Zaloguj się, aby obserwować  
BaRt3K

Gra w skojarzenia

9851 postów w tym temacie

Ludzie wprowadzam utrudnienie...
Wiele osób twierdzi ze to spam WIĘC teraz gażde skojarzenie musi miec obrazek(nie dotyczy modów i pracowników CDP bo oni nie polują na status)
Ja też potwierdzam ze ten temat stał sie troche spamerski ponieważ każdy tutaj pisze skojarzenia takie bez sensu że głowa boli :( A jeśli obrazek bedzie to juz bedzie trudniej bo nie do każdego skojarzenia mozna obrazek przypisać wiec skojarzenie musi być logiczne i dotego takie zeby BYŁ obrazek! to na tyle...
Prosze modów i pracowników cdp(bo oni tez napewno mogą) zeby obniżać kazdemu status albo coś w tym stylu żeby ludzie TAK BARDZO NIE SPAMOWALI!!! To na tyle

Życzę miłej TERAZ zabawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 14:05, BaRt3k. napisał:

Ludzie wprowadzam utrudnienie...
Wiele osób twierdzi ze to spam WIĘC teraz gażde skojarzenie musi miec obrazek(nie dotyczy
modów i pracowników CDP bo oni nie polują na status)
Ja też potwierdzam ze ten temat stał sie troche spamerski ponieważ
każdy tutaj pisze skojarzenia takie bez sensu że głowa boli :( A jeśli obrazek bedzie to juz bedzie trudniej bo nie do każdego
skojarzenia mozna obrazek przypisać wiec skojarzenie musi być logiczne i dotego takie zeby BYŁ obrazek! to na tyle...
Prosze
modów i pracowników cdp(bo oni tez napewno mogą) zeby obniżać kazdemu status albo coś w tym stylu żeby ludzie TAK BARDZO
NIE SPAMOWALI!!! To na tyle


Życzę miłej TERAZ zabawy :D



Ja tam poluję na status! :)

Myślę, że nie ma potrzeby obniżania statusów, jednak proszę, by zastosować się do prośby Bartka ;)
A jak ta zabawa się skonczy zaproponuję Wam następną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8 cud świata (o ten chyba chodziło?) ----> IV Rzeczpospolita Polska :P

PS. Jestem jak najbardziej na tak za obrazkami. Zresztą większość moich postów je ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza tym to sporo kłopotu z tymi obrazkami. Trzeba je zapisać na dysk (próbowałem podać adres, ale nie działało, wysłało bez obrazka :( ), potem je odnaleźć i dopieo wysłać. No i jeszcze znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 14:43, Yamamoto napisał:

Przepraszam, że poza tematem ale mam pytanie. A można się dopisać do gry?


Ja też przepraszam za offtop. To były jakieś zapisy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować