jesteś MG, ale nie
przestrzegasz jednego z punktów regulaminu! Pisze jak byk, że offtopy piszemy w nawiasach kwadratowych!]


[SORRY bardzo przepraszam:(]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować