Zaloguj się, aby obserwować  
Xsargg

Travian [m]

20 postów w tym temacie

[url=*Travian[/url] jest to niemiecka strategiczna gra online (typu MMOSG - Massive Multiplayer Online Strategic Game), polegająca na zakładaniu i rozbudowywaniu osad oraz handlowaniu i walczeniu z innymi gracza W Travianie w odróznieniu od innych gier MMOSG występują trzy rasy kazda z nich ma swoje wady i zalety kazda z nich posiada też własne jednostki Grafika Traviana jest niezła chodz przydałoby sie ją poprawić(patrz screeny) Travian jest grą stosunkowo młodą w polsce pierwszy serwer zaczął działac w wakację i jeszcze kazdy ma szanse na dostanie sie do top 1500...Do najwiekszych wad traviana zalicza sie tylko jedna rzecz-brak ludzi gra jest prowadzona w polsce jedynie na jednym serwerze o ile ilosć graczy na tym serwerze jest wystarczająca o tyle nie ma nadzieji na stworzenie drugiego polskiego serweru dlatego tez autorzy Traviana postanowili udostępnić dla wszystkich osób które pomogają znalesc swiezych rekrutów konta premium ja jestem jednych z takich ludzi jezeli macie jakies pytania co do granie nie wachajcie sie pytać :)

parę screenów:
http://img141.imageshack.us/img141/9548/1bt8.jpg
http://img141.imageshack.us/img141/1747/2dn8.jpg
http://img136.imageshack.us/img136/1638/3xy2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy umieszczenie w linku referera nie jest wlasnie jakas korzyscia? Cos przeciez za to dostajesz - tylko nie wiem co ;)...

Zreszta, znalezeinie strony glownej tej gry majac nazwe jest dziecinnie latwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 13:49, Piotrek K. napisał:

A czy umieszczenie w linku referera nie jest wlasnie jakas korzyscia? Cos przeciez za to dostajesz
- tylko nie wiem co ;)...

Zreszta, znalezeinie strony glownej tej gry majac nazwe jest dziecinnie latwe :)


Hmm nie koniecznie, spróbuj wejśc na www.travian.pl, wejdzi ci na coś, ale nie na to co trzeba, bo adres stronki to travian3.pl

A co do gry, gra swoją mechaniką bardzo przypomina słynne "oGame", ale jest w innych realiach. WIęc polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie, czy ktoś obecny na sali gra w tego klona OGame? Jeśli tak, i w dodatku na 3 albo 2 serwerze, to piszcie, chwalcie się farmami, może Was przyjmę do sojuszu jak będziecie grzeczni. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, też gram w travian. Jakiś czas temu był podobny temat i dzięi niemu dowiedziałęm się o tej grze. Jak dlamnie jest super! Wkurzyło mnie to, że ktoś skasował ten temat, bo niby to jest jakieś ogłaszanie i ktś ma z tego korzyści. Przecież jest też temat o Bitefight (czy jakoś tak), gdzie za ugryzienie wampirem też dostaje sie jakiś bonus :| Ja bym najchętniej pozostawił ten temat, aby można było podyskutować o gierce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 13:49, Piotrek K. napisał:

A czy umieszczenie w linku referera nie jest wlasnie jakas korzyscia? Cos przeciez za to dostajesz
- tylko nie wiem co ;)...

Pieniążki do wykupienia konta Plus ... ale pod warunkiem, że zwerbowany gracz rozbudowuje swoją osadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 17:44, barteg napisał:

To jedyny temat o tej grze wiec pytam: Kidy mozna miec jedneostki , i miejsce zbiórki ?
ps.gram galami


Miejsce zbiórki możesz mieć od początku, a jest ono zaraz pod drzewem na prawo od budynku głownego (taki pusty plac).

Koszary do rekrutacji jednostek możesz wybudować jeśli się nie myle jak zbudujesz Miejsce Zbiórki i Budynek główny na poz. 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nawet mój tata zaczął zaglądać na moje konto na travianie, aż w końcu zdenerwowałem się i powiedziałem mu, żeby założył swoje wsłasne konto i teraz w weekendy wchodzi na nie co 30 minut. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem, grałem, 3 osady miałem i skończyłem, bo sie uzależniłem, przed wyjściem do szkoły - travian, po szkole - travian, przed snem - travian... uwaga ta gra uzależnia!! Ale jest super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zeby zaprosic trzeba miec ambasade na 3 levelku zeby w ogole zalozyc.
Co do grania ja gram na s5 i kiedys gralem na s2 :) Gra fajna, wsyzstko macie napisane w instruckji, bez niej daleko nie zajdziecie, szczegolnie polecam obejrzec o jednostakch i ich statystykach. Pozdro. A ze temat jest juz jakis wiem, tyle ze TRAWIAN przez durne W jakis mistrz to pisał ... Podaje sie oryginalne nazwy gry a nie zmienione wg własnego uznania. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram dopiero od tygodnia i udało mi się zachęcić do gry mojego kolege z klasy.Gra jest świetnajak mamprzerwe w inych grach to wchodze na moje konto co 10 minut.Pozdrawiam wszystkich travianowiczow!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować