Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Burning Crusade - nowa galeria

41 postów w tym temacie

To czemu animacja początkowa nie ma klimatu W3? ;)
Autorzy nic nie chcieli, po prostu gdy zaczeli robic wowa, takie byly standardy, a ze robili go tyle lat, grafika zdazyla sie zestarzec ;) Przeciez nikt by nie plakal, jakby wszystko mialo design z intra w wowie/animacji z w3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika w WoWie jest typowa dla calej serii i moim zdaniem jest ponadczasowa. Grafika w GW teraz moze kest realistyczniejsza, ale za jakis czas jak wyjda lepsze silniki bedzie sie wydawac brzydka i niedokładna, a grafika WoWa dlatego że jest specyficzna nie bedzie po sobie dawala poznac upływu czasu.

Taka jest moja opinia na ten temat

Wracając do galerii, owszem ciekawa, ale nie powaliła mnie na kolana ;) Czekam na dalszą cześć !

Pozdrawiam

Michu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ojej, widzę, że moje teksty przechodzą do klasyki ^^

Pomyślmy - news o galerii z jakiejś gry...
hmmm
co może być w komentarzach?
uwagi co do jej mechaniki? - chyba raczej nie...
uwagi co do jej fanów? - chyba też nie...
no to może odnośnie prezentowanej na screenach grafiki? - TAK, raczej tak!

to że prowadzę gw.pl, nie oznacza, że nie mogę wypowiedzieć się krytycznie o WoWie.
O L2 powiem Ci że ma lepszą grafę(dokładność), niż WoW, ale postacie są zbyt kawaii(krótkie spódniczki, orki...)
Na podstawie screenów stwierdzam, że grafa nie uległa poprawie - słabo zrobione drzewa, spiralne schody porobione z kanciastych pudełek, a nie w miarę gładkich krzywych.

Nie wmawiaj mi, że zaczynam burdę GW vs WoW - to mnie nie obchodzi. Chciałem wypowiedzieć swoją, negatywną opinię o zaprezentowanej na screenach grafie. Jeżeli nadal się oburzasz - get a life, to tylko gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW też nie ma doskonałej grafy - mogę Ci dać z 20 screenów z obiektami nie dokońca pokrytymi teksturą, do tego dochodzi pomnik, który zamiast przwrócić się, po prostu zmienia w ułamku sekundy swoje położenie. Grafa na GW na maxa, będzie cieszyć oko jeszcze jakiś czas, a silnik graifczny jest stale ulepszany. Niemniej kończę mówic o GW, bo wyszły mi argumenty, a to prowadzi do kłotni. Z mojej strony EoT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry jak i technika powinny iść do przodu.
W przypadku WoW''a to raczej cofanie się wstecz.
Nie wiem dlaczego owa gra od samego początku oferowała bardzo niski poziom grafiki.
Powiecie zaraz, że grafika to nic w porównaniu z grywalnością.
Ja również twierdzę, że fabuła jest jednym z ważniejszych elementów gry jednak mówienie, że grafika w WoW''ie nie ma większego znaczenia to tylko marna wymówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra panowie DOŚĆ ! bo bede zmuszony wyczyscic wasza pamiec co do tych 2 tytulow !
albo zrobie CHYTYszszszszszsz o_D UA UA UAŁ ! UA UA ŁAŁ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co z tą grafiką zaprzeczać. Jaka jest każdy widzi... Wiadomym jest że WoW ma więcej graczy a GW lepszą grafikę (obiektywnie). A Blizzard? Czy go obchodzi tak naprawdę że daje odgrzewany kotlet? Nie! A dlaczego? Bo i tak go kupią! Podobne tendencje są w GW, no tam choć czasami odświeżą silnik graficzny (jak ktoś wyżej wspomniał). Nie ma gry idealnej.
Oby powstało coś o rozmachu WoW, grafice GW (chodzi o jakość a nie klimat) i jeszcze bez abonamentu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abonament w GW? TO tylko usmierci te gre... swoja droga ja koncze z WoWem, moze przegralem w niego "tylko" 10 miesiecy ale po prostu... nudzi mnie ta gra, w kolko robienie tego samego tylko po to, zeby zdobyc jeden przedmiot... i wkurza mnie to cisnienie - zaplacilem = musze grac inaczej sie marnuje kasa a szkola i praca raczej nie umozliwiaja mi gry... Ale to tylko taka moja mysl. Moze sie skusze na BC ale wg mnie BC spowoduje samobojstwo WoWa - obie strony nie beda sie kompletnie niczym roznic, jedynie tylko rasami i kolorystyka odpowiednich lokacji. Bez sensu. Jak dla mnie Blizz popelnil WIELKI blad. Tak sobie mysle o sprobowaniu sil w Eve Online lub poczekam na Warhammer Online, zeby zagrac w jakas gre od samego poczatku :) Mialem GW: Factions ale pogralem tydzien i sprzedalem kolesiowi ktory chcial... pomagac zonie bo z chenchami nie dawala rady robic questow :P hehehe

Pozdro dla wszelakich gramowiczow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki - w GW jest fajniejsza, w L2 tez chociaz gra duzo starsza, w WoWie grafika jest zbyt kolorowa i bajkowa, troche to odtraca i do tego jest fajna jak masz dobry sprzet i grasz na nowym serwerze i solo. Na starszych serwerach w raidach to jest makabra. Dla przykladu na Argent Dawn w Molten Core mam 5-15 fps w 1024x768 i minimalnych detalach a na Darkmoon Faire (swiezutki serwerek) mam 50-80 fps w 1280x1024 i max detalach. Co do AD nie tylko ja tak mam, nieraz na raid czacie przewijaja sie teksty od kilunastu osob typu "sorry lag spike" albo "*&&%*%$#$ i cant play normally, my fps is very low" i Blizz nie umie se z tym poradzic i zamiast zablokowac serwer, zeby juz wiecej ludzi sie nie wbijalo to dalej normalnie mozna zaczac tam zabawe i tylko serwer sie zapycha jeszcze bardziej i jeszcze bardziej utrudnia gre "starszym użytkownikom" serwera... Żenada... No ale coz, to tylko moja opinia, a co Wy na to?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojj Gram.pl nie ładnie, podsycacie tylko atmosferę i poruszacie fanów obu MMORPGów którzy przez takie Dyskusje tylko bardziej napalą się na obie gry. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wam powiem że gram w wowa od poczatku i żeczywiscie grafa troche cofa do tylu ale wydaje mi się ze to problem bardziej z pomyslowością u Blizz niz z motorem, niezbyt ciekawy pomysl na ubranka, zbrojki i mieczyki. trzeba strasznie sie przyglądać żeby cos zobaczyc. W nwn z daleka bylo widać że idzie gosc z wypasionym stuffem. Nie obrazcie sie ale gralem także w GW i powiem szczerze ze gorsze pod każdym wzgledem od Wowa.

pozdra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tutaj akurat moze masz racje. ale powiem ci szczerze ze niezbyt mnie kreci pvp. wole tez troche walki na otwartym polu a gw to przeciez jeden wielki instant.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale zobaczymy co przyniesie ten dodatek bo rzeczywiscie zaczyna sie robic strasznie nudno. albo jestes w guildii i chodzisz do instantow co dziennie albo stoisz w IF i sie zastanawiasz co robic. Moze reputacje gdzies tam a moze pojde do lasu, zaczyna to byc troche do duszy cale to wow. Tak sobie mysle ze potrzeba jakiejs duzej zmiany a to ze wow jest nastawiony na granie w duzych grupach nie za bardzo mi sie podoba, chce grac a nie prosic sie innych zeby pomogli cos tam zrobic.


pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czulu popieram, określiłeś to co widze konkretnie :) , misio000007 co tu więcej pisać ? grałem w WoWa pół roku i gra jest naprawde rewelacyjna, nie ma sobie równych! Ale dodatek jest obrzydliwy pod wzgledem graficznym, jak to Czulu napisał "wioska smerfów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować