Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Burning Crusade - kolejna galeria

22 postów w tym temacie

Domek

Zgodnie z wczorajszą obietnicą, przedstawiamy dziś drugą z przygotowanych specjalnie dla Was galerii World of Warcraft: The Burning Crusade. Zapoznacie się w niej z wyglądem rodzinnych stron nowej rasy Przymierza - Draenei. Zapraszamy do oglądania!

Przeczytaj cały tekst "The Burning Crusade - kolejna galeria" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz coś mi tu niegra... przeciez dranei całkiem inaczej wyglądało i na peno nie byli niebiescy... no chyba ze WOW nie powiązuje sie z Warcraftem III a o ile mi wiadomo to to sie dzieje po Warcrafcie III wytłumaczy mi to ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 15:32, MrMurdzi napisał:

Zaraz zaraz coś mi tu niegra... przeciez dranei całkiem inaczej wyglądało i na peno nie byli
niebiescy... no chyba ze WOW nie powiązuje sie z Warcraftem III a o ile mi wiadomo to to sie
dzieje po Warcrafcie III wytłumaczy mi to ktoś?

Blizza już dawno przestało interesować jak świat wyglądał w Warcraft''cie III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 15:32, MrMurdzi napisał:

Zaraz zaraz coś mi tu niegra... przeciez dranei całkiem inaczej wyglądało i na peno nie byli
niebiescy... no chyba ze WOW nie powiązuje sie z Warcraftem III a o ile mi wiadomo to to sie
dzieje po Warcrafcie III wytłumaczy mi to ktoś?

bo Draenei z W3 i Dranei z WoW to nie do konca sa te same "istoty"
ci przedstawieni w WoW to Eredarzy (np Archimonde z W3 byl wlasnie tej rasy) a Draenei z W3 to hmm.... zmutowana forma Eredarow tyle tylko ze w pewnym sensie duzo ubozsza... bo w sumie Draenei z W3 i Eredarzy to jedna rodzinka... jest na stronce WoW:BC oficjalnej jeden rysunek ktory to przedstawia... po lewej pierwotna forma - Eredarzy... w srodku troche "uwsteczniona" ewolucyjnie (niby czas mija a masterkook chodzi, ale wyglada to tak jakby sie cofneli w rozwoju) to jakas tam forma Draenei, a dopiero ci trzeci, po prawej to Draenei z W3, juz calkiem na wstecznym pojechali ;)

a mam mala prosbe do wszechmogacego-robiacego screeny, daloby sie skolowac screeny kontynetow z zaznaczonymi przez kursor gry miejscami w ktorych zaczynaja nowe rasy? bo screeny samych miast jakos nie wiele mi mowil mniej wiecej o polozeniu co gdzie jest ;)

ano pokusilem sie o znalezienie adresu tego obrazka: http://www.worldofwarcraft.com/burningcrusade/townhall/images/draenei/devolve_thumb.jpg po lewej - Eredarzy z WoW, calkiem po prawej - Draenei z W3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 18:04, Shikoku napisał:

I dzieki dodatkowi Ludzie grajacy Horda mogą popatrzec na ładne pupy a grający w aliance mogą
popatrzec na.... kopytka :d


Nie obrażaj pięknych pełnych wdzięku taurenek!:) Bo jak nie dostaniesz z mojego wielkiego młota!:) hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować