Zaloguj się, aby obserwować  
DazZy

Śródziemie (Władca Pierścieni) - Forumowa gra RPG

1129 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2008 o 21:59, lawenda napisał:

[Mam pytanie. Jeśli ta gra dojdzie do momentu zbudzenia się krasnoludów, będzie można
się dołączyć jako członek tej rasy (to samo pytanie dotyczy ludzi)]

Za jakies 2,5 tys lat... Tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry za spamerstwo ale rogoz z postow ktore czytalem wynika ze kazdy musi czytac wszystkie ksiazki tolkiena osadzone w srodziemiu i musi miec obcykana jego historie... jesli masz takie wymagania to moze dopisz to w regulaminie gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, spróbujemy ostatni raz... Ogłaszam nabór do nowej gry, będzie się ona toczyła równolegle z wydarzeniami sześcioksiągu Władca Pierścieni.
Wymagania nie są duże, ale nadal obowiązuje storyletting.
Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2008 o 22:26, Laska-z-Polski napisał:

Mamy wypełniać karty do starej gry, czy będą jakieś nowe? :P

Tak, karty, jak wcześniej. Tylko bardzo proszę o nieco dłuższe opisy, niż co poniektórzy wstawiali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm...
Zastanawiam się na dołączeniem do gry, tylko chciałbym na wstępie dowiedzieć się nieco więcej niż zostało przedstawione w regulaminie. To tak: rozumiem, że lepiej wypowiadać się w miarę regularnie, ale aby nie zostać usuniętym z gry trzeba zawsze poinformować przed dłuższą nieobecnością, tak? Po za tym, istnieje jakaś kolejka w wypowiadaniu się? (a może piszemy kiedy mamy na to ochotę?)
Ok, to chyba tyle. Nie miałem nigdy kontaktu z takimi grami, ale mam nadzieję że mnie nieco "oświecicie" ;)

edit:
Aha, prawie bym zapomniał. Myślę, że wystarczy (jak na razie) wiedza z samego Władcy Pierścieni i pomniejsza z Silmarilliona? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 22:01, morze napisał:

[Pytam jako człowiek z zewnątrz, czyli inaczej outsider: można podłączyć się do gry?]

Gra się jeszcze nie zaczęła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2009 o 23:16, Edrehil napisał:

Gra się jeszcze nie zaczęła ;)


I raczej nie zacznie..nie zauważyłeś, że od ponad roku temat stoi w miejscu? Gra się rozsypała.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować