Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Burning Crusade - nowa galeria

41 postów w tym temacie

Domek

Dla wszystkich oczekujących na pierwszy oficjalny dodatek do World of Warcraft przygotowaliśmy coś specjalnego - obszerną galerię, w szczegółach przedstawiającą jedną z nowych lokacji (przygotowana własnoręcznie przez ekipę gram.pl, jest to więc swego rodzaju exclusive ;)). Jeżeli ciekawi Was jak prezentuje się stolica Krwawych Elfów w The Burning Crusade - zapraszamy do oglądania!

Przeczytaj cały tekst "The Burning Crusade - nowa galeria" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze ja juz powoli koncze z WoWem :> i nie bede kupował juz tego dodatku moze kiedyś a screny nawet nawet a jutro pewnie screny z Ali :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze ze zabawa sie rozkreca.... trzeba poczekac do jutra na czesc 2...
chyba kupie wowa tylko bedzie problem z placeniem tych 60zlociszy na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

beznadzieja!, nie lubie takich klimatów, podstawowa wersja jeszcze trzymała poziom ale ten dodatek, cyrk, za kolorowo jak dla mnie, co to ma być... MarioBros3D, Zelda, DonkeyKong, itp. cukierkowe gierki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Galeria całkiem niezła, ale nie jest ona ekskluzywna ;) Gamespy również zrobił takie galerie i jeszcze opisali wrażenia z gry be paladynem i draenei szamanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam gw i chcioalbym miec wowa ale wiem ze jesli kupilbym go sobie co w moim przypadku jest raczej niemozliwe , to gw odeszlo by w kąt (najlepiej ten najczarniejszy) i dupcia blada musilbym gw sprzedac :(
a tak btw. kto chce kupic gw za 75zlociszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 22:50, Ferago napisał:

beznadzieja!, nie lubie takich klimatów, podstawowa wersja jeszcze trzymała poziom ale ten
dodatek, cyrk, za kolorowo jak dla mnie, co to ma być... MarioBros3D, Zelda, DonkeyKong, itp.
cukierkowe gierki...



Ech... Żenada, to Ty, bo nawet nie potrafisz powiedzieć nic więcej, tylko podać jeden powód... Bierz po uwagę, że pokazane screeny to tylko Silvermoon z kilku tysiecy km tego świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 23:01, Czedwik napisał:

Galeria całkiem niezła, ale nie jest ona ekskluzywna ;) Gamespy również zrobił takie galerie
i jeszcze opisali wrażenia z gry be paladynem i draenei szamanem.


chyba nie bardzo zrozumiales. jesli ta konkretna galeria jest ekskluzywna znaczy ze tej konkretnej galerii nie znajdziesz nigdzie indziej. a nie ze zaden serwis na swiecie od dzis nie ma prawa do publikacji jakichkolwiek obrazkow z burning crusade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 23:18, dark raziel napisał:

nadal grafa jest do bani. Niewyraźne tekstury, drzewa zrodzone z bólu i porażki :/


widze ze fanatycy guildwars nie sa w stanie przebolec ze inna gra jest popularniejsza od ich ukochanego gw i przy kazdej okazji musza prowokowac nudne do bolu wojenki z cyklu "wasza gra jest gorsza". jesli ci ta gra tak bardzo przeszkadza to po co wypowiadasz sie pod kazdym newsem o niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle fanatycy wowa wmawiaja sobie ze to fani GW sie czepiaja och gry. Chociaz tak nie jest. Newsy sa po to aby je komentowac, nie widze w tym nic dziwnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 23:31, Selv napisał:

Jak zwykle fanatycy wowa wmawiaja sobie ze to fani GW sie czepiaja och gry. Chociaz tak nie
jest. Newsy sa po to aby je komentowac, nie widze w tym nic dziwnego.


1. pan dark raziel jest osoba prowadzaca guildwars.pl - to w kwestii wmawiania sobie i "tak nie jest"
2. jesli ktos w kazdym watku o gw i wow pisze o tym ze uzytkownicy wow maja "kompleks malego siusiaka" (to moje ulubione) czy ze wszystko co wprowadza wow jest skopiowane z gw to sam sobie dopowiedz. chyba ze przyszedles tu razem z dark razielem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 23:31, Selv napisał:

Jak zwykle fanatycy wowa wmawiaja sobie ze to fani GW sie czepiaja och gry. Chociaz tak nie
jest. Newsy sa po to aby je komentowac, nie widze w tym nic dziwnego.


Ja zwykle fani GW starają się wmówić fanom WoWa aby nie wmawiali sobie, ze to fani GW czepiają się ich gry :P
Ktos cos z tego rozumie ... :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować